Времето лети-Öyle Bir Geçer Zaman ki- Еркан Петеккайа - колеги,филми,изяви #76

  • 31 234
  • 744
# 600
Белчеееее...не се виждат снимките от пост 604 newsm78
Виж целия пост
# 601
Виж целия пост
# 602
Белчеееее...не се виждат снимките от пост 604 newsm78

При мен се виждат, на ахмет и беррин са, явно пак с любимия сайт има проблем newsm78
Виж целия пост
# 603
Виж целия пост
# 604
Еркан ще участва ли в 3-ти сезон!?!?!?!
Виж целия пост
# 605
Еркан ще участва ли в 3-ти сезон!?!?!?!
Не Sad
Виж целия пост
# 606
Като всеки уж загинал, на когото не е показана погребалната церемония в явен вид, има големи шансове да участва.
Виж целия пост
# 607
Като всеки уж загинал, на когото не е показана погребалната церемония в явен вид, има големи шансове да участва.
При Еркан няма как да стане,защото договора му изтече и август започва снимките на нов проект,който е далеч от Истанбул  Whistling
Виж целия пост
# 608
.....и аз така "прочетох"последните кадри от сезона и затова попитах...ЖАЛКО ,че така са решили...а може и да му е омръзнало вече/ щом има и договор/
Виж целия пост
# 609
Явно доста от актьорите ще липсват
Виж целия пост
# 610
След финала имаше хабери , че 4-5 няма да ги има в трети сезон, но за сега само за Еркан се е потвърдило newsm78
Виж целия пост
# 611
Като всеки уж загинал, на когото не е показана погребалната церемония в явен вид, има големи шансове да участва.

В интерес на истината и аз си го помислих това bowuu...а и нищо чудно...какъв ли ще е рейтингът без Али каптан...може екстремно да се върне в сериала...все имам надежда...за хепиенд... Praynig Peace
Виж целия пост
# 612
След финала имаше хабери , че 4-5 няма да ги има в трети сезон, но за сега само за Еркан се е потвърдило newsm78
Белчееее...и за Нихал ,и Осман ,и Айлин Cry Cry Cry....тоест ,грешка...Осман остава...само малкия Емир напуска bowuu
Виж целия пост
# 613
След финала имаше хабери , че 4-5 няма да ги има в трети сезон, но за сега само за Еркан се е потвърдило newsm78
Белчееее...и за Нихал ,и Осман ,и Айлин Cry Cry Cry....тоест ,грешка...Осман остава...само малкия Емир напуска bowuu
Да, да ама за Айлин още не вярвам Confused
Виж целия пост
# 614
Търсих да си пусна един от любимите ми моменти...26 турска серия
Скрит текст:
търга за къщата на Джемиле...и отново изгледах трейлъра за 80 епизод...новия Осман...в гръб ми заприлича на единият от аристите, изпълняващ ролята на Селим във Фатмагюл...приятеля на Тюрку-Нихал... newsm78
но не го намирам... #Cussing out[/color][/b][/i]
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия