Имам питане :)

  • 1 533
  • 17
Искам да ви попитам следното...на Гоги РЕЛКа му изтича ноември месец. Кога е най-оптимално да подам наново документите, за да може да се продължи от ноември неговото решение?
Виж целия пост
# 1
Здрасти бе образе, вече не съм те чувала от цял век. То като го прочетат това майките - не че и мен са чували де. Та за РЕЛКА - вече и на децата се вика ТЕЛК. А по принцип те ти се обаждат един месец преди да изтече, за да те подсетят да си оформиш документите. Нашият изтича май месец - та както Светла казва - ще пробия пътя - пък после ще ви светна как стават нещата. Нацелувай сладурите и се надявам да те видя. Днес мернах Гогенце - малкият къдрушко е станал страхотен сладур.
Виж целия пост
# 2
Оооо, образе Simple Smile здрасти бе Майче Simple Smile Как сте вие. Ще се радвам много скоро да се видим.
Виж целия пост
# 3
Ние сме първи, нашето изтича на 01 март и ще подаваме сега, така че ще опиша всичко, което трябва!!!
Виж целия пост
# 4
Стискам палци и благодаря Simple Smile
Виж целия пост
# 5
Мамо Иги, наистина ще чакаме да ни информираш - нали знаеш всичко е от полза, особено ако ни спести време. Благодаря.
Виж целия пост
# 6
...и аз май трябва да ги задействам вече тези неща за Диана...та ще следя темата.
Изпитвам лек ужас от ходене по разни институции и лекарски кабинети...кажете...много ли е връткаво или някак си са го направили да става по-приятно... Confused
Виж целия пост
# 7
За наше общо съжаление си е връткаво. Вчера ми разказваха за лекарски кабинет в Германия - как бил обурудван с детски кът, та децата да чакат търпеливо да им дойде редът.... защо ли го сравних с нашето ходене при педиатърката вчера, дето децата полудяха, обградени от баби, дядовци и други плачещи деца. Малък кошмар. Ох, мамо Иги стискам палци да мине лесно - но непременно пиши.
Виж целия пост
# 8
Ох, Майче, кога ще ги стигнем ние...европейците...Хората, когато правят нещо го премислят добре, а не като в България...едно за главата, друго за краката...а за положението в педиатричните кабинети...знам какво имаш предвид и наистина е кошмарно...но...Как са децата? Надявам се не са болнички и за това да сте били вчера на лекар.
Виж целия пост
# 9
Реза, и аз като теб тепърва ще се занимавам с тези неща. Хич не ми се искаше и нямаше да го направя, ако не беше детската градина, в която ще записвам Йоан от пролетта. И въобще - пустият ТЕЛК си трябва за много неща. Та, другата седмица ще се заемем с въпроса. ooooh!
Виж целия пост
# 10
Йепе, стискам палци и на теб бързо да ви дойде реда...че като си спомня ние за първия телк бая време си почекахме...подадох документите някъде през август...а комисията ни беше чак през ноември и то средата на ноември...
Виж целия пост
# 11
Ами, когато ще да става! Без друго имам вътрешно съпротивление срещу всичко това. Embarassed
Благодаря ти, все пак, за окуражаването!  bouquet
Виж целия пост
# 12
И аз бях така и напълно те разбирам...аз чаках две години...яка съпротива...но така или иначе, и малкото което дава тая държава е хубаво да си го вземем...нали така...
Виж целия пост
# 13
я стига - защо да имате вътрешно съпротивление????
И ви се полага и е редно да ви го дадат.
само не разбирам по тия кабинети и в тези комисии - хората като се държат така грубо с деца с проблеми и техните родители - не мислят ли, че някой ден може баницата да се завърти... би било добре да го помислят щото не са застраховани, че утре те няма да седат срещу някоя комисия...
уф ядосах се само при мисълта за безчовечността на  някои служители.
Виж целия пост
# 14
Наде, все едно ми прочете мислите. Скоро бях с едни приятели - детенцето им е на 16 години вече и само го влачат от ТЕЛК на ТЕЛК. То само като го видиш е очеизвадно, че детето не може да сесправя само и има нужда от придружител - ама какво да кажа. То отношение ли бе, чудо ли бе... Чак ми се искаше да се разкрещя на една лелка, че май това не е най-правилния начин да се държи с родителите. И аз да си призная честичко си мисля, че ако имаме пари - хич няма и да ходя да се занимавам с цялятя тая бюрокращина, тичане и нерви. Ама то пустото... Хайде да но всички изтърпим и тоя път това, пък дано децата се оправят та несе налага повече.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия