ТРЕТО КЛАСИРАНЕ СЛЕД 7 КЛАС

  • 58 644
  • 254
# 75
До тук 2 свободни места в 35-то немска паралелка.
Виж целия пост
# 76
До тук 2 свободни места в 35-то немска паралелка.
Успех на тези, които го искат. Ние ще се борим за 133то и 31 - английски. Има ли някаква статистика?
Виж целия пост
# 77
Паралелката в която е приет сина ми в ПГЕА, има свободни места-" Икомомическа информатика " с интензивно изучаване на Англ.ез. Паралелката е нова от тази година и явно не са се рекламирали успешно, защото специалността за мен е много добра -една добра основа в икомомическите понятия и съответно комютърни програми, анализи, специализиран софтуер. Моя син не му стигна бала за тази специалност в НТБГ и  тъй като определно търсех нещо с икономиеска насоченост, аз реших да пишем и в ПГЕА( макар ,че всички други специалностти там са чисто компютърни).Сега и аз съм в чуденка голяма, дали да участваме на трето класиране или да изчакаме и да видим дали ще се съберат достаъчно деца, или ще се наложи някъкво вътрешно разместване по свободни места в другите паралелки след 3-то класиране. Така,че ...явно в техникумите все още се намират незаети места и то не малко.Чакам и аз статистиката къде колко и какви места има....а така исках вече всичко да е зад гърба ми..особено като сме се записали още на 1 класиране. Sad
Виж целия пост
# 78
Излязоха свободните места за София.
Виж целия пост
# 79
Излязоха свободните места за София.


Къде? Може ли линк? Мерси!
Виж целия пост
# 80
http://www.rio-sofia-grad.com/web_folders/appl_files/appl_main.htm
Виж целия пост
# 81
На мен не ми излиза списък със свободни места там...
Виж целия пост
# 82
На мен не ми излиза списък със свободни места там...
А какво ти излиза? Прочети малко написаното и ще откриеш списъка.
Пише си " Свободни места за трети етап на класиране...."
Виж целия пост
# 83
излезе и софия!
Виж целия пост
# 84


Ако не ви излиза списъка, опитайте през друг браузър (Есплорер).
Виж целия пост
# 85
Само аз ли не мога да открия списъка? Няколко пъти прегледах...
Виж целия пост
# 86
В червено е, над информацията за второто класиране.
Виж целия пост
# 87
Ето списъка за Пловдив:
http://www.riobg.com/read_news_all.php?select_news=590
Има едно място в ЕГ Иван Вазов и 2 места в НТ, 1 място във френската... и т.н.т

Направо ми липсват трепетите по класирането -  май имам нужда да съм в очкаване на нещо...
Виж целия пост
# 88
не зная защо, но ни с експлорера, ни с файърфокса го виждам въпросния списък!  newsm78 Някой да обясни, вдясно линковете ли, там ми е държавният план-прием, стари линкове! Никакъв линк в червено над второто класиране.

Разгеле, излезе ми!
Виж целия пост
# 89
не зная защо, но ни с експлорера, ни с файърфокса го виждам въпросния списък!  newsm78 Някой да обясни, вдясно линковете ли, там ми е държавният план-прием, стари линкове! Никакъв линк в червено над второто класиране.
При мен се отваря.  Peace
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия