нишесте BIOSET

  • 1 621
  • 8
Ползвали ли сте въпросното нишесте? Направих й с него бисквитена торта за слетобедна закуска. До сега съм ползвала от тязи марка само ванилия, но не си спомням дали и в него имаше оцветител, както в това което използвах сега.
Виж целия пост
# 1
Ако е натурално нишесте какви оцветители да има?
Виж целия пост
# 2
Да, ползвам го. Но предпочитам нишестетата на "Меркурий П&П".

Като гледам нишестетата, които имам в къщи-Киви и Карамел на "Биосет" и "Ягода" на "Меркурий П&П"-всички имат оцветител. Предполагам, че и Ванилия-та също има.
Виж целия пост
# 3
Дори да има оцветител, със сигурност е по-малко от този в Ягода-та например.
Взимай си натурално нишесте, ако не искаш да има оцветител.
Виж целия пост
# 4
Оцветители и ароматизатори няма единствено в натуралното царевично и пшенично нишесте!
Виж целия пост
# 5
Ако искате да овкусите натуралното нишесте можете да пасирате един банан вътре, докато се вари, да му добавите карамелизирана захар, ягоди( но след като е изстинало)и т.н. разни варианти..... не грантирам, че витамините остават,но поне няма да има химия Grinning
Виж целия пост
# 6
ДА, ползвам го, много съм доволна. С удоволствие го яде малкия на кремче с прясно мляко.
Виж целия пост
# 7
Оцветители и ароматизатори няма единствено в натуралното царевично и пшенично нишесте!
Определено, аз само царевичното на "прима" ползвам и малкия много го харесва.
Виж целия пост
# 8
Да, ползвам царевично и пшенично нишесте на тази фирма. не виждам нещо притеснително.
По едно време купувах от готовите кисели на БИОСЕТ - виж, те са пълни с оцветители и ароматизатори. Stop
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия