Д-р Динчо Георгиев 1АГБ

  • 861
  • 4
Здравейте,

скоро някой раждал ли е при д-р Георгиев, би ли споделил как е? Че предстои раждане (най-вероятно секцио), а тук последните мнения за него са от година..
Виж целия пост
# 1
Защо си мислиш, че се е променил от една година насам?
Аз раждах при него - беше дежурен. Не съм правила избор. За секциото (особено когато си плащаш) казват бил добър. Но никой лекар не прави сам секцио, та незнам защо не си запазиш паричките за ВИП стая после.
Искаш мнение за него - ами некадърник е!
Бил специалст в безкръвните операции на матката. Поварвяй ми - наистина са му безкръвни - оставя те без капка кръв от кравоизливи.
Такъв СПЕЦ е при нормално раждане, че след това имам 2 поредни кръвоизлива на родилния стол и като крайно решение - отстраняване на матката от извикания по спешност хирург.
Ти да не взимеш сега да се изплашиш? Аз продължавам да уважавам тази болница и лекарите в нея, въпреки тежката ми телесна увреда от Д. Георгив.
Влизаш в БЕЛИЯ СПИСЪК и си избираш лекаря с най - много плюсове!
Например: д-р Григорова(шеф на родилното), д-р Колева, д-р Костова, д-р Ослеков, д-р Недялков(на него дължа живота си) и т.н.
Пожелавам ти успех!!!
Виж целия пост
# 2
И аз раждах преди година, мнението ми не се е променило.
Щом си намерила темите значи си го видяла.
Виж целия пост
# 3
благодаря ви.. но въпросът ми беше повече насочен към тези които са раждали напоследък и не са писали мнение във форума.

относно дали се променят хората или не (особено лекарите) - а) учат се от грешките си б) одъртяват - лично познавам светила лекари в дадени области ама са на 90 години и едвам чуват. Например има и един хвален хирург (баща и син - бащата) от 1АГБ ама като го видях на снимка - и той се е запътил на там.
Виж целия пост
# 4
и мен ме интересуват по-актуални отзиви за този лекар.. четейки из форумите разбирам, че доста народ е раждал в 1АГБ а никой не пише нищо ново за него...
моля, дайте по-нови мнения
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия