храна за коса

  • 1 414
  • 19
с какво е по-различно от маските и какви марки и видове има? смятам да си взема, но ми се ще да имам малко предварителна информация и да не разчитам само на увещанията на продавачката  Blush
Виж целия пост
# 1
Аз не мога да отворя линка,какво има там?Да не е  VO5 ?Ако е това да ти кажа ефект никакъв,поне при мене...За коя храна за коса става дума?Купила ли си си нещо ,и ползваш ли го,как ти се отразява?
Виж целия пост
# 2
Аз не виждам линк,който да отворя newsm78.
Виж целия пост
# 3
Ами там където е написано "храна за коса" не е линк,или аз нещо съм се пообъркала?
Виж целия пост
# 4
Ами там където е написано "храна за коса" не е линк,или аз нещо съм се пообъркала?
Аз мисля,че това е заглавието на темата.
Виж целия пост
# 5
хахах много сте сладки Simple Smile))
това е името на темата, не е линк Simple Smile
Виж целия пост
# 6
Да ама и аз като прочетох, за линка и се вързах. Та обясни по - подробно, за тази храна за коса, за да разберем точно за какво става дума и да ти отговорим.
 newsm78
Виж целия пост
# 7
Мога да ти препоръчам има едни маски,по-точно е храна за коса,италиански,продават ги в кутии от 1кг и са около 16лв.Аз съм изключително доволна!При мен проблемът е сухата коса,но вече 2 месеца ползвам това и косата ми стана чудесна WinkОт тази храна за коса има за различен тип коса,те и подхранват и регулират омазняването на косата!Освен това ти препоръчвам едни френски шампоани Керанов се казват/около 8лв/,те също дават добър резултат.Дано съм ти била полезна:)

пускам един цитат от една от темите и предполагам че herelina пита точно за тях, но за съжаление MALVINA забрави да каже как се казват, за да си купя и аз Sad
Виж целия пост
# 8
Сега зацепих... Embarassed..Аз не съм ги ползвала,аз ползвам на Пантен,-"Sheer,Blonde,Blonde hair repair.  В едни златисти кутии. Доволна съм,ама не съм в див възторг,Може би защотот аз винаги о4аквам едва ли не да се събудя с много коса,от вси4ките неща,които съм си измазала до сега,ама нъц....
Виж целия пост
# 9
Мога да ти препоръчам има едни маски,по-точно е храна за коса,италиански,продават ги в кутии от 1кг и са около 16лв.Аз съм изключително доволна!При мен проблемът е сухата коса,но вече 2 месеца ползвам това и косата ми стана чудесна WinkОт тази храна за коса има за различен тип коса,те и подхранват и регулират омазняването на косата!Освен това ти препоръчвам едни френски шампоани Керанов се казват/около 8лв/,те също дават добър резултат.Дано съм ти била полезна:)

пускам един цитат от една от темите и предполагам че herelina пита точно за тях, но за съжаление MALVINA забрави да каже как се казват, за да си купя и аз Sad
Ето казвам я сега...наистина забравих да я видя точно как се казваше,за което се извинявам..! EmbarassedКазва се HAIRFOOD на Rolland-италианска е,в кутии от 1кг/16лв./ има я в по-заредените парфюмерии.Има я с различни съставки,в зависимост за каква коса е.
Виж целия пост
# 10
 Joy Joy Joy ех, направо ме разсмяхте с тоя линк  hahaha hahaha няма такова нещо.
Мога да ти препоръчам има едни маски,по-точно е храна за коса,италиански,продават ги в кутии от 1кг и са около 16лв.Аз съм изключително доволна!При мен проблемът е сухата коса,но вече 2 месеца ползвам това и косата ми стана чудесна WinkОт тази храна за коса има за различен тип коса,те и подхранват и регулират омазняването на косата!Освен това ти препоръчвам едни френски шампоани Керанов се казват/около 8лв/,те също дават добър резултат.Дано съм ти била полезна:)

пускам един цитат от една от темите и предполагам че herelina пита точно за тях, но за съжаление MALVINA забрави да каже как се казват, за да си купя и аз Sad
Ето казвам я сега...наистина забравих да я видя точно как се казваше,за което се извинявам..! EmbarassedКазва се HAIRFOOD на Rolland-италианска е,в кутии от 1кг/16лв./ има я в по-заредените парфюмерии.Има я с различни съставки,в зависимост за каква коса е.
точно за такова нещо имах предвид.    bouquet
Виж целия пост
# 11
Според мен , по-евтино и по-полезно е, да си вземеш от аптеките бирена мая на хапчета. Тя освен, че прочиства кръвта, действа много добре на ноктите и косата !
 newsm78 Hug Peace
Виж целия пост
# 12
Според мен , по-евтино и по-полезно е, да си вземеш от аптеките бирена мая на хапчета. Тя освен, че прочиства кръвта, действа много добре на ноктите и косата !
 newsm78 Hug Peace
ааа не Naughty и без това не мога да се спра да ям  newsm22
Виж целия пост
# 13
Честно казано най-добър ефект има като си правя маска със зехтин, жълтък и ракия - много по-добре става отколкото с всичките готови маски, с които съм се мазала. Но пък най-често ме домързява да се занимавам. Embarassed
Виж целия пост
# 14
Продуктите "храна за косата" за на Wella". Продават се предимно във фризьорските салони, които са есклузивни представители на тази марка. Има много и различни продукти - шампоани, балсами, маски за коса, лосиони, олио за коса, съответно за класифицирани за различни типове коса. Аз лично съм ползвала почти всичките им продукти за боядисана коса, вкл. и лосион против косопад и съм много доволна. Цените варират от 9лв - 25лв.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия