София МЛАДОСТ (19)

  • 73 799
  • 746
# 120
При нас водата е само леко топла, но не е чак толкова зле, колкото ледените душове, които бях принудена да взимам (мъжът ми не признава бойлери, аз пък не признавам бързовари, на мен ми дай течаща вода)  Wink
Виж целия пост
# 121
Здравейте!
Чета ви редовно и благодарение на вас днес разбрах, че топлата вода е вече пусната (иначе можехме да си караме с бойлера и да не разберем за което)  bouquet
Малко ми е неудобно да питам - предполагам че повечето тук или работят или са по майчинство, но все пак... -може да имате представа  Rolling Eyes
Приключих най после с русенският си работодател и вече "официално" започвам да търся работа тук. Имам идея като за начало, да се регистрирам в Бюро по труда - район Младост. Въпросът ми е: раздават ли се предварително номера с часове (такава е практиката в провинцията) и сравнително бързо ли става тази регистация, тъй като за момента обстоятелствата налагат да съм с двете деца навсякъде (докато тръгнат на градина). Знам че в същия ден има и ходене до НОИ за някакви документи...така че голямо разкарване явно ще падне  Tired Искам поне да знам дали ако отида в 8 сутринта ще успеем да свършим всичко в рамките на работния ден на служителите. Ако имате идея, моля споделете- може и на лични, за да не занимаваме всички от темата по въпроса. Благодаря ви предварително! Hug
Виж целия пост
# 122
Елида ако мога да съм полезна,моя опит с Бюрото по труда е от преди 2 години(дано има положителна промяна) чаках цял ден за регистрация,успях в 16:00 да вляза,при все че им изключват автоматично програмата в 16:30-който успял успял...тогава нямаше номера,а ред който си пазиш,ужасно беше,спомням си началото на юли -адска жега-100 човека в едно малко коридорче.А в НОИ можеш и на другия ден да идеш,аз така направих-не е фатално,и там си почаках,но по-малко-някъде към 40мин само.А всеки месец за подпис също имаше опашки,и чаках по час някъде.Дано успееш да намериш желаната работа.Успех!
Виж целия пост
# 123
Здрвейте,

Друго си е с топла вода... направо като в 21 век се чувствам Simple Smile

Бихте ли ми казали къде сте дупчили (ако сте го правили) ушетата на вашите девойки?
Виж целия пост
# 124
Elida, живея точно до Бюрото по труда. Утре преди работа ще проверя как е ситуацията и после ще ти пиша.
Виж целия пост
# 125
Unforgiven, много благодаря за споделения опит! Картинката е отчайваща. ooooh!
Октоподче и на теб голяма благодарност за инициативата да провериш на място  bouquet
Виж целия пост
# 126
Здрвейте,

Друго си е с топла вода... направо като в 21 век се чувствам Simple Smile

Бихте ли ми казали къде сте дупчили (ако сте го правили) ушетата на вашите девойки?

До колкото знам в Кондора има студио и са много внимателни с децата, всички на там ме насочват да заведа малката .
Виж целия пост
# 127
да - препоръчвам в кондор  Peace
Виж целия пост
# 128

Ние пък в "Младост 4" още сме без топла вода  smile3516 ...

Не му е мястото тук, ама и аз като всички дет се вика "да питам"  Mr. Green - синковеца ще е на ясла от Септември в 78 ОДЗ Дървеница (там го набутах да се джурка в гранична група защото шанса му беше по-голям от колкото в Младост). Та някоя от вас да има пряк поглед върху екипът на ОДЗ-то - за базата ми е все едно ... персоналът е важен    bouquet

Лека вечер и дано и ние сме с топла вода до сутринта  Crossing Arms

Виж целия пост
# 129
mila_g аз  също съм в Младост 4, но от вчера сутринта имаме топла вода. Източихте ли хубаво тръбите? Много хора не са пробвали вчера и не на всякъде е успяла да стигне веднага.
Виж целия пост
# 130
И ние може да се каже, че нямаме вода (Младост 2). Снощи изобщо нямаше, лед студена си беше и след много източване. Сутринта имаше топла, скоростно се пъхнах под душа и докато измих косата и се насапунисах цялата - пак стана студена, та се довърших без топла. След това докато тръгнахме за работа, все още си беше студена. Каква беше тая 10-минутна промоция дето хванах сутринта не знам  Laughing Ама мъжа ми като става след мен, не го огря  Laughing
Надявам се довечера всичко да е ОК вече.
Ние днес правим една година тук, в апартамента в Младост, много ми е мило, много си го харесвам това място за живеене  Heart Eyes
Виж целия пост
# 131
Бърди, те М2 от много време са с особен статут по въпроса с топлата вода. Там е привилегия, не даденост. Честито за годишнината! Много здраве и семейно щастие!

Скрит текст:
Виж целия пост
# 132
Бърди и ние нямахме снощи топла вода, беше една идея по-омекнала ... но топла в никой случай. Децата ги къпах пак на устройството, а аз от инат се къпах със т.нар. "топла вода" - беше мноУ фреш усещането.
Честита ви годишнина и аз много си го харесвам кварталчето - разкошно ни е, е с малки изключения.
Виж целия пост
# 133
Благодаря ви  Hug Окти, супер Скрит текст  Hug

Аз точно това си мислих вчера - и парното през зимата като започна да топли цяла Младост, при нас закъсня с някой ден, нищо чудно, че и топлата вода е така.
Виж целия пост
# 134
Някои активни домоуправители врътват централния кран в мазето и топлата вода се пуска по"слух" от съседните входове ooooh! Rolling Eyes
Аз пък от няколко месеца не съм в Младост, ама все там си кисна. Мъка ми е, бе! Laughing
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия