Благодаря и горещо препоръчвам "Nuk"

  • 819
  • 5
Имам електрическа помпа за кърма на Nuk и много съм доволна,но както  винаги ако ще става нещо ,то ще е в най-неподходящия момент.Помпата се развали на 30.12 точно преди празниците.Обадих се в магазина(Бебе маркет) и от представителството реагираха много барзо и още същия ден ми я смениха с нова(има 2 г. гаранция).Благодаря на тях и на Бебе маркет......мами препоръчвам ви продуктите на Nuk....помпата е с около 20 лева по-скъпа от обикновенните,а върши 100 пъти по-добра работа
Виж целия пост
# 1
Помпата не съм ползвала , но от шишетата и бибероните съм много доволна .
Виж целия пост
# 2
И аз съм с две ръце за NUK, всичките ни залъгалки и шишета бяха техни, детето само ги препочете, когато започнах да му давам ад. мляко.
Виж целия пост
# 3
Ще споделиш ли колко парички струва, че една приятелка се чуди на какво да се спре, и и обещах да се поразровя, но за тази помпа не съм виждала отзиви? Предварително благодаря
Виж целия пост
# 4
И  аз горещо препоръчвам електрическата помпата на Нук. Аз съм с модел ВР 3, най- обикновения и съм страшно доволна. Използвам я по 6-7 пъти на ден. Много е бърза и безболезна. Купена е от Германия нова за 32 евро. Тук са малко по-скъпи, но определено си струват парите.
Виж целия пост
# 5
strahotni sa vsi4kite im produkti! az polzvam nai-obiknovenata pompa ot 22 lv i sam mnogo dovolna ot nei, zalagalkite sa6to sa im mnogo dobri Simple Smile
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия