Бихте ли си сложили силикон?

  • 4 946
  • 101

Анкета

Бихте ли си сложили силикон?

Опции:

* Гласуването приключено: пн, 30 яну 2006, 09:03

Вчера в новините по Евроком даваха репортаж за последствията от слагането на силикон. Кадрите на обезобразени жени бяха потресаващи. #Crazy Не само обезобразени гърди, но и устни - просто ужас. Оказва се , че имплантите могат да се спукат и организма да абсорбира силикона. На жена от варна при аутопсия е намерен силикон в мозъка. Да не говорим за последствията  - рак и др. Наша близка се похвали, че си е сложила в гърдите под влиянието на предаването Пълна промяна по Фокс лайф и се питам , ако беше гледала това дали не би се разколебала. Казаха също, че до 2001 г. в България е било забранено да се слага силикон, но докторите срещу много пари са слагали. Каква мислите по въпроса? newsm78
Виж целия пост
# 1
Бих си сложила, да, абсолютно съм с две ръце.

Но нямам средства. Участвах в конкурса на Венета Райкова, но не ме избра.  Close

Сега сериозно - нали се сменят тези имплантанти на определен период, както зъбите - на 10 години май. Пък и ако е качествено - не мисля, че ще има проблем.

Да, да бих.
Търся си спонсор обаче.
Виж целия пост
# 2
Вече има импланти за постоянно, не се налага да се сменят.
Ще копирам статията като я открия Laughing
Виж целия пост
# 3
Не бих си сложила Peace
Вижте тук
Виж целия пост
# 4
  1.Категорично не бих си сложила.
  2. Имам си достатъчно (не харесвам голям бюст, сега напълнях и първо там качих - чувствам се като крава, но това е мое мнение) 
  3. Последствията ме плашат.
Виж целия пост
# 5
Да, бих си сложила...не сега де, а някой ден ако гърдите ми станат по-малки или увиснат.
Виж целия пост
# 6
Отговорих с друго - защото си имам в излишък  Wink , но принципно съм ЗА
Ето още две статии:
списание Ева
за и против
Виж целия пост
# 7
Не бих си сложила,като чета какви ужасни последствия може да има NaughtyНе ,че съм много надарена...ама...не ми пречи...малко е ,ама си е мое и си го харесвам Joy
Виж целия пост
# 8
В "Пълна промяна" не слагат силикон, а подплънките са пълни с физиологична течност - кажи го на приятелката си.

Принципно - да - бих си сложила, но не силикон, а точно подплънки с физиологична течност, защото ако евентуално се спукат течността се абсорбира от тялото. При силикона - щом се спука организмът образува нещо като капсули - поне до толкова помня.

Само че не ми се ще да се оперирам, за нещо което почти мога да постигна с по-големи подплънки на сутиена  Wink.
Виж целия пост
# 9
Само, ако е наложително
Виж целия пост
# 10
За силикона съм.Ако това ще помогне на някоя жена да се чувства добре,да има самочувствие-защо не?Аз лично бих си инжектирала физиологичен разтвор в устните.След около2-3 години тои се абсорбира от организма.
Виж целия пост
# 11
Не, не бих си сложила Naughty, страхувам се от последствията/ а и от самата операция Crazy/, които може да има.Пък и не харесвам особено силиконови бюстове Rolling Eyes, а устни още по-малко  Kiss
Виж целия пост
# 12
Бих си сложила, да, абсолютно съм с две ръце.

Но нямам средства. Участвах в конкурса на Венета Райкова, но не ме избра.  Close

Сега сериозно - нали се сменят тези имплантанти на определен период, както зъбите - на 10 години май. Пък и ако е качествено - не мисля, че ще има проблем.

Да, да бих.
Търся си спонсор обаче.


И аз бих сложила !  Wink
Нещо спонсорите са кът ...  ooooh!
Виж целия пост
# 13
Да бих си сложила.В крайна сметка всеки сам си носи последствията,а ако ти е писано да се удавиш ,няма да се обесиш.
Виж целия пост
# 14
Само ако е наложително. Peace
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия