Нарекох те Фериха - пътят на Емир ~ 158 ~ Какъв ще е пътят... решаваш ТИ!

  • 64 993
  • 735
# 345

Наде, Hug Hug Hug те така объркаха, фрагманите и озетите, че вече не знам... Wink Дано този сезон да следват някаква схема, по която ще ни ги пускат, че така е доста изнервящо... ooooh!

Не ме замеряйте с камъни,  Mr. Greenно аз не искам Емир да се забърква с никое от тези момичета... Rolling Eyes
Виж целия пост
# 346
Ети, честит рожден ден!  bdbaloni Желая ти здраве, късмет, сбъднати мечти, искрени приятели и споделена любов!!! Продължавай, все така, да ни радваш с прекрасните си клипчета  Hug

Илда, това за "Харемът на Емир" много ми хареса. Като знам на какво обърнаха втори сезон, направо, ме е страх да си мисля какви хрумвания имат за трети...
Това за млечната сестра, до днес, го бях пропуснала и честно казано ще ми дойде малко в повече Е да е с роднина, по каквато и да е линия, на Ф.

Аз няма да съм с Вас в петък. Тази вечер пътувам. Желая Ви търпение и сила да изгледате епизода, защото със сигурност няма да е лек... Много съжалявам, че няма да съм част от това, но после ще наваксвам с Верчето.

Прегръщам всички Ви и пожелавам приятни и усмихнати почивни дни.  Hug  bouquet
Виж целия пост
# 347
Не ме замеряйте с камъни,  Mr. Greenно аз не искам Емир да се забърква с никое от тези момичета... Rolling Eyes

Не си сама Hug И смятам, че такава огромна любов като фемирската, не може да се замени с никаква друга. Според мен не е възможно Емир да се влюби в друга. Не и така. А щом не е така, не ми се вярва, че ще се задоволи с по-малко. newsm78
Виж целия пост
# 348

Не ме замеряйте с камъни,  Mr. Greenно аз не искам Емир да се забърква с никое от тези момичета... Rolling Eyes
newsm10

Тупарова Joy Joy Joy

Киара Hug Hug
Виж целия пост
# 349

Киара, приятно пътуване и успех! Hug Hug Hug

 
Не ме замеряйте с камъни,  Mr. Greenно аз не искам Емир да се забърква с никое от тези момичета... Rolling Eyes

Не си сама Hug И смятам, че такава огромна любов като фемирската, не може да се замени с никаква друга. Според мен не е възможно Емир да се влюби в друга. Не и така. А щом не е така, не ми се вярва, че ще се задоволи с по-малко. newsm78

 newsm10  +1
Виж целия пост
# 350

Киара, приятно пътуване и успех! Hug Hug Hug

 
Не ме замеряйте с камъни,  Mr. Greenно аз не искам Емир да се забърква с никое от тези момичета... Rolling Eyes

Не си сама Hug И смятам, че такава огромна любов като фемирската, не може да се замени с никаква друга. Според мен не е възможно Емир да се влюби в друга. Не и така. А щом не е така, не ми се вярва, че ще се задоволи с по-малко. newsm78

 newsm10  +1
smile3513Не мисля, че някоя от нас го иска, но Фериха я няма това е факт. Която и да се появи няма да есъщото
Виж целия пост
# 351
smile3513Не мисля, че някоя от нас го иска, но Фериха я няма това е факт. Която и да се появи няма да есъщото

Така е. Но все пак да не забравяме, че сериалът е турски. Т.е. колкото по-голяма е трагедията, толкова по-популярен ще бъде. Историята много напомня на Ромео и Жулиета, така че не очаквам нищо добро накрая. Ако все пак преценят, че ще го оставят жив, някой тук беше казал, че човек може да се хване за живота и намирайки най-различни други причини и каузи. Ще се радвам ако решат да тръгнат в тази посока, но лично аз се съмнявам. А да вкарат нова любовна история не ми се ще, защото по този начин първата ще олекне и филмът ще загуби смисъла си. Все още се казва "Нарекох те Фериха"!!! Heart Eyes
Виж целия пост
# 352
Поне ще умре обичано  Joy Joy Joy Joy Joy
Ами, по тази логика да бяха кръстили сериала "Харемът на Емир", та поне да е оправдано включването на толкова много нови момичета ... Joy Joy Joy

 Joy Joy Joy

Имам подозрения каква е интимната мисъл на екипа за вкарването на всичките тези момичета.
Понеже Чаатай трябва да ги води всичките до магазина, те са преценили, че това ще му попречи да яде баници, баклави и тутманици, донесени от фенки и същевременно честото ходене  до магазина също е физическо натоварване, та Чаги ще отслабне и ще изглежда още по-съсипан от смъртта на Фери, т.е. погрижили са се за визията на героя!

 Joy Joy Joy

Ето каква била работата. Mr. Green
Виж целия пост
# 353
smile3513Не мисля, че някоя от нас го иска, но Фериха я няма това е факт. Която и да се появи няма да есъщото

Така е. Но все пак да не забравяме, че сериалът е турски. Т.е. колкото по-голяма е трагедията, толкова по-популярен ще бъде. Историята много напомня на Ромео и Жулиета, така че не очаквам нищо добро накрая. Ако все пак преценят, че ще го оставят жив, някой тук беше казал, че човек може да се хване за живота и намирайки най-различни други причини и каузи. Ще се радвам ако решат да тръгнат в тази посока, но лично аз се съмнявам. А да вкарат нова любовна история не ми се ще, защото по този начин първата ще олекне и филмът ще загуби смисъла си. Все още се казва "Нарекох те Фериха"!!! Heart Eyes

+1

Клоди  Hug
Илда  Hug
Виж целия пост
# 354
Киара и от мен приятно пътуване
Колкото до другите персонажи ако ще се хваща с някой нека е полицайката та да ходят само с нея до магазина  Joy Joy Joy
Виж целия пост
# 355
Цитат
Не си сама  И смятам, че такава огромна любов като фемирската, не може да се замени с никаква друга.

Тупи, здравей! Hug
Аз мисля, че тук няма да стане дума за замяна, а нова и друга любов/ако изобщо се стигне до там, да я разгърнат както тази с Фериха/ newsm78
Тук има разлика според мен. newsm78
И нова и друга любов е възможна, без тя да засенчи/заличи тази преди, именно защото я няма Фериха...физически и буквално.

И в този смисъл, защо любовта по принцип да не е възможна отново за Емир, на един по-късен етап, когато все пак събере сили и се пребори с избраната от него и предпочетена самота, желанието да не живее/не буквално/ , да се изолира от света и да изолира света от себе си?  newsm78

Не, че не може да избере този вариант за себе си, като крайно решение, но това е Емир, той е борбена натура...избора и пътя му ще е друг.
Видяхме пред какви трудности не се отказа в един момент...и сега няма да се откаже, няма да се откаже да живее, а любовта е част от този живот, нейното съществуване, усета за нея е част от него.
Аз от известно време се опитвам да гледам на идеята изобщо за продължението и сезона, малко по-отвисоко, по-мащабно, поне за в момента някак приемам продължението логично и с връзка между предните два сезона. Така не ми се обезсмислят много от чувствата и отношенията, които видях и усетих именно в любовта им.

Не знам, може би си търся някакви разумни и приемливи обяснения...защо ще гледам и защо да гледам 3-ти сезон...при финала на 2-ри  Rolling Eyes newsm78

Емир ще загуби няколко битки със себе си, с болката, със света около него...но няма да се предаде, просто не би бил Емир ако го допусне,.. Naughty
И в този смисъл дори и една нова любов бих я приела все пак, или поне бих й дала шанс, който заслужава сама по себе си...защото не ми се иска да загубя и Емир, след загубата на любовта им с Фериха... Stop



И ако любовта им, онова усещане за нея остана само като хубав спомен у мен, като зрител, то усещането за Емир, ще остане една реалност, реалност в края на сезона.

Не знам, поне така мисля в момента.. след петък, може и да съм на друго мнение... Thinking
Виж целия пост
# 356
Heart Eyes Heart Eyes
Виж целия пост
# 357
Здравей, Марги! Hug

Може и да си права. Но аз имам едно усещане за уникалност на любовта на Емир и Фериха. Това е нещо, което далеч не се случва на всички. Всъщност дори се случва много рядко и за такава любов се пишат пиеси, поеми и т.н. Затова казвам, че Емир не би се задоволил с нищо друго. Аз поне така мисля. Освен това Емир беше силен само когато трябваше да се бори за любимата си - тя му даваше тази сила и той й го каза. Не мисля, че ще има желание да се бори, дори не мисля, че ще търси сили в себе си. Но... ще видим какво са ни приготвили сценаристите. Peace
Виж целия пост
# 358
Да припомня, че след 24 часа пак може да се гласува
http://www.gecce.com/anket/dizilerin-en-iyi-yeni-sezon-fragmani- … -hangisi-761.html

В момента сме след ВВ, че даже и след Кузей! Срамота! ooooh!
Виж целия пост
# 359
Има различни любови. Едни протичат бурно, ураганно, изпепеляващо, а други са тихи, като пристан за разбити сърца.
В случая си мисля, че ако Емир обикне отново друга, то тази му любов няма да прилича на любовта му с Фериха.
С Фери горяха от страст, от обич, изпепеляваха се и се съживяваха, като феникси от пепелта, но го правеха двамата. Допълваха се и в любовните си трепети, и в болката, която взаимно си причиняваха. Те бяха, като другото си АЗ, като другото си лице в огледалото, те се превърнаха в сродни души, изпитваха неистова нужда да са заедно дори и в моментите когато бяха разделени. Те бяха като огънят и водата, като слънцето и дъжда, като деня и нощта, но се обичаха до полуда и това ги поддържаше живи, дори и в моментите, когато умираха от болка.
Макар и различни по характер, те се допълваха по някакъв необясним начин.
Затова си мисля, че дори и да обикне отново, новата му любов, ще е тих пристан за разбитото му сърце, ще е съвсем различна от изгарящата и изпепеляваща любов с Фериха.
Фери заема специално място в сърцето му, тя зае подобно място и в нашите сърца, няма да забравим образа й, защото Емир няма да ни позволи. Тя, ще живее в нас чрез неговата болка, която, ще ни предстои да видим, но никой незаслужава да живее в самота, особено млад човек като него. Фериха няма да се върне, но спомена за нея винаги, ще е жив,  Емир няма да му позволи да си отиде и, ще го подклажда жив, но заслужава щастие макар и не по начина, по който беше с Фериха.
Не мисля, че, ще обикне отново със същата сила, но дано поне намери човек, с който да сподели болката си, защото споделената мъка е наполовина такава когато е споделена, друг е въпроса дали той самия, ще иска да допусне някоя до себе си.
Дори и да не открие отново пламенна любов като тази с Фери, не бива да остава сам с кървящите си рани и сериала да завърши с кончината му. Това вече, ще е прекалено и, ще ме откаже напълно от турските сериали.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия