Коледно-новогодишно- юлска!!!

  • 48 336
  • 741


Весела Коледа и Честита Нова Година! С пожелание за здраве, щастие и много радост във всички семейства!


Виж целия пост
# 1
я, първа  Mr. Green
с пожелание за лека бременност на който трябва и поне едно бебче още тези дни
и с по-малко болни...
Виж целия пост
# 2
Вико мерси,добре изглежда с картинки темичката.
Присъединявам се към пожеланията на Мая
От 2 седмици съм откачила на тема супа,само това вечерям.Хайде сега давайте идеи и задължително ароматни подправки че без тях немога
Виж целия пост
# 3
Чудесна темичка  bouquetИ да я изпишем по бързо от предишната Wink
Иве стискам  PeaceТе вече са голями и болестите минават по бързо.
Бързо оздравяване и на Кая и Криси!
Уинкс стискам и чакам добри новини  bouquetЛеле колко бързо мина това време....
Някой чувал бил ли е на кръщене в Света Неделя?До месец ще кръстим Виктор и сега оглеждам за църква GrinningПомагайте Hug
Виж целия пост
# 4
Чудесна темичка  bouquetИ да я изпишем по бързо от предишната Wink
Hug Мммдааа и да не откараме до зимата на есенно заглавие, като лятната ни тема  Joy
Играя на борсата с виртуална сметка... как само веднага се обажда алчната страна на човека виждайки че печели  hahaha
Виж целия пост
# 5
Изписахме старата тема - да не повярваш
Чудено е оформена новата тема Simple Smile donsita  bouquet
Сега по-бързо ще вървят темите, особено когато се развали времето и застудее;)
Какви супи Иве, аз такова чудо не съм готвила от години  Rolling Eyes
Ина явно е на твоя вълна и  за  вечеря си е поръчала "супичка от картофи с хрупкави хлебчета" т.е. разбирайте картофена крем супа с крутони  и сега търся рецепти   Embarassed
Бързо да оздравяват болните дечица  Praynig
Winx стискам палци и на теб   bouquet
Виж целия пост
# 6
Веси сваряваш зеленчуците и да не забравиш картоф Joy пасираш добавяш малко сметана и аз предпочитам домашни крупони ама може и купешки,а в краен случай кубети
Виж целия пост
# 7
Крутони - ще си направим вкъщи / за това рецепта имам/
Сметаната не може ли да я пропусна  newsm78 не я долюбвам особено  Rolling Eyes
А и картофи имам  Joy съвсем на подбив ме взе Иве  Mr. Green Hug
Виж целия пост
# 8
Ти не да правиш сметанене с картофи,а една суп.лъжичка сложи към картофите. Joy
Веси нали знаеш шегувам се. HugБетито готви със сметана и ще каже някоя "чорбичка"
Виж целия пост
# 9
Хубава тема!  bouquet Вики  Hug
Да оздравяват болниците, ние сме добре, ама още два дни на АБ! Crossing Arms
Уинкс стискаме и да оздравява Крисчо! Peace
И аз днес дори пропуснах готвенето, от два дни готвя никой нищо не яде, и хвърлям, сега обикалят около хладилника и ме питат какво ще вечеряли,  Crossing Arms - НИЩО - тези дни така съм яхнала метлата, че ...... В къщи е като концлагер, днес Верони го отнесе милата, цял ден съм и дала една тетрадка да пише ченгели и цифри, щом няма да ходи на ДГ - ще учи в къщи! Twisted Evil
Виж целия пост
# 10
щом няма да ходи на ДГ - ще учи в къщи! Twisted Evil
Уффф ама си злааааа  Mr. Green Hug
Виж целия пост
# 11
И аз бях яхнала метлата тия дни, ама снощи ми дойде и сега освен,че адски ме боли главата, съм в хармония  Mr. Green  какви чудеса вършат две вафли  Joy

дайте предложения за някоя анкетка, да разнообразим
Виж целия пост
# 12
Ммм, хубава темичка!

Не знам за анкетка, аз и за многоженеца не коментирах, щото не знам какво - да пази Господ, дето се вика!  Laughing

Иве - сезонно: крем-супа от тиква, целината много й отива като подправка. Аз слагам и малко картофи/моркови, накрая сметана, ако не сметана - може и само малко масло, за повече плътност, става и с малко прясно мляко, ако е по-гъста. Сервирам я с натрошено сирене.
Виж целия пост
# 13
Мили момичета, имаме си едно прекрасно бебе! Роди се преди 3 часа и е абсолютен сладкиш. 3,750 49.5 см. Много съм щастлива! Казва се Ема. Simple Smile
Виж целия пост
# 14
 newsm44 newsm44 newsm44
малка Ема  Heart Eyes Много да ви радва и да слуша батко си.
 
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия