Порьчка на календар

  • 833
  • 7
Знаете ли кьде мога да порьчам календари сьс снимка на бебка и на каква цена? newsm78Предварително ви благодаря.
Виж целия пост
# 1
Срещу пилоние на НДК има фотоцентър. Срещу 0,80 лв. могат да ти направят джобни календарчета с твоя снимка в различни варианти. Мисля, че цената беше за двайсетина броя.
Виж целия пост
# 2
www.photolan.net
Ние там сме си правили до момента календарчетата.
Зная и още едно местенце - Кодак на Мария Луиза, след паспортната служба.
Виж целия пост
# 3
Срещу пилоние на НДК има фотоцентър. Срещу 0,80 лв. могат да ти направят джобни календарчета с твоя снимка в различни варианти. Мисля, че цената беше за двайсетина броя.

 Къде точно срещу пилоните? На "Витошка" ли?
Виж целия пост
# 4
Срещу пилоние на НДК има фотоцентър. Срещу 0,80 лв. могат да ти направят джобни календарчета с твоя снимка в различни варианти. Мисля, че цената беше за двайсетина броя.

 Къде точно срещу пилоните? На "Витошка" ли?
Ето тук.На спирката на трамваите.Преди на местото на фотото имаше магазин за обувки.
Виж целия пост
# 5
Срещу пилоние на НДК има фотоцентър. Срещу 0,80 лв. могат да ти направят джобни календарчета с твоя снимка в различни варианти. Мисля, че цената беше за двайсетина броя.

 Къде точно срещу пилоните? На "Витошка" ли?
Ето тук.На спирката на трамваите.Преди на местото на фотото имаше магазин за обувки.
ТОЧНО ТАМ
Виж целия пост
# 6
Мъжа ми има печатница и можа да прави такива ,но вече май е доста късничко за календарчета -нищо обади се в края на годината !
Виж целия пост
# 7
в цифрово фото "Коника", на пазара на красно село.
За Коледа поръчвах малки(джобни) календарчета по 0.90 ст./бр., без задължителен брой, матрицата струва 3 лв. и оттам по 0.90 ст. за календарче.
Направиха ни и стенни календари - 3 лв. за брой, цената на матрицата е 10 лв.за тях има различни фонове - за момченце - кола, за момиченце - кукла и др.
Бързи са - за 1 ден е готова поръчката!
Успех!
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия