Инжекция против забременяване?

  • 7 115
  • 11
Здравейте,момичета!Преди известно време четох в един сайт че има някаква инжекция,която се поставя веднъж годишно на мъжа и  жената не може да забременее в този период.Искам да ви питам вие чували ли сте нещо по този въпрос?Има ли я тази инжекция и в България?
Виж целия пост
# 1
Интересно,за първи път чувам за такова нещо. newsm78
Виж целия пост
# 2
По принцип има.
Слагат се на 6 месеца, но не са толкова ефективни понеже не се дозират всеки ден както хапчетата, така че не дават чак такъв предпазващ ефект.

Мисля че в БГ ги няма.
Виж целия пост
# 3
Sujeliavam, no mi niama kirilicata:( Po temata - tuka sa dosta populiarni, no se slagat na vseki tri meseca. Za efikastnost - jenata koiato znam 4e gi polzva ima 4etiri deca za 5 godini /toest opredeleno nikakvi problemi sus zabremeniavaneto:)/ no s tezi injekcii ne e zabremeniavala poslednite godini.
Виж целия пост
# 4
Здравей purple!Ама тази жена ползвала ли ги е когато е забременяла или е почнала след 5-тото дете?Знаеш ли как се наричат?
Виж целия пост
# 5
Една позната била с такава инжекция. Не съм коментирала дали и на мъжа й са слагали. В момента е бременна  Laughing
Виж целия пост
# 6
Благодаря ви за отговорите момичета!Очевидно не е ефикасно действието и няма смисъл да я търся в нашата търговска мрежа.
Виж целия пост
# 7
Благодаря ви за отговорите момичета!Очевидно не е ефикасно действието и няма смисъл да я търся в нашата търговска мрежа.

Не е така!
Инжекцята е Депо Провера и е вид прогестерон. Слага се на три месеца, дори се счита, че е по-сигурна от хапчетата. Има я в България, коментирали сме я във форума.
Тук е доста разпространена, на мен ми я препоръча моят гинеколог като втора алтернатива за кърмачки.
Потърси с търсачката тук и в google за DepoProvera!
Виж целия пост
# 8
има пластири, които се сменят на 7 дни, но много се отлепят, а не разбереш ли, че се е случило, си незащитена. Действай с таблетки, консултирай се с лекар, това са лекарства, все пак и виж тук за подробности
http://www.femalelife.bg/
Виж целия пост
# 9
Здравей purple!Ама тази жена ползвала ли ги е когато е забременяла или е почнала след 5-тото дете?Знаеш ли как се наричат?

E ne izdurjam ve4e, pak sum bez kirilica na kredora, izviniavaite. V USA kudeto sum az sega, sa mnogo populiarni, osobeno sred afro-amerikankite, za6toto obiknoveno zapo4vat mnogo mladi i za kretko vreme da imat 4-5 deca, ama kato ne mogat da gi izdurjat... Tia ne mi e priatelka i niama kak da ia pitam po-podrobno bez da ia obidia /osobeno s prekrasnia mi angliiski  Embarassed/, no znam 4e pone ot 5-6 godini gi pozva i izdunki e niamalo.
Виж целия пост
# 10
Момичето пита за контрацепция при мъжа - нещо, което не ми е известно да съществува в България.
Виж целия пост
# 11
Да аз четох за инжекция за мъже.Бих я предпочела и мисля че мъжът ми би се съгласил.Но ако както пишете в България няма такава то ще се навия и на другата.Благодаря ви много за информацията.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия