Била точки - „TEД&ДИЛИОС”

  • 8 059
  • 34
Извинявам се, ако има такава тема, но не намерих - къде мога да разгледам всички спални компекти, които участват в промоцията с точките?
В магазините има ли каталози?
Виж целия пост
# 1
Няма каталози. Участва каквото е налично в момента на щендера. Какво ще има утре или на следващото зареждане никой не знае. Освен това хубавите десени на миналата промоция се изчерпаха бързо и не се появиха повече.
Виж целия пост
# 2
А един десен може ли да го има в различни размери? Ако от миналата година помниш?
Харесах си едни чаршафи, но размерите не ме устройват. Sad
Виж целия пост
# 3
Уау, явно тази промоция миналата година е била ужасна, за да няма никакъв интерес!  Mr. Green

Аз днес поразпитах и от Била ми казаха, че да, не могат да се видят всички десени, защото "ще се променят с хода на промоцията, а и някои все още не са доставени в България", което ми се струва безумно, все едно нямат идея какво ще пристига.  Rolling Eyes Трябвало да има и всякакви размери, но това утре ще го проверя..
Виж целия пост
# 4
Уау, явно тази промоция миналата година е била ужасна, за да няма никакъв интерес!  Mr. Green
Joy Има нещо такова.
Не помня какви бяха миналата година. Не ми харесаха нито десените, нито качеството. Още повече тогава имаше изгодни чаршафи 100% памук в www.laredoute.fr и се обзаведохме оттам. Тази година сигурно също ще пропусна.
Виж целия пост
# 5
Аз много си харесах един десен, даже го гледах по разни сайтове преди да знам за това в Била, та ще се възползвам, защото все пак излиза по-евтино, но да, зле са го измислили.
Виж целия пост
# 6
Видях, че се предлагат и топ матраци. На мен ми трябва, за да се слага върху разтегателен диван. Някой ползвал ли е? Върши ли работа?
Виж целия пост
# 7
И аз в момента се чудя на един комплект от сатен 5 части  newsm78
Виж целия пост
# 8
И аз в момента се чудя на един комплект от сатен 5 части  newsm78

Аз си купих такъв, изглежда хубав, цветовете са ярки, дано не пуска.  Mr. Green
Мисля да си купя и по-евтината възглавница, но последния път като влизах, ги нямаше..
Виж целия пост
# 9
А за олекотените завивки от същата промоция, някой има ли впечатления? Понеже почти съм събрала 20 точки и се чудя дали да не си вземем, излиза много евтино 24лв, а е голяма 195х200. Попитах едната касиерка, каза, че си била взела и била доволна, обаче ... не вярвам на 100% и затова питам и тук. Simple Smile
Виж целия пост
# 10
А за олекотените завивки от същата промоция, някой има ли впечатления? Понеже почти съм събрала 20 точки и се чудя дали да не си вземем, излиза много евтино 24лв, а е голяма 195х200. Попитах едната касиерка, каза, че си била взела и била доволна, обаче ... не вярвам на 100% и затова питам и тук. Simple Smile
За Тед нямам наблюдения,но си взехме олекотена завивка на Дормео от Кауфланд и топли много.Те са две една върху друга,хващат се с копченца.Могат да се ползват и отделно.
Сега мислим да сменяме възглавниците и гледахме тези в Кауфланд на Дормео,но ми се сториха ужасни!Прекалено твърди,а за редовна цена 80 лв. са просто смешни...И в тази връзка искам да попитам дали някой има наблюдения относно възглавниците на ТЕД?Имаме точки в Била,още не съм отишла да ги видя и затова питам newsm78
Виж целия пост
# 11
Аз си взех възглавницата, удобна ми е, има цип и можеш да си махнеш част от пълнежа, което аз направих, защото ми беше прекалено висока и голяма.
Виж целия пост
# 12
Извинявам се, че така се намесвам, но понеже и аз съм се спряла на варианта с възглавницата, Grumpy, коя от двете имаш предвид - по-скъпата или по-евтината?
Виж целия пост
# 13
Ние взехме 1 олекотена завивка 150/200см. Майка ми и тегли още няколко напречни тегели, че те бяха сложили само 3 и се опасявахме, че ватата ще се изсипе. Общо взето не са супер качествено ушити. Таткото спи с нея и каза, че е доволен. Сега ще взема още 2 за децата, защото така или иначе пазарим от Била.
Виж целия пост
# 14
Ние взехме 1 олекотена завивка 150/200см. Майка ми и тегли още няколко напречни тегели, че те бяха сложили само 3 и се опасявахме, че ватата ще се изсипе. Общо взето не са супер качествено ушити. Таткото спи с нея и каза, че е доволен. Сега ще взема още 2 за децата, защото така или иначе пазарим от Била.

Е, нак-накрая някой с информация за завивките от Била   bouquet зашиването ако само им е проблем, ще се оправи някак, важното е малко от малко да топлят  Simple Smile
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия