Къде да намеря 3-измерни книжки?

  • 788
  • 9
Едно време имаше едни /повечето руски/ книжки с няколко дебели страници, които като се разтворят и картините стават 3-измерни. Не знам как да го обясня точно - например къщата се отваря..покрив, процорчета...дори някои части можеха да се движат като дърпаш някое крайче..Много тъпо звучи, ама дано се сетите за какво говоря, че искам да взема на малките.
Виж целия пост
# 1
Аз имах такива.Знам ги,ама сега? newsm78
Виж целия пост
# 2
И сега ги има Grinning

Разходи се по книжарниците и разгледай
Виж целия пост
# 3
Не сте ли малки още за такива книжки newsm78

Аз скоро пак ги гледах , но още се въздържам за взема, защото неможем още да пазим Thinking
Виж целия пост
# 4
В повечето книжарници има такива. Обикновено са някоя приказка
Виж целия пост
# 5
Наричат се панорамни книжки и наистина ги има по всички добре заредени книжарници.
Ето една такава за пример :
http://911new.com/a2/offers.asp?p=501507&parent=3966
Виж целия пост
# 6
Благодаря ви. Аз не знам, защо не съм ги видяла... все намирам от тези с делебите страници на изд. "Златното пате" за животните или гумените книжки. От тези имаме сигурно 7-8 броя и вече ни омръзват, защото научиха повечето животни и прочие. Та затова исках да разнообразим, пък и книжките са им любимото занимание.
Не сте ли малки още за такива книжки newsm78
Аз скоро пак ги гледах , но още се въздържам за взема, защото неможем още да пазим Thinking
Ами може да не просъществуват много дълго, но пък на децата ще им е интересно, а аз усилено търся с какво да ги занимавам... Wink
Виж целия пост
# 7
На пазара Ситняково на първата сергия слещу трамвайната линя има няколко такива приказки.
Виж целия пост
# 8
В големите книжарници със сигурност ги има.А и в доста от по-малките също.
Виж целия пост
# 9
Виждах на пл. Славейков, на сергия близо до трамвайната спирка.
 (Уф, не видях дали си от София.)
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия