За какво мечтаете?

  • 1 535
  • 20


Покрай всички проблеми за какво всъщност мечтаете?Какво виждате, когато затворите очи?Коя е тази половина от вашето аз, която тепърва усещате да се разгърне?
Виж целия пост
# 1
Не знам дали е отговор на въпроса ти, но единственото за което мисля и мечтая в момента е едно цяло щастливо семейство. Тепърва имам да го дочаквам това... ще стане ли, един бог знае само.
Виж целия пост
# 2
И аз мечтая за щастливо семейство с много любов и разбиране.Мечтая децата ми да са здрави и да растат щасливи,а останалото...живота ще покаже...
Виж целия пост
# 3
Май всички сме от един отбор.
Искам здраве за малкия зайо Криси и семейство.
Наистина. Нищо друго не ми трябва!
Виж целия пост
# 4
И моята мечта е същата...да ми е здраво слънчицето,да имам щастливо и любящо семейство...Ами освен да продължаваме да мечтаем и да вярваме ,че мечтите ни ще станат реалност!Пожелавам го на всички вас от сърце!  bouquet
Виж целия пост
# 5
За мен миналата година по това време нещата много се оплескаха.
И сега доста често си припомням тези дни и си мечтая някой ден пак да съм бременна, но да имам мъж до себе си. Да се чувствма обичана и закриляна.
Общо взето и на мен ми се иска явно семейство Simple Smile
Виж целия пост
# 6
Stun, и при мен така... Днес преди 1 година подписах разводното си... А преди 3 дни стана 1 година от както господин донор бащата отиде в кръчмата и така се и не върна...
Виж целия пост
# 7
Stun ,
и аз за това си мечтая.... Искам обаче да мине малко време, не много, но все пак да мисля по-трезво.Сега малко или много съм доста мнителна и подозрителна към всеки, които се поитересува от мен #2gunfire
Виж целия пост
# 8
освен да се зачеркне януари от календара друго не виждам да требва да се случи.
* е са се присещам за морганиния р.д. - забраила съм я! срам, срам.
морг, извинявай със задна дата - е са ш те прихвана на кю.
ан, така.та, аз примерно мечтая за лични неща. винаги за лични на мене ми неща съм мечтала. егоистка съм щото. мечтая да останат кинти за един домейн и да тръгнат нещата.
мечтая да го кажем за "продаваема публичност", ама ако може некой да ме инвестира и с разпространение.
най-близка мечта да спечелвам един конкурс.
по-далечна да ме издадат.
освен това винаги съм имала едно наум, че семейството е от действителни, а не въображаеми или фигуранти или по-лошо случано влизащи и излизащи играчи; та семейство аз си имам. моето семейство от майка и дете.
някой ден до 2-3 години трябва да съм в семейство от майка с две деца. дали ще съм склонна да пусна отново някой в дома си не съм сигурна. по-скоро не. ама следващия "мистър 20гр сперма" ш го избирам по показатели, а не по любовна слепота, чуства и едното голо желание за семейство, щото това твърде лесно се манипулира от другата страна - и убав, и умен, и по възможност адекватен, ако са останали такива въобще.  
освен това имам си една мечта да не ми е толко висока сметката за тока; да имам нормално парно и топла вода по секо време, а не по желание на топлофикация или помпената система.
за кубинките с джелезо нема нужда да споменавам пак - сметам вече е ясно.
а също и някак си искам да няма зима и сняг. или поне да няма в повечето време.
ами това е май.

милк - мрази сняг, зима и лед... 4 бучки във водката, моля. сока го искам чист без сламка. мерси. Wink
Виж целия пост
# 9
мечтая да сме живи и здрави-аз и хората,които обичам.мечтая да възпитам един добър и достоен човек.мечтая да видя колкото може повече от красотата на света и да я покажа на моето дете-а то да има един по-добър и щастлив живот от моя/което между впрочем искам за всички деца/. newsm10
p.s.мечтая и за печалба от тотото,ама все още не играя! newsm78

Виж целия пост
# 10
Ами айде дружно да гласуваме да го махнем януари от календара, че може и февруари за по сигурно Simple Smile Всички ще са доволни - и лед и сняг няма да има Simple Smile

А моите мечти са за по далечното бъдеще. За сегашното - календара е спрял някъде към април май и като минат тия месец, ще се размечтая и аз на воля надявам се Simple Smile Иначе си мечтая тайничко как звярчо ще почне да ми вика мама, ще тича насам натам и ще ме прави луда... Мечтая си да обикаляме с него по света и у нас... Дано е панта кат мене, че лошо му се пише иначе Simple Smile
Но за съжаление преди всичко това трябва да мине нещо, за което въобще не си мечтая...
Виж целия пост
# 11

Първо мислех да напиша, че май съм останала без мечти... обаче после се замислих и установих, че с времето може би просто мечтите се променят.... преди мечтаех да ида да уча в чужбина и най-много мечтаех да остана някъде навън... Да, ама, когато мечтата ми се сбъдна, едвам дочаках да се върна.... Joy По това време вече така ме болеше мерака да имам още едно детнеце.... да ама като ми го даде Господ, не спрях да рева, че не ми го даде в комплект с таткото  Joy и днес като видях темата си викам "няма да пиша сега сутринта, до следобед все някоя мечта ще ми дойде на ум"....и като чета как искате смейство:)) ми всички ние си имаме семейства от  'майка и дете/деца" Милк -нагло плагиатствам, ма ще ми простиш... не мога по-хубаво да го кажа:))
И се сетих, че май мечтая да си видя внуците. Joy Joy Joy... да си видя децата пораснали, всеки по своята пътечка поел и да ме обичат и тогава, както ме обичат сега:))
Виж целия пост
# 12
Ааа, януари да не го махате от календара, моля моля, че мойто златенце кога ще има рожден ден, а?!?!  Naughty  Wink
Виж целия пост
# 13
Мечтая да сме здрави да успея да въазпитам добре синът ми, И много се надявам че съм срещнала вече човекът с който да имаме едно здраво семйство и да бъдем щастливи да имаме деца Simple Smile! Мечтая да мога да имам време за приятелите ми и да пътувам да посетя различни места...и за една голяма любов но да видим какво ще стане  Hug
Виж целия пост
# 14
ние с милк - па в един отбор! само дето аз мечтая за повече от 2 деца....
има една приказка, че когато Господ ти отнема нещо, то той ти опразвал ръката, за да ти я запълни с нещо по-голямо.. та аз така приемам нещата - махна таткото от живота ми и ми даде най-хубавото нещо на тоя свят! мойта щерка... пък ако е по-оправно хлапето от мене, знае ли се.. може и тя да си намери сама татко  Laughing
мечтая си, когато остарея да не съм сама. и за още деца.. и за куче си мечтая.. и за малка схлупена къщурка с 2 цъфнали липи отпред си мечтая...
бе да сме живи и здрави това е най-важното, всичко друго е суета  Whistling
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия