06 февруари - ЧРД на форума

  • 7 216
  • 110
Момичета, тези дни съм се присетила нещо. Знаете ли, че почти мина една година от както се пръкна това хубаво форумче. Говорихме си с Йосариан, че няма да е лошо да си спретнем един купон по този повод - хайде пускам темата от рано, за да го измислим както трябва. Мисля, че няма да е лошо в тези "смутни" времена - да си направим нещо хубаво.
Ето и моята идея - иска ми се този път да се опитаме да организираме нещо, което да е само за нас - Майките. Ако успеем да се измъкнем за два часа, да оставим любимите същества на още по- любимите ни половинки и да отидем някъде ей така по женски??? Като например - върти ми се нещо като Китайски ресторант.
Хайде пускам ви мухата. Давайте идеи за ден, време, място!!!
Виж целия пост
# 1
Майче, аз съм за идеята Simple Smile
Мисля, че ще е хубаво да си организираме нещо такова, така ще имаме възможност и да се опознаем и лично...че то това виртуалното простронство не си е работа Simple Smile
Така ще си станем още по-близки и по-леко ще споделяме проблемите си. А това какво ще бъде точно мероприятието...китайски ресторант или нещо друго, май е без особено значение...нека всяка майка сподели своите предпочитания и после може да се вземе компромисно решение. Аз лично нямам против китайски ресторант...но и дискотека да се реши...аз пак съм на линия Wink
А за датата...виждам, че си написала, че датата е 07.02лллтова е ден вторник, така че аз предлагам да е или в съботата преди 7-ми или в съботата след това...както пак ние си решим Simple Smile
Какво ще кажете, майчета, за това? Simple Smile))))
Виж целия пост
# 2
Май на 4 февруари  ще има купон на БГ- мамма, така че ако искате може да просто да отидем на големия купон, но да се организираме да се посъберем повече мами от тук и да си направим нещо специално с което да го отбележим.
Виж целия пост
# 3
Честно казано, предпочитам да е нещо само за нас.  Embarassed Не че не харесвам майките от другите форуми. Просто, така ще е по-уютно. Ама, ако кажете да е с всички, пак ще дойда.  Mr. Green
Виж целия пост
# 4
Йепе ме е изпреварила,  Hug
и аз мисля че е по-добре да сме си само ние, а който иска нека да отиде и на големия купон, което ще рече че нашата среща трябва да е друг ден - не на 4.2.06. И ако е възможно да е събота ще е по-добре.
А идеята за китайски и аз я подкрепям.
Мисля че ще бъде по задушевна обстановката и по-ще се видим и запознаем ако сме "по-специалните мамета".  Embarassed
това е от мен   bouquet
Виж целия пост
# 5
А такива от скоро появили се във форума приемате ли? Confused
Аз бих се радвала да се запозная с вас,силни и любящи жени! Hug
Мисля,че за да се видим по-добре(да се чуваме)на една такава среща,ще трябва да се срещнем някъде около обяд,когато по-голямата част от софиянци спи.
От мен толкова засега и успешна седмица!
Теди Laughing
Виж целия пост
# 6
Майчета, имате ли някой Китайски впредвид? Случайно попаднах на един зад Съдебната палата и изглежда сносно...А колко вкусно готвят.....
Аз ще дойда на срещата. На нашата си среща..само кажете кога.
Виж целия пост
# 7
Аз почти със сигурност не мога да дойда, вързана съм с Яни и това е, въобще няма кой да ми го гледа. Преди 2 седмици го оставих една сутрин на баща му за 2-3 часа и не беше успял да го нахрани  Confused, като се върнах малчо беше зверски гладен и омете сума ти манджа. Защо така не слуша друг - не знам...
Но аз за друго пиша, ако ще ходите на китайски, този за който говори Габи е много хубав, той е точно на колелото на 5-цата, трамвай, на младини с татето ходехме редовно там, любимият ни ресторант. Готвеха разкошно, порциите са огромни - една голяма е за двама човека да преядат и беше евтино, пък и в центъра. където и да идете - весел купон ви желая  Simple Smile
Виж целия пост
# 8
Говорих с Мамма и се оказа, че всъщност рожденния ден е на 6 февруари. А както кажете така ще го направим:)
Виж целия пост
# 9
Ох, аз пак да кажа - сестра ми ни резервирала места на Огняново - точно за 3 и 4 февруари. Да сме си починали, даже ще гледа децата.... Може ли да е друг ден, моляяяя  Praynig Макар, че с тия студове, да видим дали ще можем да мръднем някъде извън Софията.
Виж целия пост
# 10
А  китайския и аз съм за eat

А такива от скоро появили се във форума приемате ли? Confused
...
Разбира се  bouquet


Аз почти със сигурност не мога да дойда, вързана съм с Яни и това е, въобще няма кой да ми го гледа. Преди 2 седмици го оставих една сутрин на баща му за 2-3 часа и не беше успял да го нахрани Confused, като се върнах малчо беше зверски гладен и омете сума ти манджа. Защо така не слуша друг - не знам...
...

Може да се разберем за някакъв час, който ще е между две хранения на Яни...
Виж целия пост
# 11
Само имам една молба- да не е на 5 февруари, защото аз имам тогава рожден ден и няма да мога да бъда на двете места, а държа да дойда нанашата си срещичка.
Какво ще кажете за този уикенд?
Виж целия пост
# 12
Тази събота е работен ден - отработва се 2 януари. Мисля че няма да мога нашия тати ще е на работа.
Хайде за 11 февруари ако искате  newsm78
  bouquet  bouquet  bouquet
Виж целия пост
# 13
Аз съм съгласна, само да не е работен ден. Много ще се радвам, да се видим!
Виж целия пост
# 14
Хайде на 11 февруари тогава в Китайския на Съдебната палата, въоръжени с големи вилици....
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия