Моля ви да ме посъветвате

  • 861
  • 14
какво да правя с кожата на лицето ми. По принцип имам суха и чувствителна кожа, но полагам грижи и като цяло си изглежда добре. Сега от студа и парното е много раздразнена, суха, на червени петна. Изглеждам ужасно.  Weary Мажа се подхранващ крем на Авен за суха и девитализирана кожа, преди крема си пръскам от термалната вода. Пия всякакви витамини за кожата от известно време. Може пък грешката ми да е, че преди да изляза си пръскам от водата, а някъде четох, че през зимата изобщо не се препъръчва, както и хидратантните кремове. Охх, не знам вече.  Много ще съм благодарна, ако ми препоръчате някакви кремчета и изобщо всичко, за което се сещате.  bouquet
Виж целия пост
# 1
Опитай с Nutrilogie 2 на Vichy, за много суха и чувствителна кожа
Виж целия пост
# 2
Аз също имам суха и чувствителна кожа. от няколко години ползвам Термал 2 на Виши. Мажа се сутрин след като си измия лицето, след сън! т.е. ползвам го като дневен крем. Понякога и вечер, след баня. Много съм доволна  smile3521 макар, че не е никак евтин (около 25лв), но пък е страшно икономичен  newsm10
Виж целия пост
# 3
Благодаря ви за отговорите!  Simple Smile Всъщност съм си купувала и Nutriologie, и Thermal и ми действаха добре. Може пак да мина на някой от тях.
Виж целия пост
# 4
за сухата ми кожа на лицето използвам Precision-hydramax на  CHANEL-много е хубав,успех  bouquet
Виж целия пост
# 5
за сухата ми кожа на лицето използвам Precision-hydramax на CHANEL-много е хубав,успех bouquet
Благодаря  smile3525 Ще ми кажеш ли колко струва кремчето? Всъщност то май е хидратантно, за зимата не трябва ли нещо по-подхранващо? Най-добре да пробвам с мостричка да видя как ще ми се отрази.
Виж целия пост
# 6
Аз използвам Термал 1 на Виши и съм много доволна.За първи път не чувствам кожата си опъната и суха.
Виж целия пост
# 7
Нахткерцен балсам на д-р Тайс, предназначен е за невродермити и много суха кожа. Аз съм много доволна от кремчето, позвах го миналата зима. Тубичката е 100мл. и струва 9.60лв.
Също така е хубаво да пиеш и витамини - Гератамин (има и по евтин вариянт, капсули с вит. А и Е), но от него много се пълнее, и Калмацин (това са калции, магнезии и цинк).
Виж целия пост
# 8
за сухата ми кожа на лицето използвам Precision-hydramax на CHANEL-много е хубав,успех bouquet
Благодаря  smile3525 Ще ми кажеш ли колко струва кремчето? Всъщност то май е хидратантно, за зимата не трябва ли нещо по-подхранващо? Най-добре да пробвам с мостричка да видя как ще ми се отрази.
в парфюмерията откъдето го взехме(предполагам и в всички в които се предлага Шанел)правят тест на кожичката и сами препоръчват кремче-теста не ми струва нищо а цената на крема незнам,защото мъжа ми ми го купи Embarassed
ако искаш вземи си наистина първо мостричка  bouquet
Виж целия пост
# 9
Само да вмъкна още нещо, аз лично този тип козметика купувам само от аптека!  newsm10 и то от една малка (но добре заредена) аптека в ж.к. Лагера, на сп. Лагера на трамвай №5 - една от най-евтините аптеки в цяла София (до блок 51)  smile3503
Виж целия пост
# 10
Аз съм от Пловдив обаче, иначе все попадам на аптеки, в които има намаление. Grinning Grinning
Виж целия пост
# 11
Аз съм от Пловдив обаче, иначе все попадам на аптеки, в които има намаление. Grinning Grinning



опс! извини ме   bouquet но все пак пазарувай от аптеки такива неща, мой съвет  smile3521
Виж целия пост
# 12
Аз съм от Пловдив обаче, иначе все попадам на аптеки, в които има намаление. Grinning Grinning
Аз пък не съм попадала на такива аптеки.
В кои правят намаления?
Виж целия пост
# 13
Има едно много добро кремче, на ниска цена, казва се Hidromax и е на БиоТрейд.
Горещо ти го препоръчвам , около 3-4 лв. е , хидратира добре и никой не се  е казал лоша дума за него. Продава се в аптеките.  Успех!
Виж целия пост
# 14
Аз съм от Пловдив обаче, иначе все попадам на аптеки, в които има намаление. Grinning Grinning
Аз пък не съм попадала на такива аптеки.
В кои правят намаления?
И ти си от Пловдив, нали? Последно пазарувах от една аптека, която е на колелото на гарата. Вдясно от магазина с телефоните. Крем, който струваше 36 лв., след като ми сложиха отстъпката, стана 30. Но не знам дали още важи  намалението. Иначе си купувам кремчета и от денонощната аптека на "Иван Вазов" - тази срещу болницата. Там винаги ми даваха и по някоя термална вода на La Roche - мостра естествено, но ми стигаше за доста време.  newsm53
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия