V-baby

  • 2 810
  • 40
Гледам,че в повечето онлайн магазини заредиха вече тази марка.Някой вече пазарували ли дрехи на V-baby.Да даде отзиви за качеството и след пране има ли промени Mr. Green
Виж целия пост
# 1
Не съм пазарувала,но посетих магазина им.Ами ряпа да яде.Каталога колкото е богат там имаше по-малко от 1/3 от нещата.Това което търсех го нямаше или дрехите им бяха много дебели поларени като за навън или пролетни тънки.Цените не са ниски и се надявам качеството да е добро.Общо взето в он- лаин магазините има по-голям асортимент на тази марка отколкото в собствения им магазин.
Виж целия пост
# 2
Не съм пазарувала,но посетих магазина им.Ами ряпа да яде.Каталога колкото е богат там имаше по-малко от 1/3 от нещата.Това което търсех го нямаше или дрехите им бяха много дебели поларени като за навън или пролетни тънки.Цените не са ниски и се надявам качеството да е добро.Общо взето в он- лаин магазините има по-голям асортимент на тази марка отколкото в собствения им магазин.




Ali97, дай някой адрес на онлайн магазин, много ми харесаха дрешките


Виж целия пост
# 3
а къде им е магазина? в София ли е?
V-Baby е същото като Vip baby, нали или греша?

аз имам техни (на вип бейби) чаршафчета и обиколник и съм доволна от качеството. боите не мърдат. но единят комплект чаршафи не е скроен правилно и малко се усуква. бели кахъри
Виж целия пост
# 4
а къде им е магазина? в София ли е?
V-Baby е същото като Vip baby, нали или греша?

аз имам техни (на вип бейби) чаршафчета и обиколник и съм доволна от качеството. боите не мърдат. но единят комплект чаршафи не е скроен правилно и малко се усуква. бели кахъри
Ако имаш предвид асеновградската фирма,не не е същото.V-baby не са български.Спор е дали са турски или китайски или незнам какви си...В Данет и Фемили-бг има напоследък доста техни дрехи.Там ще намери и он-лайн каталога им
Виж целия пост
# 5
Аз намерих този адрес
ж.к."Бели брези"21 тел/0896-500-520.Успех и пишете как е Laughing
Виж целия пост
# 6
Намерих, в Данет и Фемили
Виж целия пост
# 7
V-Baby е същото като Vip baby, нали или греша?

Не, не са едно и също.

Vip-Baby е българска фирма - в Асеновград.

V-Baby е американска марка, но производството е изнесено в Китай (както и на много други фирми и стоки). Т.е. в Китай само се шият, но са предназначени предимно за Американския пазар и съответно качеството и тестовете, на които се подлагат артикулите, отговарят на всички норми за качество и безопасност.

Поне според мен дрешките са много красиви и добре изработени. Материите са много приятни. Бельото, както и всички части от горното облекло, които се допират до кожата са от 100% памук.
Кройките изглеждат много добри, шевовете са изчистени.

Не знам как са след пране, но щом са предназначени за Американския пазар и са минали тестовете и получили сертификатите за качество, това значи, че са подлагани и на тестовете за пране (т.е. издръжливост на цветовете, разтегливост и т.н. са в допстимите от тестовете норми).

Лично аз съжалявам, че артикулите са им предназначени само за деца до 2 годишна възраст, иначе с удоволствие бих купила за Мони доста неща.
Виж целия пост
# 8
На нас ни подариха яке и панталонче. Прала съм ги два пъти и не мога да преценя колко са устойчиви, но на пръв поглед не пускат и се държат добре при гладене. Кройката е доста удобно. Лесно влиза през главата и ръкавчетата са достатъчно широки (все пак става въпрос за 4 месечно бебе). Не отговарят съвсем на размера (нащо е за 6-9 месеца и ни е точно), но на визия го докарва супер.
Виж целия пост
# 9
 Аз бях писала е-майл до фирмата,запитване за около 10-ина дрешки от каталога им,но ми отговориха,че не са налични в момента.Иначе ми изглеждат добре.
Виж целия пост
# 10
Адреса е на ул.Ворино може би номера е 21.Магазина е приятен,но ми седеше като празен,можеше да има по-голям асортимент.Иначе на визия са докарани и свежи.Аз лично ги видях и на Коледния базар и ми харесаха външно и мога да кажа,че там асортимента беше същия и може би по-голям от този в магазина. Иначе в Данет и ФамилиБг като че ли има по-голямо разнообразие.Ама това си е мое мнение.
Mishi да не се повтарям,но малко неща от каталога ги имаха там.Казаха да наминавам,но вече щели да зареждат пролетни дрехи,та засега няма да наминавам.Като дойде пролетта тогава.
Виж целия пост
# 11
Дайте да видиме каталога?Адрес?  bouquet
Виж целия пост
# 12
Разгледах ги.А цени?Бодита по колко са?
Виж целия пост
# 13
Toва е сайта!
Виж целия пост
# 14
ние купихме яке за Светльо от тази фирма
доволна съм дебело а отвътре памук:)Отгоре е поларено и въпреки пранетата на става на топчета,остава си пухкави-много съм доволна.
А за рамера наистина май не отговаря много много защото нашето се води 18-24м
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия