Обучение по ОП "Аз мога" и "Аз мога повече" - 10

  • 66 609
  • 743


На 30.09.2011 приключи приема на документи по ОП "Аз мога повече".
Вмомента кандидатствалите очакват уведомленията си!



Старите теми:




Виж целия пост
# 1
 smile3521  Повече хубави постове в новата тема.
Виж целия пост
# 2
Това е актуалният линк за търсене на ДО http://training.az.government.bg/list/search/

Между другото като ходих до БТ, за да си взема ваучера, ми казаха, че със сигурност ще има нов прием на документи, но все още не е уточнено кога.
Виж целия пост
# 3
Запис  bouquet
Аз чакам да започне новия прием Grinning
Виж целия пост
# 4
Здравейте, научих нещо, което може да е полезно за хората, които са били одобрени за някое обучение с доставчик Центъра за професионално обучение към Национална занаятчийска камара, гр. София.
Има някакви административни спънки около съдебната регистрация на камарата, но се очаква през септември нещата да се задвижат.  Tired
Виж целия пост
# 5
Запис  bouquet
Аз чакам да започне новия прием Grinning
Аз също  Peace
Виж целия пост
# 6
И аз  bouquet
Виж целия пост
# 7
Запис  Peace
Виж целия пост
# 8
Аз също съм отчакащите да започне новия прием!
  bouquet
Виж целия пост
# 9
Само веднъж ли може да се удължава срока за избор на ДО, след получаване на уведомлението?
Виж целия пост
# 10
В бюрото по труда ми обясниха, че срокът може да се удължава няколко пъти - докато започне да тече срокът на обучението (за съжаление това последното не го разбрах - кога точно започва да тече този срок  newsm78).
Но трябва да се ходи до бюрото по труда и в уведомлението ти записват, че срокът се удължава с още месец.
Виж целия пост
# 11
Дано скоро да започне новият прием!
Виж целия пост
# 12
Аз също съм отчакащите да започне новия прием!
  bouquet

А тези,които не сме получили никакъв отговор от миналогодишното кандидатстване?
Виж целия пост
# 13
Абе да се запиша аз,че все още имам надежда,че в Пловдив ще почнат пак да разглеждат и ще стигнат до моя номер да ме одобрят Praynig
Виж целия пост
# 14
sparkling eyes , кой номер си /ориентировъчно/? Аз съм малко след 1200 .
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия