VIP Brother България - 4 сезон - 1 тема

  • 163 893
  • 4 970
# 4 260
Да не говорим, че и алкохола който се лее, спомага за някои драматични изцепки. Laughing
Виж целия пост
# 4 261
Всеки иска да изглежда готин, ама не се получава Mr. Green Mr. Green Mr. Green
Виж целия пост
# 4 262
Да не говорим какви пари са им дали за да влезат...
Виж целия пост
# 4 263
Нещо интересно ... нищо... Mr. Green
много участници в лоша комбинация  със слаб продуцент = О

май трябваше да си запазят кинтите от памела , та да имат печалба  Joy Joy

като гледам в понеделник няма и кой да им гласува

Орлин аз съм за него /бях/ като най-готин пич ама от както влезна и се скри под мокета ... ни чул ни видял ни разбрал къде е попадна'л
Виж целия пост
# 4 264
Къци щя се учи на борба, Орлин ще скача с парашут, а Соня ще изучава валс. Тримцата ще правят това за понеделник. Били попълнили карти с това, което никога не са могли да направят, а им се искало и сега ББ ще им изпълни желанията.
Виж целия пост
# 4 265
Да не говорим какви пари са им дали за да влезат...

Ами трябва да са им дали доста ...за да влезеш в такъв ФОРМАТ, който ще те покаже като идиот. Защото това предаване не е нищо друго, освен илюстрация на пошлостта и падението на хората (които участват и които го гледат). Това особено важи за т.нар. ВИП (VIP - Very Ignоrant Person)... като златки, сребърни, тенекиени и други подобни бонБонени силиконки..))) ... Тази дума СИЛИКОН има ли нещо общо с кон!? Винаги съм се чудил!

Аз затова не гледам подобни простотии! И на вас го препоръчвам!
По-добре гледайте Дискавъри или прочетете нещо ... хем ще научите нещо полезно (като например, че Мария Магдалена не е била блудница).
Виж целия пост
# 4 266
Да не говорим какви пари са им дали за да влезат...

Ами трябва да са им дали доста ...за да влезеш в такъв ФОРМАТ, който ще те покаже като идиот. Защото това предаване не е нищо друго, освен илюстрация на пошлостта и падението на хората (които участват и които го гледат). Това особено важи за т.нар. ВИП (VIP - Very Ignоrant Person)... като златки, сребърни, тенекиени и други подобни бонБонени силиконки..))) ... Тази дума СИЛИКОН има ли нещо общо с кон!? Винаги съм се чудил!

Аз затова не гледам подобни простотии! И на вас го препоръчвам!

няма пък да ти обясня защо точно Златка ще спе4ели вип брадър според мен
Виж целия пост
# 4 267
Хич не я харесвам. Като визия ...
Виж целия пост
# 4 268
Цитат на: papapipi

няма пък да ти обясня защо точно Златка ще спе4ели вип брадър според мен

Няма нужда да ми обясняваш. Ако спечели няма да се учудя. Това е "нормално" за България. Имаше една същата като нея, дето беше даже министър на културата и туризма (Нина Чилова), която не знаеше кой е художник, кой е композитор... Това е положението в колониална България. След Бойко, Царя, Първанов, Станишев и Доган - само това може да ни се случи - да станем ИНТЕЛЕКТУАЛНА ПУСТИНЯ, в която някакви "аборигени" киснат целодневно пред телевизора и се впечатляват от силиконовите цици на Памела, от краката на Златка и от джуките на някоя тъпа метреса на някой политик или мутра (което май е същото). И го обсъждат като най-важното нещо в живота си... докато разни мошеници им крадат парите, пенсиите, изнасят златото, изнасят бели робини, внасят кокаин, строят бетонни молове с крадените пари и т.н.
Виж целия пост
# 4 269

няма пък да ти обясня защо точно Златка ще спе4ели вип брадър според мен
Защото е трета братовчедка на тризначките по съребрена линия  newsm78  Laughing (а тризначките са всепризнати домакини, интИлИктуалки и сървайвъри  Crazy Laughing )
Виж целия пост
# 4 270
кажете за този Сървайвър , с Николай - какъв е бил , какво е правил и т.н. ....
Виж целия пост
# 4 271
Цитат на: papapipi

няма пък да ти обясня защо точно Златка ще спе4ели вип брадър според мен

Няма нужда да ми обясняваш. Ако спечели няма да се учудя. Това е "нормално" за България. Имаше една същата като нея, дето беше даже министър на културата и туризма (Нина Чилова), която не знаеше кой е художник, кой е композитор... Това е положението в колониална България. След Бойко, Царя, Първанов, Станишев и Доган - само това може да ни се случи - да станем ИНТЕЛЕКТУАЛНА ПУСТИНЯ, в която някакви "аборигени" киснат целодневно пред телевизора и се впечатляват от силиконовите цици на Памела, от краката на Златка и от джуките на някоя тъпа метреса на някой политик или мутра (което май е същото). И го обсъждат като най-важното нещо в живота си... докато разни мошеници им крадат парите, пенсиите, изнасят златото, изнасят бели робини, внасят кокаин, строят бетонни молове с крадените пари и т.н.


ами то4но де
ти каза в поста преди моя 4е не си заинтересовеан от Вип брадър и аз затова казах 4е няма да обясня

само ще ти дам жокер    - на твоето ''няма да се у4удя ако спе4ели'' което има негативен заряд
ще отговоря 4е евентуалното спе4елване на наградата от нея ще е поради позитивни при4ини

няма и как да е друго я4е
трябва да има нещо хубаво в теб   ина4е как ще спе4елиш
Виж целия пост
# 4 272


...в реалния живот си е нормален адреналинов наркоман навъртащ се около известните с цел прехрана...
абсолютно грешиш...познавам николай от няколко години,какъвто е в къщата такъв е и отвън.
Виж целия пост
# 4 273
Цитат на: papapipi
евентуалното спе4елване на наградата от нея ще е поради позитивни при4ини

трябва да има нещо хубаво в теб   ина4е как ще спе4елиш

Във всеки човек има нещо позитивно ... Едни са добри хора, други просто са добри (я в леглото, я в нещо друго)... Така че винаги можеш да намериш причина да наградиш някого! Щом т.нар. Цар "награди" тази Нина Чилова с министерски пост (и то на културата) - явно правилото действа! Що да не действа и при златките?   
Виж целия пост
# 4 274
Цитат
ББ е доста по-изтощителен психически от Св според мен.
Аз не знам да има изгонен от Сървайвър заради сбиване с друг участник. А е имало всякакви луди глави.
Но в ББ се случи. И подозирам, че не е било само в българския.

ами разликата е огромна...в сървайвър от глад и изтощение няма енергия за глупости...тука експеримента е затваряш мишките в тесен аквариум и агресията веднага ескалира...

Не чак - участниците в Сървайвър разказват, че като си гладен и ти е студено, се изнервяш много лесно... и агресията също ескалира бързо...
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия