Реимунизация ДТК?

  • 870
  • 4
Вчера на голямото ми бебе, което е на 1 год. и 9 мес. му поставиха тази ваксина в гръбчето. Вечерта след като се върна от ясли установих, че мястото е подуто и зачервено и го боли.
При вас как беше?
Виж целия пост
# 1
Само не знам защо в гръбчето ама минало вече. Иначе е нормално това. На нашият син я биха в ръчичката. Аз също се бях притеснила защото близо седмица го болеше.Не искаше да спи на тая страна. Беше се втвърдило, подуло и зачервило. 3 дена Т ми поддържа но всичко мина. За тях след толкова време това си е направо чисто нова имунизация направо. Спокойно - давай му вечер Панадол за болката и превантивно за Т. Ще мине.  Hug
Виж целия пост
# 2
Можеш да му дадеш хомеопатично л-во Туя 30CH.  Струва 3 лв, дават се 3-4 гранулки посредством капачето директно в устичката. Устата да е чиста, поне 15-20 мин след и преди хранене. Не се дава мента и шоколад известно време. Дава се 1-3  дена по 1 път дневно. ДТК-то е ваксина която доста трудно се приема и с хомеопатичното лекарство се намаляват вредните последици.
Виж целия пост
# 3
Можеш да правиш и компресче от риванол. Ние също даваме Туя, но по 10 гранулки преди всяка имунизация.
Виж целия пост
# 4
Благодаря ви за съветите, жорко вече е значително по-добре. Направих компреси с риванол и веднъж с мед, панадолче и е вече значително по-добре.  Heart Eyes
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия