Хакнати- скайп, ел.поща, фейсбук????

  • 18 851
  • 39
Здравейте!

Не зная какво да правя! Снощи уж ми писа приятелка и ме помоли да й пратя ел.пощата ми и СМС към номер 18433 с текст ТХТ TKN. Не разбрах, че насреща ми имаше друг човек, явно хакер от нейния скайп. След, което паролите ми бяха сменени и не мога да вляза в скайп, фейсбук и имейла ми. Много съм притеснена за това и не зная към кого да се обърна. Звъннах на *88, и на интернет оператора, но те не ми казаха нищо. Какво мога да направя? В БГ мама също съм регистрирана с имейла, как да го сменя?
Виж целия пост
# 1
От настройките се сменя ...
Виж целия пост
# 2
Здравейте ,

Случи ми се същото нещо , бе да съм изпращала никакви смс-и никъде и на никого има ли някакво развитие по темата
Виж целия пост
# 3
Можете да си влезете в ел. пощата , като напишете забравена парола.
След това трябва да попълните рождена дата , месец и година. Ако имате и таен въпрос , да напишете отговора , който сте дали при регистрация. / стига да не са променили тези данни хакерите /. После попълвате новата си парола , и ел. пощата ви се активира.
За връщане на ФБ и Скайп , също отивате на забравена парола , и пишете адрес : ел . пощата ви.
Ще получите съобщение във ел. пощата ви за смяна на паролите във ФБ и Скайп.
Ако сте попълнили във ФБ мобилен номер , можете чрез този номер или друг алтернативен имейл да си върнете паролите .
Успех  Peace
Виж целия пост
# 4
Всички пароли са сменени Simple Smile
Виж целия пост
# 5
Всички пароли са сменени Simple Smile
Т.е . вече имаш достъп до ел. пощата , така ли  Grinning
Виж целия пост
# 6
Т.е . всички пароли са ми били сменени на скайп, пощата и фейсбук  Grinning
Виж целия пост
# 7
Т.е . всички пароли са ми били сменени на скайп, пощата и фейсбук  Grinning
Не разбрах дали имаш достъп до пощата си . Rolling Eyes
Но ако все още не можеш да влезеш , направи това което съм описала по - горе , като започнеш първо с ел. пощата си . От там натаък ,по - лесно ще смениш и останалите  Peace
Виж целия пост
# 8
Нямам достъп към нищо !
Виж целия пост
# 9
Нямам достъп към нищо !

Това го разбрахме вече. А все пак опита ли по начина, посочен от shams u amar, или просто ти се говори?
Виж целия пост
# 10
 Grinning ужас как да опитам като ми е каната паролата на пощата или ти без да четеш просто реши да дадеш мнение  Grinning
Виж целия пост
# 11
Добре , ще опитам пак да обясня  Grinning
Отиваш на абв. поща : попълваш потребителското си име , след това вместо да попълниш паролата която са ти хакнали , чукваш на забравена парола .
Ще ти излязат ето тези два прозореца :https://passport.abv.bg/acct/passport/lostpass?qstr=http://www.abv.bg
Там където пише таен въпрос и отговор , попълваш потребителското си име , след това чукваш на потвърди. И от там насетне , попълваш всичко останало което вече писах.
Успееш ли да си върнеш паролата на ел. пощата , след това лесно ще си смениш паролите и на ФБ и СКайп .
Виж целия пост
# 12
Grinning ужас как да опитам като ми е каната паролата на пощата или ти без да четеш просто реши да дадеш мнение  Grinning

Точно щото чета, затова и пиша. А ти четеш ли? Или само питаш?

Можете да си влезете в ел. пощата , като напишете забравена парола.
След това трябва да попълните рождена дата , месец и година. Ако имате и таен въпрос , да напишете отговора , който сте дали при регистрация. / стига да не са променили тези данни хакерите /. После попълвате новата си парола , и ел. пощата ви се активира.

За връщане на ФБ и Скайп , също отивате на забравена парола , и пишете адрес : ел . пощата ви.
Ще получите съобщение във ел. пощата ви за смяна на паролите във ФБ и Скайп.
Ако сте попълнили във ФБ мобилен номер , можете чрез този номер или друг алтернативен имейл да си върнете паролите .
Успех  Peace

Започни от болднатото.
Виж целия пост
# 13
Аз също, имам поща от доста време знам как се сменя парола  Grinning моля ако има други потърпевши със същия  проблем понеже това е кражба на лични данни и извършителя трябва да се накаже,  да пишат и моля без повече обяснения как се сменя парола на поща мисля че това е пределно ясно на всеки средно интелигентен човек  Grinning

Благодаря !
Виж целия пост
# 14
Irina1985 преди време бяха хакнали пощата на една приятелка.
Точно по начина ,който описах , успях да и върна достъпа до нея. След това тя си коригира малко личните данни , смени си и тайния въпрос . И от там насетне си възстнавои достъпа до ФБ и Скайп. Peace
Незнам защо при теб не се е получило , но ти си решаваш .
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия