Косопад - 4 тема

  • 51 825
  • 744
Знам,че има теми за косопада,но мисля,че моето е нещо доста особено и ще се радвам да се отзовете.Попринцип косата ми е гъста и ми е падала в рамките на нормалното,но напоследък гледам,че ластикът ми е целият омотан в паднали косми и като мина с пръсти през косата ми и ми остават доста в ръцете. Майка ми ми казва,че най-вероятно било от това,че все си ходя на кокчета..дали е възможно наистина? Страх ме е и понеже така и не намерих отзиви за лечение,моля ви кажете според вас възможно ли е да е от кокчетата или и аз не знам от какво може да бъде и тези,които са имали и са спряли косопада,какво им е помогнало.
П.с- използвам тривитаминол и стимулант,но не толкова често,че да се получи обратен ефект. Sad
Виж целия пост
# 1
Знам,че има теми за косопада,но мисля,че моето е нещо доста особено и ще се радвам да се отзовете.Попринцип косата ми е гъста и ми е падала в рамките на нормалното,но напоследък гледам,че ластикът ми е целият омотан в паднали косми и като мина с пръсти през косата ми и ми остават доста в ръцете. Майка ми ми казва,че най-вероятно било от това,че все си ходя на кокчета..дали е възможно наистина? Страх ме е и понеже така и не намерих отзиви за лечение,моля ви кажете според вас възможно ли е да е от кокчетата или и аз не знам от какво може да бъде и тези,които са имали и са спряли косопада,какво им е помогнало.
П.с- използвам тривитаминол и стимулант,но не толкова често,че да се получи обратен ефект. Sad

Желателно е веднага да отидеш на лекар и да си направиш изследвания, да се храниш добре с протеини и витамини, тоест месо,риба, яйца, плодове и зеленчуци.
Виж целия пост
# 2
Добре дошли  Peace нека споделим опит и се подкрепяме  Hug       bouquet , Предишна тема



Вместо запис - споделяйте своите любими продукти или тези, които са имали ефект при Вас  Heart Eyes      bouquet Напомням, че "записването" със "запис", емотикон или друго не по темата се почиства от модератор - нека не им създаваме работа  Heart Eyes     bouquet
Виж целия пост
# 3
Simple Smile  bouquet


Новата ми придобивка е маската за коса на  Orofluido /дълбоко хидратираща за всички типове и най-вече за суха коса/ - до сега не бях я ползвала, но ми хареса, доволна съм - прави косата мека, лъскава,жизнена, ухае чудесно. Фен съм на Маслото и много често го ползвам

Orofluido Mask
 
Виж целия пост
# 4
 Hug а като грижа за скалпа имаш ли любими, предпочитани продукти, които изпитано ти действат благотворно  Heart Eyes
Виж целия пост
# 5
Алена,благодаря за новата тема  bouquet
denis_d,а откъде си купи маската? При фин косъм как би се държала Thinking опасявам се да не слепва.... Confused
Специални продукти за косопад-шампоани,маски....не съм ползвала Confused, любимите ми добавки са Макси хеър и Биотин Peace
Виж целия пост
# 6
Алена благодаря за темата ! Много е полезна за борбата с косопада!   bouquet
Аз сега тепърва се боря истински,но за момента най-голям ефект виждам от ампулите на Виши  Peace
Виж целия пост
# 7
Зелена къна. Прави се маска.
Крем за бръснене Каро. Измива се косата. Достатъчно е и един път.
И двете помагат.
Виж целия пост
# 8
Зелена къна. Прави се маска.
Крем за бръснене Каро. Измива се косата. Достатъчно е и един път.
И двете помагат.
Използва се вместо шампоан ли?
Виж целия пост
# 9
Зелена къна. Прави се маска.
Крем за бръснене Каро. Измива се косата. Достатъчно е и един път.
И двете помагат.
Използва се вместо шампоан ли?
Да.
Виж целия пост
# 10
Искам да си взема сега някакви шампоани за косопад, просто така за поддръжка. Иначе продължавам с ампулите и добавките  Peace Да чукна на дърво, доста по-различно е положението с тях.
Виж целия пост
# 11
Hug а като грижа за скалпа имаш ли любими, предпочитани продукти, които изпитано ти действат благотворно  Heart Eyes

Специално за скалпа не полагам кой знае какви грижи, по простата причина, че нямам някакви проблеми с него / напр. сух или чуствителен, бързо омазняващ, дерматози  и т.н/.
Ползвам добавки за коса, кожа и нокти - а те действат и на кожата на главата / напр. НА табл. и ЕМК - които почти винаги пия/
От продуктите, които се използват преди шампоана - винаги предпочитам стимуланти- масла
Много харесвам  на Phyto - Phytopolleine  и на RF - Complexe 5
Виж целия пост
# 12
...denis_d,а откъде си купи маската? При фин косъм как би се държала Thinking опасявам се да не слепва.... Confused
 ...........

От МОЛ Сердика -  Предлагаха се Промоционални комплекти  Масло+ Шампоан, Масло+ Маска, Масло + Балсам  - като Маслото  беше на редовната цена, а др. продукт бонус.
Не слепва, не утежнява, не омазнява косата.
Може да се вземе 1чл от маската и да се добавят 1-2 капки масло / по препоръка на коафьора/, но така не съм я ползвала Simple Smile
Маслото или т.н Елексир Simple Smile  ползвам след измиване , на влажна коса.
Виж целия пост
# 13
Да не ви изпусна  Embarassed
Виж целия пост
# 14
Някой ползвал ли е на Хималая - шампоан против косопад и крема за скалп  Rolling Eyes
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия