Тест за бременност ? *Б*

  • 7 174
  • 15
Момичета какво мислите за теста за бременности - 7 дена след зачеването - според вас има ли смисъл?
Виж целия пост
# 1
няма смисъл Зузи, няма да ти отчете правилно.За седем дни е почти невъзможно да засече теста човешкия хормон. даже и да си бременна този хормон не е достигнал нужната концентрация за да бъде отчетен. имай търпение  и не мисли за това. от опит ти го казвам.е все пак ти желая да е станало бебето.
Виж целия пост
# 2
Въпреки че на някои тестове пише, че са чувствителни на 7 ден, мисля че е по-скоро реклама.На бъдещите ни майки се появява 2-ра бледа чертичка и то след закъснение на М. Само ще те обезкуражи. Не пробвай, е моят съвет. Бъди търпелива и изчакай!
Виж целия пост
# 3
Зузи, видях че си пуснала темата и в съседния форум-преди всчко се успокой....разбирам желанието ти, но по този начин не си помагаш...разсейвай се и не мисли за това.....така или иначе ти първа ще разбереш дали е станало....Пожелавам ти да е станало, но ми обещай да не се тормозиш задавайки си въпроси.....
Виж целия пост
# 4
Zuzi ,мили4ка,много си сладка Sunglasses
разбирам желанието ти за бебенце Grinning
ако нямаш нерви да издьржиш ,направи си го,ама от4ет дали ще има правилен...... Rolling Eyes ????

на мен ли4но ми от4ете в деня в който трябваше да ми дойде(и аз нямах тьрпение като теб).от4ете ми,но това е идивидуално.
бях бременна на 14 дена след за4еването.....

още малко тьрпение мила...... Wink
Виж целия пост
# 5
Zuzi, миличка на мен ми закъснява вече 6 дни и още не съм си направила тестчето.
Търпение и всичко ще се нареди. Wink
По добре изчакай да не се разочароваш като видиш резултата. Изчакай два три дни след закъснението
 и тогав прави тест. Stuck Out Tongue
Виж целия пост
# 6
Криси, аз на твое място не бих чакала повече. Завиждам ти на търпението, но мисля, че е време и ти да ни зарадваш! ЧАКАМ!!!
Виж целия пост
# 7
lea, аз ще изчакам  и утре и тогава ще правя тестче, защото и преди ми се е случвало
чак след 10 ден да ми дойде. Предпочитам така за да не се разочаровам после. Wink
Виж целия пост
# 8
Много добре разбирам нетърпението ти, но както са ти казали момичетата - рискуваш да се разочароваш. Поживей още няколко дни в приятни надежди  Wink
Виж целия пост
# 9
Не бързай Zuzi, ниама смисъл, само ще се тормозиш - според мен няма такъв тест(за домашно ползване) който да ти отчете правилно на 7 ден от зачеването. Аз също съм била в твоето положение и си направих тест на 10 ден след зачеването преди няколко месеца. Беше отрицарелен и се почуствах ужасно. По добре изчакаи дано да не ти дойде и направи тест тогава. Стискаме палци
Виж целия пост
# 10
Леле, момичета, като гледам как едва успяваме да издържим 2те седмици след овулацията да проверим дали сме бременни, ми идва следното на ума: а как ли се издържа, когато живот и здраве и дай Боже, има успешна бременност, 9 месеца до появата на бебока? Тогава сигурно би ни се сторило цяла вечност!

Въпреки всичко, пожелавам на всички ни от форума да изтърпим тези 9 месеца чакане, каквото и да ни струва Laughing  Laughing  Laughing
Виж целия пост
# 11
GrizaBella,аз си мисля че това ще е най-сладкият "мазохизъм" за мен-да чакам с нетърпение 9 месеца да се появи човечето на бял свят.
Пожелавам ви го на всички.Това са сигурно най-хубавите моменти от живота,поне на жената  Grinning
Виж целия пост
# 12
Малко късно се включвам в темата , но това е по повод на въпроса на GrizaBella.
Понеже имам едно дете и сега искам второ мога да ти кажа как аз чаках 9 месеца.
Първо се молех да минат първите 3 имах малко проблеми.Е минаха , без да ги усетя.Живех доста динамично.Не се спирах.Не почивах...и т.н
Хорат ми казваха да се глезя, да си очивам да си угаждам , защото после нямало да ми е до това.Е не им вярвах.
Минаха и вторите 3 месеца.Започна да ми тежи.Станах дебеланка.Едвам се мърдах.Станах тромава и непохватна.Но сег асе сещам с умиление за тези моменти.Ако успея да забременея пак , ще се опитам да се насладя на всеки миг от бременността си.Това са най прекрасните моменти.Етап в който детето е в теб и повече никога няма да се върне там.Ти си тази която носиш цялата отговорност за него.То е толкова малко , не е дошло на бял свят а ти ще се питаш ама то дали ще е здраво,дали ще е умно,красиво , даровито.....
После идва момента с кърменето или храненето с биберон.Тава са бляженни моменти на близост.Ако е бяс като моето тогава е момента да си го гушкаш и глезиш.Сега ми казват "Мамо тига"

Е отплеснах се.Замечтах се и си поспомних някои моменти.
Дано не съм ви досадила.

Успех момичета и дано по скоро забременнем всички и станем едни чаровни дебеланки с живи коремчета Wink
Виж целия пост
# 13
Мими, това, което си написала е много красиво... пожелавам ти скоро да имаш шанса да си припомниш сладостта на 9те месеца и да им се насладиш още по-пълноценно, знаейки какво богатство са!

Бях чела едно интервю със Силви Вартан, в което тя казваше, че от раждането нататък, през целия живот детето и неговата майка се отдалечават все повече един от друг... звучи тъжно, но е факт. Дано ние с вас имаме скоро така желаните бебчета и да успеем да им се нарадваме докато не са станали твърде големи за това!
Виж целия пост
# 14
Много добре казано Мимито
дано вси4ки моми4ета изживеят сладкият момент и те да 4акат цели 9 месеца.....късмет
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия