Добра фирма за почистване

  • 32 191
  • 34
Здравейте момичета,
Спешно се нуждая от помощта ви и препоръка на добра и лоялна фирма за почистване.
Може би някои от вас знаят, че правя ремонт. Е той е към края си - което е хубаво, но къщата е наопаки - мръсотия, прах, боклук - навсякъде. Колкото и да бърсах и да миех - навсякъде е...
Имам проблем и с външните щори - замазвам ги, защото не успявама хубаво да достигна до всички ъгли. Искам да дойде някой, да почисти /не да маже/, да не ми съсипе къщата и накрая, както се казва да си платя за услугата с кеф:)..../да не прекаляват, де/
Една позната съседка ми препоръча да звънна на фирма Василка, но първо ми се видя доста скъпо - за цял апартамент искаха 250 лв/ вероятно заради външните щори/, после виждала съм техните служителки по разни институции и да ви кажа честно ме притесняват леличките.....
Моля ви за съдействие и помощ......
Спешно ми е и трябва да реагират бързо, да не ме запишат за другия месец.....първия учебен ден е скоро!
Виж целия пост
# 1
Гея привет,
Най-накрая да изгрее Слънцето и на твоята улица... Кога приключвате с ремонта, всичко готово ли е? Да покажеш снимки, ей... Rolling Eyes
Веднага ще ти дам телефон на едни младежи от фирмата, която изми стъклата на балкона /една дограма без край/, всичките прозорци и така изпра дамаската на дивана в хола, все едно сме купили нов.
Много съм доволна – не ми взеха много пари, а така лъснаха всичко....звънни им и питай кога могат да реагират – хубавото е, че разполагат явно с доста персонал, защото не е необходимо да чакаш другата седмица, другия месец или....да вземеш да чистиш сама.
Имат и сайт: http://reflex-m.com
Ако пък решиш  може да се съберем , да спретнем с теб една женска бригада, ама ще трябва да почерпиш newsm75 Laughing Joy Laughing newsm62
Виж целия пост
# 2
Мацка,

ужасТно ти благодаря Hug - вчера им звънях и ми предложиха да дойдат на оглед още вечерта същия ден, представяш ли си newsm78,то верно -  бързи, бързи, ама чак толкова, ама бях на Зумба и за нищо на света не исках да я пропускам...та тази вечер в 18.30 ги чакам да огледат  и да видим какво ще ми предложат....

Страшна си, много ти благодаря Heart Eyes
Виж целия пост
# 3
    Уаууууууу девойки,

 Двама младежи от фирмата снощи бяха в нас и ако искате да знаете утре ще ми пратят 2 девойки да излижат къщата - и щорите!!!!!обещаха, че ще успеят - да видим  newsm78......
Не се бях сетила за банята и все си мислех, че я чистя добре - поне до снощи. Предложиха ми чистене на фугите /там където не са изчистени, че ми го и показаха  Embarassed/ и трудно достъпните места..........
Чакам с нетърпение.....не съм си представяла, че преди Преско да се върне от лятна ваканция, всичко ще е готово.....

Верче, ако съм доволна - на по бира  beer2 , да знаеш....
Виж целия пост
# 4
Гея, ха честит ви обновен дом! Ще дойдем на гости, да знаеш! Не мога да устоя на комбинацията ремонт+почистване+влакове (това последното е в чест на Александър, който така ще се заплесне от гледката през прозореца, че въобще няма да усетите, че е там)  Joy
Тя Верчето обра вече почерпките, но с надеждата и аз да се вредя с някоя и друга бира ще ти кажа, че си избрала точната фирма. Аз лично не съм ги ползвала (не че съм перфектна и нямам нужда от чистене на фугите в банята  Embarassed), но съм чувала за тях от моята приятелка, която използва услугите им за поддръжка на офиса. Сега разбирам, че можеш да се възползваш от тях и вкъщи, което е супер удобно, поне за мен (с тия двама хуни у нас чистотата е малко мисия невъзможна). Моля те сподели после впечатления, защото едно е да чистиш бюрата и компютрите (в което вече знам, че са добри), друго е да знаеш къде точно ти се намират фугите (и какъв цвят са)  Mr. Green Пък щом и тарифата им е приемлива, що да не си улесниш живота? Ей, хората на запад са открили топлата вода, пардон фирмите за почистване, доста преди нас, надявам се скоро това да стане обичайна практика и у нас. За съжаление доста хора си мислят, че използването на подобна фирма означава, че не си добра домакиня, но лично аз смятам, че вместо да търкам 2 часа банята мога да си позволя да платя на някой, който ще го направи по-качествено и със сигурност по-бързо от мен, а аз да оползотворя това време в игра с децата, напримар...
Но да не се отплесвам, чакам да споделиш впечатления и подробности  Peace
Виж целия пост
# 5
Разглеждах интернет страницата на тази фирма която коментирате http://www.reflex-m.com/
Изглежда много добре организирана и информацията е на ниво... Дай боже повече такива фирми.
Ще направя запитване за моя офис.
Виж целия пост
# 6
Би ли споделила каква цена са ти поискали и за каква точно работа и квадратура?

Защото миналата година виках една фирма, която за 200 лв. ми изчисти апартамента (84 кадрата) след ремонт - прозорци, подове, шкафове в кухнята, пране на мокет в една стая 15 кв.м. пране на 2 матрака - единичен и персон и половина, баня и тоалетна.

Сега пак искам да викна форма, че уж правим ремонт смао в детската и тоалетната, но целия апартамент е в прах и колкото и да се мъча да поддържам, не се получава. Насочила съм се към друга фирма, която ползвах за прозорците пролетта и която моя приятелка ползва за цялостно почистване на подобен апартамен. Взели са й 230 лв. Та, обявената цена от 250 лв. за след ремонт не ми се вижда хич много на този фон.
Виж целия пост
# 7
   Такаааааа........

 След голямата почивка и меткосване най - накрая да седна и да ви се похваля с чисто нов и лъскав дом!!!

Много съм доволна, ама много! Верчерййййй......много съм ти благодарна, да знаеш Hug

Catty m, oферираха ми 200 лв. Толкова и платих. За скромните 60 кв. апартамент. За цялостно почистване - след ремонт!
В 10.30 в четвъртък дойдоха две момичета и за 5 часа олизаха цялата къща newsm79
Огромно впечатление ми направиха, че и двете си обуха калцуни - особено в детската бяха супер внимателни - за пръв път виждам такова нещо!
Изчистиха ми прозорците, дограмата , незнам как бъркаха и с какво изсмукваха тия щори / външните/ ама са бели.....
Дивана преди да го изперат , го тупаха с някаква тупалка на Рейноу, питах защо, мислех, че директно се пере - ама ми обясниха, че така щяло да се замазва......
Хорааааа...голяма мръсотия изкараха от диванчето - направо ме хвана срам, а уж го чистя.....

Аз ги оставих да си работят и към 15.00 бяха готови.
Банята ми е излъскана - даже не смея да пусна душа  Embarassed

Миринде, питаш за мнение - аз съм впечатлена! Препоръчвам ти - 2 часа са преостатъчни за баня -ще се изкефиш много.....

Незнам кое колко струва, в сайта им има ценоразпис http://reflex-m.com/prices.php, на мен ми казаха готова цена, която за всичкото това чудо ми се видя екстра.

Знаех си, че трябва да попитам при вас, а не да играя на сляпо и да слушам разни съседки.....

Аз съм с чисто нов дом и чакам новия обитател - първокласник!
Виж целия пост
# 8
Мерси, Гея, явно цената е заради квадратурата, моят е за 84 кв. метра. Ще ги имам предвид иначе.
Виж целия пост
# 9
Момичета,
Тъй като съм мама на първолак, получихме подаръци в училище и едната беше тетрадка, на последната страница с името на фирмата, която чисти у нас - http://reflex-m.com/
 Едно много готино човече, което чисти и трябва да се оцвети.....аз толкова се изкефих.....
 Вие получихте ли такава?
Виж целия пост
# 10
И ние получихме такава тетрадка, много мило ми стана. Вече е оцветена... Може би само в София раздават от тези тетрадки.  newsm78
Виж целия пост
# 11
ето гооооо човечето:
http://www.facebook.com/photo.php?fbid=451535358222477&set=a … ype=3&theater

Виж целия пост
# 12
Здравейте момичета, ние сме две жени на 36 г. семейни с деца.... търсим апартаменти и къщи  за почистване -веднъж или два пъти седмично .... 1 път месечно основно почистване.....кои какво иска, забърсване на прах, почистване, всяка домакинска работа която ви е досадна.
Спешно имаме нужда от работа..... моля ви пишете, на лична и оставете телефон за връзка ще ви се обадя веднага.
благодаря ви
Виж целия пост
# 13
Заради кризата и доста силната конкуренция в бранша цените доста са намалели.
Което от гледна точка на потребителя е добре.
Както вече съм споменала ползвам услугите на  http://www.easyway08.bg/ от 2008 г., като всеки път ми казват различна цена (за щастие по-ниска).
Но следващия път ще ползвам услугите на някой от сайтовете за колективно пазаруване - там наистина има невероятни оферти за почистване
Виж целия пост
# 14
Темичката е позамряла и аз да ви подшушна, че преди Коледа искам да си подаря едно хубаво разчистване и звънях на същата фирма, която прави основното почистване в нас, след ремонта - http://reflex-m.com/index.html казаха ми, че мога да се възползвам от намаление, промоция, защото вече съм ползвала техните услуги, та тази седмица ще си уредя един Коледен подарък за дома Wink
 Нямам търпение и много Ви Благодаря, че ги открих чрез Вас  bouquet
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия