Каша царевица и ориз-Физокрем

  • 523
  • 10
Здравейте момичета.Въпросът ми е кага се дава въпроснатаа каша- на обяд или следобед?
Виж целия пост
# 1
 ПО принцип се дава за следобедна закуска т.е следобед, но не ти препоръчвам фризокрем, отвратителни са взех веднъж , стават рядки и на топки , а бебо не я яде с удоволствие така си я хвърлих
Виж целия пост
# 2
аз давам каша за закуска към09.00-09.30часа. Много съм доволна от кашите на Фризокрем бебо много ги харесва,но само млечните.
Виж целия пост
# 3
Благодаря ви за отговорите.  bouquetЩе пробвам и ще видим какво ще се получи.
Виж целия пост
# 4
Аз също давах кашата за следобедна закуска.
Бях много доволна от кашите на Фризокрем. Никога не са ми ставали на бучки. Иво много ги харесваше, особено ако в тях имаше добавено и плодово пюре.
Виж целия пост
# 5
доколкото знам с кашата постепенно се замества следобедното млечно хранене, а според западноевропейските стандарти-вечерята
Виж целия пост
# 6
Давам кашата следобед, т.е. почти вечер, към18часа.
И аз пробвах Фризокрем - вкусна е, но малко трудно се приготвя, става на топчета.
Сега вземам от млечните каши на Беби и Хип - много добри и определено с по-добра консистенция. Wink
Виж целия пост
# 7
Аз също давам кашата след обяд- по точно в 17,30- не съм пробмала Фризокрем а само бананова на Слънчо за сега- и добавям към нея плодово пюре- много му харесва и дори понякога успявам да му я дам цялата с лъжицата- стига да е на кеф- иначе цапаме шишето smile3516
Виж целия пост
# 8
Кашите са страшно вкусни, сладки са. Никога не ми стават редки или на бучки. Давам привечер (предпоследното хранене) Simple Smile
Виж целия пост
# 9
Кашите " фРИЗОКРЕМ "  са много хубави и ако се приготвят според указанието на кутията / във водата да се сипва малко по малко сместа и да се разбива с вилица/ никога не стават на бучки. Колкото до това, че стават редки наистина е така, но аз съм мерила на везна съдържанието на 1 лъжица и то изобщо не отговоря на тези  мисля че бяха 7 гр, който са дадени в упътването. Аз си отмервам необходимото количество вода и в нея добавям сухата смес до получаване на желаната гъстота. Може да опиташ и кашите на "МИЛУПА" те също са много вкусни, даже повече от тези на "ФРИЗО".
Аз давам кашата на закуска, защото моя син друго не иска да яде, но по-принцип кашата се дава при следобедното хранене.
Виж целия пост
# 10
Вече си хапваме каша следобед feedingМного я харесва и нямам никакъв проблем с приготвянето.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия