кога мога да го заведа на куклен театър?

  • 1 123
  • 4
Много искам да го заведа на куклен таетър моя син, но не знам дали още не е малък ( 1 година и 2 месеца). Вие как мислите?
Виж целия пост
# 1
малък ми се чини:) ама зависи. водихме щерка ми на Маугли и тя в началото много се стресира:) ма ти го заведи - ако не му понесе кво ти пречи да си тръгнеш?
Виж целия пост
# 2
Ооо, малък е.
Представлението е 30-40 минути. Има голяма вероятност детето да се изнерви.
Аз заведох Дарина  на 2,5 години, но първите два пъти си тръгнахме посредата.
Може да отидете до кукления театър, но не за представлението, а да разгледате "изложбата". На повечето места в предверието или в друга зала са изложени кукли, рисунки, костюми.
Ако пък решиш да опиташ, първо се поинтересувай какво е представлението и за каква възраст е подходящо /в неделя я водих на "Принцесата и граховото зърно", но определено е за деца на 6-8 години/.
Успех
Виж целия пост
# 3
Цитат на: dari
Ооо, малък е.
Представлението е 30-40 минути. Има голяма вероятност детето да се изнерви.
Аз заведох Дарина  на 2,5 години, но първите два пъти си тръгнахме посредата.
Може да отидете до кукления театър, но не за представлението, а да разгледате "изложбата". На повечето места в предверието или в друга зала са изложени кукли, рисунки, костюми.
Ако пък решиш да опиташ, първо се поинтересувай какво е представлението и за каква възраст е подходящо /в неделя я водих на "Принцесата и граховото зърно", но определено е за деца на 6-8 години/.
Успех


"Принцесата и граховото зърно" е страхотна приказка. Много я обичам
Виж целия пост
# 4
Здравей,
Когато започне да се заглежда по детски филмчета за повече от 10 минути и може да изчака края  Grinning  на приказката, която му четеш тогава ми се струва, че е време и за куклен театър  Grinning .
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия