Бременните могат ли да хапват нар?!

  • 10 950
  • 17
Майчета, някой от вас да е чувал дали има някаква причина да не може бременните да хапват нар?
Благодаря.
Виж целия пост
# 1
Няма проблем - хапвай си колкото ти душа иска. През първата ми бременност (първите 3 месеца) редовно вечерях нар - не защото ми се ядеше, просто повръщах почти всичко, а той ми действаше добре.
Виж целия пост
# 2
И аз си хапвам честичко Wink
Виж целия пост
# 3
Няма проблем - хапвай си колкото ти душа иска. През първата ми бременност (първите 3 месеца) редовно вечерях нар - не защото ми се ядеше, просто повръщах почти всичко, а той ми действаше добре.

И аз знам , че против повръщане ( а и за стомаха) е много полезен и затова се чудех. Благодаря много! Simple Smile
Виж целия пост
# 4
Според мен е дори много полезен. Сока съдържа антиоксиданти, което освен всичко помага за паметта (Wink ) а също е доказано че намалява риска от мозъчни травми у бебетата. Така че яж спокойно, добре е и за теб и за бебчо! Simple Smile
Виж целия пост
# 5
Можеш,да.Но нали знаеш,че запича доста-така че в по-умерени количества.
Виж целия пост
# 6
интересно как точно днес от цялата си вече седеммесечна бременност си купих сок от нар и сега си го пия и си казвам

- ах колко добре се чувствам!!!-

 pregnant
Виж целия пост
# 7
Хапвай бре.
Виж целия пост
# 8
Хапвай каквито плодове искаш,дори и нар(макар,че запича)! newsm22 newsm55 newsm10
Виж целия пост
# 9
Че защо да не хапваш, всякакви плодове можеш да ядеш Simple Smile
Виж целия пост
# 10
Ooo i az mnogo si hapvah.4etoi si e polezen ima tolkova mnogo vit. C. I e mnogo vkusen . Ia si hapvai Wink
Виж целия пост
# 11
Може разбира се! Хапвай колкото ти душа иска.
Виж целия пост
# 12
Че защо да не хапваш, всякакви плодове можеш да ядеш Simple Smile
Само за ананаса съм 4увала 4е трябва да се внимава с него - предизвиквал контракции.
Виж целия пост
# 13
   Зарибихте ме с този нар  Laughing, но на пазара не намерих, ще търся в супермаркета.
А за ананаса съм чувала, че е много ползен... Наистина ли може да предизвиква
контракции и как точно да се внимава? newsm78
Виж целия пост
# 14
Доколкото знам може,но ако имаш проблем като запек,не прекалявай Hug
А това за анаса ме разби Wink.Вярно ли е наистина newsm78
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия