Вълшебно кремче-спешно!!!

  • 1 211
  • 14
Моля ви дайте ми бърз съвет!Какво кремче да си купя,което да стяга кожата на гърдите!Няма значение от марката,важното е да има ефект!Започвам да отслабвам, а  не искам да увисна отвсякъде! Weary
Виж целия пост
# 1
Да ти кажа,май от тия кремчета няма много резултат... newsm78Бих  те посъветвала да започнеш да правиш упражнения,които със сигурност ще помогнат да се стегнат гърдите Peace
Виж целия пост
# 2
Като лицеви опори например - те са супер за гърдите. Ако не можеш да ги правиш с цялото си тяло, подпри се на коленете си и след време пробвай пак нормалните! Peace
Виж целия пост
# 3
На Ейвън крема ми го похвали кумата ми, а тя е доста цицеста....каза че се е постегнала с него.
Виж целия пост
# 4
Няма такъв крем...всичкото е реклама...
Виж целия пост
# 5
Няма такъв крем...всичкото е реклама...

 newsm10
Виж целия пост
# 6
С упражнения е най-сигурният начин да стегнеш гърдите.
Виж тук има няколко:
http://rozali.com/beauty.php?l=a&p=164

Кремове за сега не съм използвала,но съм чела добри отзиви за тези на Леокрема и на Лиерак.

Успех. Peace
Виж целия пост
# 7
Моля ви дайте ми бърз съвет!Какво кремче да си купя,което да стяга кожата на гърдите!Няма значение от марката,важното е да има ефект!Започвам да отслабвам, а  не искам да увисна отвсякъде! Weary
[/quote Не раз4итай на крем ,не става,така взимаш две гири4ки,ако нямаш две бутилки вода от по 1,5л.Лягаш по гръб ,от разтворени встрани ръце събираш,отваряш ,събираш правиш пеперуда,прави го  3 по 10 повторения 3 пъти седми4но  и пак се обади cheers newsm10
Виж целия пост
# 8
Clarins кремчето за бюст, с дозаторче е:)
Виж целия пост
# 9
Ако имаш възможност заложи на плуването! Peace
Виж целия пост
# 10
Благодаря ви много момичета.Поръчах си на ЛИЕРАК,че тук сме на края на света и всичко идва на пазара със закъснение,До седмица ще го получа.Дано има ефект,много го хвалят, да видим.  Wink
Виж целия пост
# 11
За Лиерак съм чувала добри отзиви. Дано ти помогне.
Виж целия пост
# 12
dessi, айде като го пробваш пиши дали има ефект!
Виж целия пост
# 13
Az si porachah ot WS teleshop Pilates ab tightener, za koremnite muskuli e:) V momenta e namaleno ot 78 na 39 lv. Ochakvam tezi dni da pristigne, misliq a trenira m vkashti, zashoto niamam mnogo vazmojnost da hodia prez deniq po itnes zali. No samo s mazane na razni kremove ne stava. Triabva i malko gimsnastika Party
Виж целия пост
# 14
Ще пиша,много се надявам,защото виждам, че след тази бременост най-пострада кожата на гърдите ми,просто изглежда  изключително изтъняла.Дано има ефект! Simple Smile
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия