Мнения и отзиви за 85 и 88 одз в Дружба2

  • 1 498
  • 3
Здравейте, трябва да се насоча към една от двете градини(за сега ясла де) и бих прочела мненията ви по въпроса.Мерси предварително.
Виж целия пост
# 1
Здрасти. Тъй като не съм сигурна коя от двете ОДЗ-а точно кой номер е ще ти кажа какво знам и какво съм чула от другите майки. Първо за детската градина, която се намира в 4 част - в групите са по много деца и повечето майки, които съм питала не са доволни, още повече, че там трябва да си подадеш почти две години по-рано молбата, за да ти примат детето за ясла. Директорката била доста корумпирана в това отношение. Сега за двете детски градини, които са до пазарчето на Дружба 2. Едната, в която съм си подала молба и в която искам детето ми да е на градина е "Ханс Кристиян Андерсен" - незнам кой номер е. Там има само една група за ясли и не можаха да приемат Криси, въпреки че си подадохме молба 1 година по-рано. Бяхме 22 резерва. За другата градина (в която по-рано даваха кухнята на децата и директорката е по-възрастна) - има две групи ясли и ако си подадеш по-рано молбата могат да те приемат.  На моята приятелка детето е там на ясла от 1 г. и 4 месеца. Говорила съм си с нея - не е много доволна, но просто няма друг избор. Ужким ги гледат, детето е добре, храни се, имаха тържество за Коледа, правиха им календарчета със снимки, от време на време имат театър, какво да ти кажа - то си е до късмет. Повечето майки искат да си дадат децата в Ханс Кристиян, защото за там съм чувала повече добри отзиви. Все пак ти ще си решиш, но си подай молбите по-бързо и във всички градини, за да имаш шанс и да те приемат.
Виж целия пост
# 2
Мерси. Точно за тази градина,ясла(с кухнята) ми беше питането.За ''Андерсен'' знам че е хубава, ама както и ти си писала е много голям наплива и нямаме никакав шанс да ни приемат-затова я изключвам.В 4-та част ни приемат в градината,но за ясла няма места.
Виж целия пост
# 3
Ти си подай и в "Ханс Криситян", нищо че няма места за ясла. После може на градина да си тръгне, ако нещо не ти харесва в другите ясли. Аз дадох Криси в 36 детска ясла "Слънчево зайче"(намира се до техникума по електроника - от страната на кино "Изток"). Бях много доволна, но дъщеря ми нещо не й понесе, започна да кашля, всеки ден повръщаше и т.н., и затова зимата я спрях. Но живот и здраве като стане време за градина ще я дам на градина в Дружба 2. Подай си молбите, така ще си пазиш ред поне за градината.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия