ПОРЕДНА ИЗМАМА С ХАПЧЕТА ЗА ОТСЛАБВАНЕ!

  • 153 106
  • 121
# 105
Здравейте, може и да е моя грешката, за което се извинявам.

В момента няма как да проверя отново, но не помня да видях ново подадено заявления през 2013 г. отнасящо се за 2012г., не зависимо от указанията за оправяне на нередности, които се отнасят за 2011 г., ако помня добре.

Извинявам се ако съм засегнала някой, но аз лично ще се въздържа от поръчка от въпросната фирма на тези хапчета за отслабване с капини, малини или пък зелено кафе. Всичките им реклами са еднакви.
 
Ако някой знае изпитано средство за отслабване да каже Simple Smile

Хубава събота и неделя на всички.
Виж целия пост
# 106
Хапчета за отслабване - buythermacuts.bg От две седмици пия тези хапчета и за сега съм свалила 9 кг.
Виж целия пост
# 107
Здравейте, ...мами и момичета, през месец май реших да се присъединя и аз към тази акция поръчвай и не плащай. Не че бях поръчвала по-рано,но по принцип съм против всякакви измами.Та подадох фиктивна поръчка за тези хапчета за отслабване,попълних си формуляра,както си му е реда и го пратих до фирмата.Обадиха ми се по телефона,съгласих се на ужким и затворих телефона. Мислех си-така им се пада, щом са излъгали някого.После когато ме потърсиха куриерите се направих на тапа- няма такова нещо казвам,нищо не съм поръчвала.Въобще не мислех,че уж се боря с измамниците,а сама върша измама Докато не дойде призовка от съда, междувременно на два пъти ми звъняха от фирмата по телефона да ме канят да си взема поръчаната пратка аз пак отказвах. Та в съда разбрах- има заявка от мен с моите данени, потвърдила съм по телефона- там в съда не можех да лъжа, така си беше.
В крайна сметка си платих и сметката за фирмата за доставка на отказаната пратка, че и много по-големите съдебни разноски, а освен това брах срам, че една позната на майка ми беше съдебна заседателка.Това е....вече не се хващам на наказателни акции!
Виж целия пост
# 108
Извинявам се, ама това последното звучи, като пълна измислица от някой, който иска да спре наказателната акция.
Ако това беше вярно, значи съдът не е спазил българския закон, което е малко вероятно.
Виж целия пост
# 109
 
НЕ КУПУВАЙТЕ ТЕЗИ ХАПЧЕТА

http://www.caloritol.co
 калоритол ,  caloritol ...... 
НИкакво действие  , ЕФЕКТ=0
 6 месеца се мъчим да си вземем парите обратно .
НЕКОРЕКТНИ  , просто нямам думи...
Виж целия пост
# 110
зелено кафе
Виж целия пост
# 111
Здравейте мами, отново се опитват да ни лъжат най-нагло чужди компании с продукти за отслабване. Тези дни попаднах на една нова рекламна атака от страна на според мен същите, които продават Acai Berry Thin - http://www.acaiberry-thin.com/bg1/ с до болка познатата ни журналистка Мария  #2gunfire само че този път продават Малинови Кетони. Наистина продуктите с Малинови кетони са супер хит в САЩ и страшно много нашумяха, но много е дразнещо, когато те мислят за малоумен и те лъжат най-безпардонно.

За да не съм голословна вижте сами за какво става въпрос:

Това е сайта в България - http://www.consumersinn.com/bg/
Това е сайта на английски - http://www.consumersinn.com/en/
Това е сайта на чешки - http://www.consumersinn.com/cz/
Това е сайта на полски - http://www.consumersinn.com/pl/

Открийте 7-те разлики както се казва. Чудодейно журналистката Елена Христова се е превърнала в Helen Hasman, след това в Helena Hausmannová  Joy
Резултатите, които са сложили също са много интересни -  Яница Денчева, Монтана става Jenna от Detroit, Jana  от Plzeň и накрая Iwona от Wrocław. Даже не са си направили труда да сменят снимките като ни лъжат, а само са си измислили местни имена.

Не знам да плача ли да се смея ли. То бива наглост и безочие, но това е прекалено. На мене честно ми писна разни чужди компании да се подиграват така безсрамно с нашите комплекси и желания да отслабнем. Почти съм сигурна, че тази фирма не е нито регистрирана в България, няма офис тук, защотото дават данни за контакт в САЩ, тези продукти нито пише кой ги произвежда, нито кой ги внася и едва ли са регистрирани като хранителна добавка както е реда в България. Ако не дай си боже се окаже, че имаме някакъв проблем от тях ще гоним михаля да си търсим правата.

Аман от подобни измамници!
Виж целия пост
# 112
Здравейте мами, отново се опитват да ни лъжат най-нагло чужди компании с продукти за отслабване. Тези дни попаднах на една нова рекламна атака от страна на според мен същите, които продават Acai Berry Thin - http://www.acaiberry-thin.com/bg1/ с до болка познатата ни журналистка Мария  #2gunfire само че този път продават Малинови Кетони. Наистина продуктите с Малинови кетони са супер хит в САЩ и страшно много нашумяха, но много е дразнещо, когато те мислят за малоумен и те лъжат най-безпардонно.

За да не съм голословна вижте сами за какво става въпрос:

Това е сайта в България - http://www.consumersinn.com/bg/
Това е сайта на английски - http://www.consumersinn.com/en/
Това е сайта на чешки - http://www.consumersinn.com/cz/
Това е сайта на полски - http://www.consumersinn.com/pl/

Открийте 7-те разлики както се казва. Чудодейно журналистката Елена Христова се е превърнала в Helen Hasman, след това в Helena Hausmannová  Joy
Резултатите, които са сложили също са много интересни -  Яница Денчева, Монтана става Jenna от Detroit, Jana  от Plzeň и накрая Iwona от Wrocław. Даже не са си направили труда да сменят снимките като ни лъжат, а само са си измислили местни имена.

Не знам да плача ли да се смея ли. То бива наглост и безочие, но това е прекалено. На мене честно ми писна разни чужди компании да се подиграват така безсрамно с нашите комплекси и желания да отслабнем. Почти съм сигурна, че тази фирма не е нито регистрирана в България, няма офис тук, защотото дават данни за контакт в САЩ, тези продукти нито пише кой ги произвежда, нито кой ги внася и едва ли са регистрирани като хранителна добавка както е реда в България. Ако не дай си боже се окаже, че имаме някакъв проблем от тях ще гоним михаля да си търсим правата.

Аман от подобни измамници!
Здравейте мами, отново се опитват да ни лъжат най-нагло чужди компании с продукти за отслабване. Тези дни попаднах на една нова рекламна атака от страна на според мен същите, които продават Acai Berry Thin - http://www.acaiberry-thin.com/bg1/ с до болка познатата ни журналистка Мария  #2gunfire само че този път продават Малинови Кетони. Наистина продуктите с Малинови кетони са супер хит в САЩ и страшно много нашумяха, но много е дразнещо, когато те мислят за малоумен и те лъжат най-безпардонно.

За да не съм голословна вижте сами за какво става въпрос:

Това е сайта в България - http://www.consumersinn.com/bg/
Това е сайта на английски - http://www.consumersinn.com/en/
Това е сайта на чешки - http://www.consumersinn.com/cz/
Това е сайта на полски - http://www.consumersinn.com/pl/

Открийте 7-те разлики както се казва. Чудодейно журналистката Елена Христова се е превърнала в Helen Hasman, след това в Helena Hausmannová  Joy
Резултатите, които са сложили също са много интересни -  Яница Денчева, Монтана става Jenna от Detroit, Jana  от Plzeň и накрая Iwona от Wrocław. Даже не са си направили труда да сменят снимките като ни лъжат, а само са си измислили местни имена.

Не знам да плача ли да се смея ли. То бива наглост и безочие, но това е прекалено. На мене честно ми писна разни чужди компании да се подиграват така безсрамно с нашите комплекси и желания да отслабнем. Почти съм сигурна, че тази фирма не е нито регистрирана в България, няма офис тук, защотото дават данни за контакт в САЩ, тези продукти нито пише кой ги произвежда, нито кой ги внася и едва ли са регистрирани като хранителна добавка както е реда в България. Ако не дай си боже се окаже, че имаме някакъв проблем от тях ще гоним михаля да си търсим правата.

Аман от подобни измамници!
http://centarzapromocii.com/zdrave/zdravoslovno-i-bezopasno/
Виж целия пост
# 113
Здравейте, може и да е моя грешката, за което се извинявам.

В момента няма как да проверя отново, но не помня да видях ново подадено заявления през 2013 г. отнасящо се за 2012г., не зависимо от указанията за оправяне на нередности, които се отнасят за 2011 г., ако помня добре.

Извинявам се ако съм засегнала някой, но аз лично ще се въздържа от поръчка от въпросната фирма на тези хапчета за отслабване с капини, малини или пък зелено кафе. Всичките им реклами са еднакви.
 
Ако някой знае изпитано средство за отслабване да каже Simple Smile

Хубава събота и неделя на всички.

ГАРАНТИРАНО
Отслабваш с 10 кг за месец или връщаме парите!
"100% промяна"

„От 116 кг слязох на 81 кг. Тежа с 35 кг по-малко. Гладът ми бе потиснат, мазнините се стопиха изведнъж и неочаквано. Просто невероятно.”

Мариана Колева
Отслабна с 35 кг за 4 месеца

Здравей,

Казвам се Георги Василев и съм диетолог с 15-годишен опит. Специализирам се в намаляване на теглото.

В своята практика съм се занимавал с над 2000 души с наднормено тегло. От тези случаи научих едно: наднорменото тегло не трябва да се подценява.

А отслабването дори само с 10 кг е изключително трудно. Много по-трудно, отколкото се предполага. Тогава какво трябва да се направи? Как да се отслабва?

Истината е такава: за да се справиш с наднорменото тегло, не е достатъчна само диета. Не стигат и само физически упражнения. Нужно е нещо по-силно - истинско оръжие срещу мазнините, което да бъде безопасно и ефикасно.

Изпробвах много методи, но само един от тях позволи да се свалят повече от 2 кг през първата седмица на отслабването.

В интерес на истината, видях и хора, отслабнали с 1,5 кг още през първите 48 часа. Доста от тях сваляха по 5 кг на всеки 2 седмици.

Тези от тях, с по-голямо наднормено тегло, отслабваха с 20, 30, 50 кг и повече.

При ясно изразено наднормено тегло може се намалат с лекота:

    15 см от талията
    12 см от корема
    10 см от дупето
    7 см от ханша
    12 см от бедрата

Такива ефекти са възможни благодарение на това, че откритието ми действа в 3 главни направления:
НАМАЛЯВА ГЛАДА

Никога, ама наистина никога, не ще отслабнеш посредством гладуване. Рано или късно гладът ще пречупи всекиго. Този начин ще ликвидира глада ти. Няма да чувстваш глад. Чувството на глад ще изчезне поради промяна на метаболизма.
ПРИДАВА ЕНЕРГИЯ

След няколко дни нивото на енергията ти ще започне да нараства. Така ще е с всеки ден, до към десетия. Тогава това високо ниво на енергия ще се стабилизира и със сигурност ще имаш в ежедневието си с 80% повече енергия отколкото досега.
АВТОМАТИЧНО НАМАЛЯВА ТЕГЛОТО

От момента, в който започнеш да приемаш капсулите, отслабването ще става автоматично. Няма да е необходимо постоянно да мислиш за него. Няма да усещаш глад, дори е напълно възможно да забравиш, че отслабваш.

Какво изгаря мазнините толкова ефективно? Това е Nutrition...

За разлика от хранителните добавки, съдържащи само една активна съставка, Nutrition има в състава си цели шест от най-добрите стопители на мазнини в света. Уникална комбинация между другото от малинови кетони, екстракт от африканско манго и зелен чай, плодове акай и гуарана позволява да се постигне многостранен ефект на отслабване, подобряване на самочувствието, ускоряване на метаболизма и подмладяване.

Такива ефекти при отслабването (потвърдени от изследванията на проф. Vinson, описани в доклада на NCBI) се постигат чрез точната концентрация на съставките.

Намерих производител, който произвежда специално приготвен концентрат. Той се прилага в капсули по 700 мг, които съдържат всичко необходимо за отслабнето.

Благодарение на това отслабването с Nutrition е:
ЛЕСНО

Не се налага да спортуваш. Не трябва да си на диета. Единственото необходимо е да помниш да пиеш по 2 капсули дневно. Една преди закуска, втора - преди обяд, а след това само се радваш на резултите.
ЗДРАВОСЛОВНО И БЕЗОПАСНО

С Nutrition не само се отслабва. Той има също противодиабетно действие и съдържа антиоксиданти, забавящи процеса на стареене.

Това може би е най-ефикасният метод за отслабване за всички времена. Освен, че е изследван от екип от учени, а също така документиран от NCBI (Американски Национален Център по Биотехнологична Информация), той е изпробван както от мен самия, така и от много други хора, като г-жа Живка от Плевен.
Естествена природа

Много от начините за отслабване изсмукват енергията ни. Не и този. Бе някак напълно естествено, че успоредно с отслабването, чувствах през цялото време лекота, здраве и сила. Отслабнах със 17 кг и се чувствам с 10 години по-млада.

Живка Вълкова
Отслабна със 17 кг за 2 месеца

Помни, че този метод, както и всички други, може да не подейства при всекиго. Малък процент хора имат различни специфични особености и този метод не е за тях.

Въпреки това, дистрибуторът толкова вярва в продукта Nutrition, че дава следната гаранция:
Единствената такава гаранция

Ако не отслабнеш с 10 кг за един месец или ако по някакви причини не си 100% удовлетворен - то изпрати обратно празната опаковка и фирмата ще ти върне цялата сума, платена за него, тихо и без въпроси.
Как да спестиш пари от поръчката на препарата Nutrition?

Най-високото качество трепачи на мазнини съдържащи се в Nutrition не се постига лесно, затова не може да бъде евтин.

Все пак дистрибуторът е решил да направи отстъпка при първо посещаване на сайта. Достатъчно е да се решиш сега, за да получиш намаление.

С ЕДНОКРАТНАТА отстъпка цената на една пълна опаковка с 30 капсули възлиза на 110 лв 47 лв

По-късно цената ще се увеличи.

Кликни на "Добави в кошницата" и попълни формуляра на следващата страница. Ще имаш Nutrition в ръцете си до 4 работни дни. После ще можеш да го оцениш. Ако не си 100% доволен, просто изпрати празната опаковка от продукта на посочения адрес и ще си получиш парите обратно - без задаване на въпроси.

Освен това, аз лично съм убеден, че ще бъдеш повече от доволен. Всъщност се надявам да бъдеш възхитен. Мисля, че ще отслабнеш по-бързо и по-лесно, отколкото можеш да предположиш.

Успех,
Георги Василев

Опаковка с 30 капсули.
110 лв 47 лв

Поръчай днес и спести 63 лв, като получиш безплатна доставка, получаваш също и гаранция за удовлетвореност. Утре вече няма да има промоция
Виж целия пост
# 114
Ало, stermac (регистриран по поръчка и за случая) - ти за малоумни ли ни взимаш пишман.диетоложе ???  Joy Joy Joy
Смяташ ли, че някой ще ти се върже? Е, взе си хонорара за този пост.  #2gunfire #2gunfire #2gunfire
Изчезвай и иди в църква да запалиш свещ, че си нарушил една от 10-те БОЖИ ЗАПОВЕДИ - "НЕ ЛЪЖИ".
Щом се правиш на толкова умен и отворен менте-специалист - трябва да си се позаинтересувал не само кой е производител и вносител, но и за това хранителната добавка има ли сертификат за безопасност и от кой реномиран и акредитиран институт е издаден.
За да се признае даден продукт за безопасен трябва да има клинични изпитания за досатъчно дълъг период от време (минимум 10 години).
А пропо за всички наивни и любопитни  - според законодателството на България - на регистрация в Агенцията по лекарствата (ИАЛ) подлежат САМО ЛЕКАРСТВЕНИТЕ СРЕДСТВА.
ХРАНИТЕЛНИТЕ ДОБАВКИ НЕ ПОДЛЕЖАТ НА РЕГИСТРАЦИЯ!
Така, че мили съформци - режимът е доста либерален - направо си е разграден двор. Така знайни и незнайни производители и вносители ви  предлагат винаги някакви "вълшебни и чудодейни" хранителни добавки с неизвестен състав - само Господ знае какво има в тях и само Господ знае как ще се отразят на организма ви (Да ме прости Господ, че споменавам името му!).
Дори след време да се проявят някакви негативни последици - мисия невъзможна е да докажете, че това е било именно в резултат на употребата на конкретна хранителна добавка. Naughty
На това разчитат тези менте-производители и менте-вносители без съвест - ненаказуемост, неинформираност и бърза и лесна печалба.
Сами избирате - дали ще клъвнете въдицата!
newsm11
Привет! Simple Smile
По-добре здрави и леко закръглени, отколкото мършави и болни! newsm10
Виж целия пост
# 115
не си купувайте Акай Бери - Няма ефект
Виж целия пост
# 116
не си купувайте Акай Бери - Няма ефект
Естествено, че няма да има ефект!
Наистина ли има толкова лековерни хора, които мислят, че ще си ядят каквото и когато им се прииска и ще слабеят, благодарение на чудодейното действие на поредния рекламиран боклук?!
Така е, 1000 балъка да се вържат все си е печалба Peace
Както и по-горе се спомена, контрол на хранителните добавки НЯМА!
Виж целия пост
# 117
Преди няколко дни - мисля, че беше по БТВ - сутрешното предаване имаше разискване по този въпрос от представител на Агенцията по храните. Човекът е доктор и диетолог и неведнъж е бил канен в това студио. Оказа се, че без той да знае и подозира неговото име без съгласието му е било използвано за реклама на поредното "чудодейно" средство за отслабване. Когато поискал среща се оказало, че нямат валиден адрес ... Изводите си правете сами... Naughty
Виж целия пост
# 118
Здравейте! Ето какво стана при нас. От този сайт http://www.greencoffee.bg/aboutus.php
преди около 2-3месеца мъжът ми си беше поръчал една опаковка капсули. Пи по 2 капсули на ден ( мисля, че трябваше по 3 на ден, но.... негово решение беше това), и естествено - ефект не забелязах! Той никога не е бил и пълничък, но си беше решил да се постегне малко Wink И като свършиха капсулите , понеже нямаха никакъв резултат , изпрати на Фарма слим празната кутийка - нали все пак имат опция за възстановяване на сумата ако не си доволен! Изобщо не вярвах, че ще върнат и стотинка дори, но ...вчера видяхме, че в сметката му има нови цели 45лв  Money В началото беше платил към 55-60лв (не помня колко точно бяха Embarassed ), но те си приспадали сумите за куриер.Никой не можеше да ме убеди, че ще ни върнат нещичко и изобщо и не очаквах, бях ги отписала изцяло, но...ето че ни върнаха нещо  Simple Smile Та така, това само исках да споделя, все пак има реални хора, на които им възстановяват сумата (макар и не съвсем цялата, но и на това сме доволни  Wink )
Не знам дали мястото на моя коментар е точно тук, но... само исках да споделя. Така че не се отказвайте, ако не сте доволни от крайния резултат, връщайте им обратно празните опаковки и ... Praynigстискане на палци оттук нататък.   Peace
Виж целия пост
# 119
as si porachah abc.akai beri za 3 meseca i veche 2 meseca gi vzimam svalilasam samo 2 kilograma tova sa ismislici zada ni vzimat parite i dani primamvat s texnite reklami nese vrazvaite kato me
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия