Зимафлуор-за вашето бебе

  • 1 848
  • 31
Давате ли на вашето бебе Зимафлуор?Вчера видях една реклама на същия и се замислих?! ThinkingСмених 3 педиатъра до този момент и никой не ми е казвал за тези капки???
Виж целия пост
# 1
Педиатърката ми не ми е казвла нищо. До сега не съм давала.
Виж целия пост
# 2
Давах. Но от 1 месец не давам. Скоро се дискутираше темата и прецених, че не е нужно да продължавам.
Виж целия пост
# 3
Не съм, а и нямам намерение.Това все пак си е химия, и според мен не е подходяща за малки бебета.Лично мнение Peace
Виж целия пост
# 4
Не съм давала
Виж целия пост
# 5
Не съм.Но педиатърът ми каза ние да решим.
Виж целия пост
# 6
Давах съвсем за кратко и го спрях. Не бях убедена ,че постъпвам правилно и след разговор със стоматолог  съм категорична- няма да давам!
Виж целия пост
# 7
Аз давам от както беше на 6 месеца - първо капки, а сега сме на хапчета Зимафлуор (те се дъвчат). Мисля, че няма педиатър, който да препоръча флуор - това е в ресора на зъболекарите и на нас ни го предписа нашата зъболекарка. Даде ни и съвети как да се грижим за зъбите на малкия. Аз бях с някакви заблудени идеи как грижите за зъбите трябва да почнат от края на 2 година, което съвсем не е вярно.
Между другото, Alabala, Зимафлуора е точно за малки деца.
Виж целия пост
# 8
Аз го давам на 4-5 дни все още,но май ще го спирам.
Виж целия пост
# 9
Silva, какво ти е казал стоматолога, че си решила че няма да даваш - моля те сподели, защото както писах моята стоматоложка ми изнесе доста дълга лекция колко необходимо било. Между другото като бях ученичка си спомням, че до 5-6 клас ни даваха хапчета флуор от училищния стоматолог (или лекар), тъй като водата тук е много бедна на флуор и организма няма от къде да си го набави.
Не искам да превръщам темата в спор, но много се надявам някой да даде обосновка на противното мнение, защото ако е логично това може да промени и моето становище.
Виж целия пост
# 10
Като навърши 3 месеца започнах да давам Зимафлор по 4 капки дневно.Така каза нашата педиатърка,пък и имам доверие.
Виж целия пост
# 11
Аз също давам. От 3-я месец съм започнала и не съм спряла. По препоръка на стоматолог и на педиатър в чужбина, където даже Зимафлуорът се поема от здравната каса. Тук в България има голям отпор срещу приемането на флуора, но така и не разбрах защо.
Виж целия пост
# 12
Давате ли на вашето бебе Зимафлуор?Вчера видях една реклама на същия и се замислих?! ThinkingСмених 3 педиатъра до този момент и никой не ми е казвал за тези капки???
Такава тема публикувах преди 20дни! newsm78Виж тук
Виж целия пост
# 13
Давам зимафлуор по препоръка на педиатъра, разбира се. Не виждам нищо лошо, пък и зъболекарката ми препоръча да приемам зимафлуор още докато бях бременна. Доверявам се и на двамата!!!
Виж целия пост
# 14
Не давам по преторъка на педиатърката. Каза, че нямало смисъл, даже и някакъв проблем можело да има после със зъбите.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия