"На поискване" - докога???

  • 604
  • 12
Здравейте и от мен!
Кажете кога преустановихте кърменето на поискване и минахте на някакъв режим???
Моя сладур не пропуска хранене на 3 часа годе долу и няма пауза...много рядко се слу4ва...но последният месец е качил 1,5 кг и педито каза,4е е супер и да продължаваме така,но аз се чудя???Първите месеци си качваше по 1,2кг и не се притеснявах,макар 4е не се е родил малък - 3,300!Сега е 7,500!
Дали да му направя режим на 4 4аса?!  newsm78
Виж целия пост
# 1
Белла-Защо искаш да му правиш режим?То бебчето си знае най-добре.Иво също продължава да яде на 3 часа и много рядко прави по-голяма пауза,даже понякога и на 2 часа и половина се храним.Няма нищо обезпокоително в това,особено ако още не си захранила. Hug
Виж целия пост
# 2
Докато се кърмите Grinning
Виж целия пост
# 3
4 часа ми се струват страшно много.Не ми се вярва да издържа толкова бебо
Виж целия пост
# 4
Абсолютно newsm10
Виж целия пост
# 5
Точно Simple Smile Другите храни му ги давам вече под час (общо взето), но кърменето продължава да си е на поискване и аз давам ли, давам.... Hug
Виж целия пост
# 6
И аз все още давам на поискване. Wink
Виж целия пост
# 7
на поискване - докато иска Simple Smile
Виж целия пост
# 8
Докато...  newsm78...  суче! Mr. Green
Виж целия пост
# 9
Ами ние и досега сме си на поискване - така сме си свикнали, а и вече не е възможно да му се окаже на моето хипопотамче, като иска папу Mr. Green
Виж целия пост
# 10
И аз - като всички. Не му правя режим на храненето. Има режим само на съня.
Виж целия пост
# 11
Bella13,а даваш ли вода?
Виж целия пост
# 12
Мерси за инфото!

Инфинити,не давам засега...все си давам цица  Blush , но имаше период(най-ве4е, докато имаше колики),в който правех чайче от копър или лайка,но сега даже не си правя труда да се занимавам!

 Отивам да се гушкаме и smile3524

Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия