КИВИ + КОМ = КИС - 22

  • 35 880
  • 726













1  2  3  4  5  6  7  8  9 10  11  12  13   14  15   16
17   18    19   20   21




Ако се държиш добре,казват,че си фалшив,
ако казваш нещата право в лицето,ставаш арогантен,
ако си въздържан-държал си се като звезда...
Излиза,че каквото и да правиш,все ще те критикуват...
Затова бъди себе си и не се променяй,
дори това да не е по вкуса на останалите...
Тогава,който те цени,ще те намери. Peace
Другите ли???...Те да вървят на майната си!!!!!

















За моите най-добри приятели

Момичета мои, към вас се обръщам
и с много любов от сърце ви прегръщам!
Благодарна на Бога съм всяка минута,
че вас да ви срещна, молбата е чута!

Знам, не съм лесна, не съм идеална,
понякога даже съм доста скандална.
Но знам, както знам, че в момента съм жива,
обичате ме такава... и луда и дива!

Мигове в живота на всяка ни има,
когато душата е неукротима...
Насреща сме всички да бъдем опора
и здраво да хванем на живота декора!

Когато е тъжно над мене небето
и пълно е само със болка сърцето,
усмихнати, нежни към мене поглеждате
и мигом със радост и смях ме зареждате!

Всички сте силни и борбени, смели,
животът в ръцете си властно сте взели.
Покорството знам е за вас непознато,
но с обич и блян е сърцето богато!

А хората мислят - жените приятелки
не могат да бъдат на другарство ваятелки...
Елате ни вижте и в миг замълчете!
Честни и верни като нас вий бъдете!

Щастлива със вас съм, приятелки мои!
Не само жени сте, за мен сте герои!
Приятел е не който ти бърше сълзите,
а който не дава да са влажни очите!












ПОЛЕЗНИ СЪВЕТИ

КАК ДА СЛОЖИМ СНИМКА ,КАРТИНКА В МНЕНИЕ?
ЕТО ТОВА ЩЕ ВИ ПОМОГНЕ...  
ТУК...    


ИНФОРМАЦИЯ ЗА НАМАЛЯНЕ НА СНИМКИТЕ !

Когато искате да побликувате картинка, а тя е голяма,  натискате вмъкни изображение
и на първото [ img]   вътре в него  пишете на ръка height=200
 цифрата може да я променяте какъвто размер искате да е картинката,  
ето да стане така  [ img height=300]....и картинката се намалява автоматично.







Не наричай всички Приятели,
а само тези , които носят безсъние -
заради теб по очите си,
само тези , които от бързане
към теб забравят мечтите си,
само тези , пред които не криеш
колко крехки са в тебе надеждите..
Не наричай всички Приятели,
не използвай думите грешно !

Когато буря завие,
и полепнат тръни на пътя,
поогледай се КОЙ го е грижа ?!…
И кой вместо теб ще пристъпи.
И кой не пуска ръката ти -
дори да няма стъпки нататък..
Не наричай всички Приятели,
помисли и отсей без остатък !

Виж целия пост
# 1
Здравейте момичета!

Тъй като от утре пак ще изчезвам да работа с дедко ще пусна новата тема за да има къде да се пише.
Нека да почнем темата с хубав повод и да я завършим  така.  bouquet  bouquet

Влизам и да почерпя за нашето пораснало момиче Вики която става на 12год.
Да ни е жива и здрава, , нека се сбъднат всичките и мечти и винаги да е така  лъчезарно усмихната!
ОБИЧАМЕ ТЕ БАБЧЕ МНОГО!







Виж целия пост
# 2
Почнах да пиша в старата тема и докато свърша, чевръстата ни Зичка вече сътворила нова.  Heart Eyes Благодаря ти, мила. Дано все хубави неща за споделяне да имаме в нея.

Мики, споко, бе. Малчо още ти е съвсем мъничък. Първите шест месеца (по мои спомени и само за моите деца, де  Twisted Evil ) обикновено бяха една мъгла от преобуване, кърмене, приспиване.... Не успявах да се среша, понякога не знам дали си измивах и очите, със сигурност не спях, похапвах си обаче ( Embarassed Embarassed Embarassed), заради кърмата ( дали само затова Embarassed) .... После нещата постепенно влизаха в релси. Урегулираха се часовете на хранене, спане и т.н. Разбира се, че съм си гушкала бебетата, аз толкова обичам да имам бебче в ръцете и да си пъхам носа във вратлето му!  Heart Eyes Обаче другите задачи не чакат и затова слагах мъниците в количката до мен. Така хем са при мен и им говоря, хем ръцете ми са свободни. Е, имаше и протести от тяхна страна, но бързо се научиха. Навремето бях пускала една снимка на Поли (на около 7-8 месеца) - аз пиша, а тя седи до мен в количката с една стара клавиатура на коленете и блъска щастливо по нея....  Joy Joy И така... Ще се оправите и вие. Ще намериш варианта, който работи при вас и всичко ще бъде наред. Само да мине още малко време. А дотогава смело си мрънкай тук - нали сме и затова.  Hug

За календарите - от година на година все по-зле става. В яслите и градините, как да е, ама на Коко и в училище са домъкнали някакви ужасни календари с герои от бебешките филми. Децата са в потрес. Ние - също.  ooooh! Ми те вече за гаджета мислят, а онези им предлагат феи и Мечо Пух. Както и да е. Поръчах по един календар в училище и в градината, да не се чувстват пренебрегнати децата, а после ще ги водя в някое фото за обща снимка.Този път ще завлека и баткото, ако ще да се разчуе. Нямат обща снимка, откакто Поли беше на 4 месеца! Мисля да поръчам по една чаша със снимка на децата -  за Коледа за баща ми и за свекърва ми. Дядовците и бабите много си падат по такива неща.  Mr. Green

Луси,  Hug Нямам думи! Дано устиска детенцето тази година, а догодина намерете начин да накарате социалните да искат и неговото мнение. Тъкмо ще е живяло известно време там и ще има база за сравнение. Дотогава бъдете мили с бащата (каквото и да ви струва това) - мухите кацат на мед, не на оцет (както казваше баба).  
А мекиците и аз ги ям с ръце, и мъжът ми, и децата..... Салфетката - накрая! Ми, проста съм, те затова, таковата, нали..... Ох!..... ooooh!

And last but not least (т.е. накрая, но не на последно място  Mr. Green)

ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН НА НАШАТА ПОБЕДИТЕЛКА ВИКИ!
Да бъде здрава, позитивна и лъчезарна, да гони с хъс мечтите си, да покорява нови и нови върхове и да следва сърцето си.
Честито и на мама и баба, които имат голям принос Вики да стане такава, каквато всички я познаваме и обичаме.
(Последното ме накара да се замисля: какъв трябва да е човек, за да накара абсолютно непознати хора да го заобичат, да тръпнат при всяко състезание и да плачат при всеки нов успех! Зиче, Мими, възпитали сте невероятно момиче!)



Виж целия пост
# 3
Хайде и аз в новата тема! Simple Smile
Благодаря, Зичка! Hug   bouquet
Записвам се с още едно стихотворение за приятелите.

Приятелите винаги остават
Приятелите със черти познати
не носят на ревера си емблема.
Откриваме ги само по душата,
опора щом ни дават без да вземат.
За себе си мълчат, но ни изслушват,
разделят наш'те грижи, свойте ризи.
Приятелството не е бар задушен,
във който хора влизат и излизат.
Приятелите ни без думи казват
и всички провинения прощават.
Отиват си любови и омрази,
приятелите винаги остават.
Те не ценят по титли и услуги,
а внасят ред в душите ни човешки.
Останалите са в графа „и други”
като допуснати печатни грешки. Hug Heart Eyes Heart Eyes

Да й е честит рожденният ден на Вики!
Да расте жива и здрава, умна, талантлива и победителка и занапред!
Весел празник, с много подаръци и изненади!

Виж целия пост
# 4
Фейче разрева ме бе момичеееее newsm45 newsm45 newsm45 ей за това си ви обичам и за това не мога да живея вече без вас, кой беше казал  newsm78 напред в темите -,че сте целият ми свят .Heart Eyes  bouquet
Много обичам да те чета, винаги намираш точните думи за всеки да кажеш ,за което съм благодарна ,че те познавам!

МАМЧЕ благодаря за поздравите!
Стихчето е прекрасно и наистина ,че истинските приятели са такива  каквито са тук в темата ,макар ,че не се познаваме лично  някои ,но винаги подкрепа можеш да намериш ,винаги те разбират и съветват ти дават как да се справиш с трудностите.
Останалите са в графа „и други”
като допуснати печатни грешки. Peace

МИКИ, има си време за дондуркане и да го гушкаш ,да му се радваш ,но не прави тази грешка да го преспиваш на ръце и да спи в ръцете ти. Фейчето е дала много хубав пример с количката пробвай мисля ,че когато те усеща близо до себе си ще мълчи и ще си заспи сам. Peace
Хубаво е и да си поплаква така дробчетата му се развиват ,но не прекалено дълго време ,залъгвай го с нещо. Peace
Долу под нас има едни квартиранти детето е на 3г. плаче денем и нощем  ooooh! зареве ли по два часа непрекъснато и те не могат да се оправят с него ,реве от инат и то не реве а се дере  Crossing Arms
Викаха ме да им помагам да спре ,че те не могат  ooooh! и само като ме види спира на секундата и една седмица гласа не му се чува. Mr. Green Mr. GreenТа за това ти казвам не го учи да е на неговото ти си този който командва парада. Peace Hug

АНКАСЧЕ, как сте? Rolling Eyes

ЛЮСКА,честити ви покупки със здраве да си ги носи детенце Hug Hug Олекна ли ти сега?Mr. Green
За малката- и ние си ядем мекиците с ръце те от престараване ,май ще се изчекнат с тъпотии ooooh! Или се показват колко са културни и как могат да гледат дете ooooh!
Фейчето ти е дала съват, бъдете мили с бащата да стане на 10 и действайте Peace
Много не се задълбочавайте в това какво е казал (когато не вреди на детето ),не си струва Peace Убий простака с мълчание! Peace

ФЕЙЧЕ, забравих да ти кажа ,че перденцата ти са невероятни много ви харесаха.  bouquet
Пази се не се преуморявай  Naughty
За фугирането дедко няма нерви а аз вече съм на светлинни години от него  33-34 години ги правя  Joy Joy Joy Joy Joy hahaha hahaha Приятелите му ми викат - Майстора на фугите Wink Wink Joy ама той се кефи деее, че не го излагам hahaha hahaha hahaha


Виж целия пост
# 5
Ето ме и мен в новата темичка.

Зиче, както винаги прекрасно оформена, благодаря ти миличка за усилията, които полагаш винаги да ни е уютно тук  Hug
Честит рожден ден на порастналата госпожица Вики.Да е много здрава, все така усмихната, успешна, да върви винаги напред и нагоре и винаги да знае, че е щастливка да има такива обични хора около себе си.



За гордите мама и баба  Hug

Ние сме вкъщи.Анита кашля ужасно  ooooh! И носа тече.Варя подбел, босилек и лайка, давам сироп за кашлица и разни хомеопатични.Дано се размине АБ.Обаче хич на добре не ми върви тая кашлица  Tired

Анкасче  Hug Изпращам цялата си положителна енергия на татко ти

Люска направо ме разби.Как мекици с вилица и нож бе.Че то половината от сладкото да ядеш мекици е именно това, че се хапват с ръце  ooooh!

Фейче
ти си направо супер герой.А перденцата са ти чуднички  Hug

Юле
направо не мога да се нагледам на хубавата ви къщичка.Като от приказките е.Всичко е повече от прекрасно  Hug

Мики
и аз мисля, че първите 6-9 месеца не са толкова от значение за носенето на ръце.Но е хубаво малко по малко да го свикваш.Аз имах шезлонг.И там слагах Анита.На нея й беше интересно да гледа играчките дето висят и се занимаваше по малко.Е понякога протестираше, оставяла съм я да си поплаче малко, но не да ми се задира.И така лека полека се научи.Но ти си познаваш бебчо, ще се справиш.Нямам никакви съмнения  Hug

Аз да ви кажа много съм се замислила какъв да ми е следващия етап в живота.Според мен Анита е готова да бъде кака.И аз искам още едно дете.Но ми се искаше и да поработя, че така само мъжо е натоварен, а аз се чувствам безполезна.Обаче ако започна работа и след това имаме дете ще трябва на 9 месеца да го оставя на ясла и аз да се върна на работа.А това ХИЧ не ми харесва.Отделно като се сетя за кошмара, през който минах с Анита и не ми се бременее.Искам да прескоча тоя период и направо да си имаме бебче  Crazy Уф ей такива щуротии ми се въртят в главата.Пък като тръгна да проверявам обявите за работа и НИЩО  #Cussing out

Айде оплаках се и аз.Отивам сега да я накарам да си изпие чая  Naughty
Виж целия пост
# 6
За Вики:
Нека да е честит твоят празник, много весел, пълен с прекрасни изненади и усмивки!
Пожелавам ти да си останеш слънчево дете, да имаш истински приятели, да радваш мама и всички, с много фантазия и детски мечти да гледаш на света.
Бъди жива и здрава, много усмихната и добра!

Благодаря ви,момичета,за бързите отговори  по моя "проблем" с мекиците  Mr. Green Казвате да стискаме зъби и да бъдем мили.Тя майка и така направила,само отговаряла-добре,добре,докато оня нареждал,обаче днес реве с глас от обида и огорчение,от това,което очаква малкото момиченце.Аз на ей това най-много се ядосах.Не познава собственото си дете,а много знае.Пък и като искаш дадено нещо,постигни го сам,без много да критикуваш.Поживьом,увидим-казват руснаците.Жалко,много жалко за детето.То точно сега има нужда от някой да го гушка,да го приласкае,а той ще му налага правила и ограничения/далеч съм от мисълта,че такива не трябва да има,нооо.../
Виж целия пост
# 7
ЕЛИ, БЛАГОДАРЯ ЗА ПОЗДРАВИТЕ МИЛИЧКА Hug Hug
За кашлицата намерихме вече лек на нашите, спят на електрична възглавница или одеяло . Peace
За нула време изчезва и кашлица и хрема и всичко. Мими купи одеяло такова и като го постели от възглавниците надолу ,спят през нощта и се загряват дробовете им .
Опотай ние това го прилагаме 3 месеца и се рахатясахме .Даже Здравко и с алергичната кашлица се оправи. Peace За сополите същата работа но ако може да спи така че главичката да е на одеялото да се загреят синусите.Включваме го на 1 и така цяла нощ. Peace

ЛЮСКА благодаря ти  за прекрасните пожелания към Вики!
Разбирам те мила наистина ситуацията е нетърпима в такива случаи .Поговори ако трябва с него за тези неща да не я пришпорва и да я превъзпитава сега а да и даде любов. Peace
Оффф  едва ли, ама аз бих опитала. Rolling Eyes
Виж целия пост
# 8
Ех, ех, ех, че хубавоо - хубава тема с такава хубава новина  Simple Smile

Зиче, да ви е жива и здрава Вики, все така лъчезарна, все така да ви радва и  това до сега да са й най-малките постижения! Нека върви все така напред и нагоре!  newsm51 smile3525 newsm51


Честит рожден ден малка чаровнице ВИКИ  Hug  Едни дружки тука  на мама и баба искрено ти се радват
  Hug


Зиче, нали си знаеш  Simple Smile Heart Eyes Hug



Фейче,  перденцата ти са много готини, така е станало още по уютно и хубаво  Hug  Представих си малката сладуранка Поли в детската градина  Simple Smile, да я нагушкаш и нея  Hug

Люска, не че не съм казвала ама пак да река - тя простотията не ходи по мерудията, та и тия супер културните, мекици с нож и вилица..... Mr. Green, видяла жабата че ... нали...., че и тия... Жалко за детенце, стискайте зъбки както и другите са ти казали и дано социалните не спят  и ако нещо тормозят детето (не дай Боже  де  Praynig) поне да се намесят овреме  Peace

Ели,  много хубави мисли са те налегнали да знаеш  Peace Не се чуди много много щом искаш - действай и то не е задължително да караш същата бременност така че  newsm10  Бързо оздравяване на Анитка и ви  Hug Hug Hug


Момичета, няма да ви изреждам за да не пропусна някоя, но пак благодаря  Hug  знаете за какво. 

Татко утре ще го местят в рехабилитация, доктора казал че трябва да го вдигнат на крака и уж нямало причина да не стане, има  тромби които  се активират и правят тия бели, май са му сменили лекарствата, не знам това е за сега. Аз гледам да се държа и да мисля позитивно, иначе живот.... каквото сервира  - това е, тежко е но...., затова не бива да пропускаме хубавите мигове и да ги изживяваме докрай  Peace
Виж целия пост
# 9
Анкасче, благодаря за хубавите пожелания и знаеш че и аз те обичам нали? Heart Eyes Hug
Като се приберем от партито довечера ще ги прочете всичките страхотни пожелания. Peace
Купихме и  страхотно яке и една плетена рокля  Flutter снощи и ги подарихме и днес се накипри с тях на училище, много и харесаха . Hug Hug

Моля се за баща ти Praynig Praynig
Виж целия пост
# 10


Да е жива и здрава порасналата Вики! Честит Рожден Ден миличка!

Зиче ,Мимка,.......Прекрасно дете сте отгледали! Борбено,позитивно и прекрасно същество! ....Дано гледа и копира  майка си и баба си,защото вие сте неповторими хора и характери! Dа сте живи и здрави!.....Цялото семейство сте такива сладки хора,дето рядко се срещат св днешщно време! Щастлива съм,че ви познавам лично!.....

Весел празник и наздраве!!!
Виж целия пост
# 11

Зиче, да ти е жива и здрава златната внучка Вики! Желая и много здраве и усмивки , за да може с лекота да продължава да преодолява препятствията на живота и да не спира да побеждава!

Зичонка-бунбонка, мерси за новата тема, която ме зареди с коледна топлина и приятелски уют!


Зиче, Гого ще го оперират на пролет, защото още не се възстановил след боледуването напълно. Мерси, че попита!
Зичка, не те ли е страх да спиш на включено одеало цяла нощ? Откъде купихте ел. одеалата, че ме заинтригува. Моят половин обича да спи на студено, пък аз зъзна и май това е решение  Thinking

Мастерче, много хубаво е дето подсещаш заполовинчовците, че аз така съм се разработила, че най-много нещо да наготвя, миялна, пералня..и с това ми се изчерпва вниманието! ooooh!

Анкасче, бързо оздравяване на татко ти!  Praynig
Юле, страхотно е станало! Камината я показах на Андон, ние нали също стягаме къща( в моента сме в застой, ама кризата щяла да свърши, разправят.. Mr. Green) та имаме определено място за камина на подобно място. Дървеният ти таван прилича на този от мите предтави!  Hug Личи си, че всичко се прави с много вкус и мерак!  Hug
 Мамче, с теб се засичахме в темата за ВипБрадър, ама аз там вече няма да чета. Моите трима познати- Къци, Орлин и Юлиян ги гледах достатъчно!  Party
 Целувки и прегръдки на всички, скоро пак няма да има време да пиша, ама ви наглеждам през нета на телефона, да не ми избягате!  Heart Eyes
Виж целия пост
# 12
И аз да се включа макар и в края на вечерта Crazy
Зичони, темата както винаги е прекрасна!!!Благодаря ти! Heart Eyes

Честит рожден ден на Вики!
Нека е жива и здрава, красива и много щастлива!
Да бъде все така упорита и преследваща успехите докрай!
Абе с две думи да върви само напред и нагоре!
Мамо Мими, бабо Зиче,
отгледали сте златно момиче! Hug




Момичета, има много работа, болни сме всички, така че нямам време за писане, но не съм ви забравила нали си знаете Hug

Лека нощ  и прегръдки Hug
Виж целия пост
# 13
Айде и аз тук.....нова тема, нов късмет за всички. Това ми е първата нова тема с вас  Embarassed

ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН НА ВИКИ С МАЛКО ЗАКЪСНЕНИЕ, ДА Е ЗДРАВА И ВСЕ ПОВЕЧЕ УСПЕХИ ДА ПОСТИГА. ПРЕДСТАВЯМ СИ КАКВО Е УСЕЩАНЕТО ДА СЕ ГОРДЕЕШ С ТОЛКОВА ЛЮБИМО СЪЩЕСТВО

Юле, от всичко най-много ми хареса, че е уютно. Аз обичам да ми е създава впечатление на топлина и все едно обстановката ме обгръща.....с усещане сте направили нещата. Пожелавам ви много зими да ви стопля каминката.

Да си кажа и аз за мекиците.....ми то всичко сладко отгоре им ще изтече като се нарежат.....според мен се правят на нещо дето не са....цялата работа няма грам логика. Не ми правят добро впечатление  #Crazy От душата си казвам, че според мен на детенцето не му е там мястото!

Елица-сестрица и аз варя подбел и други билцичи за кашлица, но не знаех за босилека и лайката...благодаря  Peace

Стискам палци всички болнички да оздравяват  Flowers Four Leaf Clover

Ние сме добре, отдавна не бях писала, иначе ви чета. Тези днес съм се отдала на мъфини, разходки и приказки с приятели. Тук времето е много хубаво все още. Вчера с една приятелка бяхме до морето и все още хората си ходят на плаж и дори видяхме и един малчо.
Запознахме се на детската площадка преди време с едно много мило българско семейство.......та техния малък син /4г и половина/ вчера е опулил майка си със следното....."Като я гледам Али, смятам, че тя е красива...Мисля, че се влюбвам в нея...Обичам я!".......И наистина, от както се видяха за първи път са неразделни и не си играят с други деца. Само двамата...не играят на самата площадка като "нормалните" деца, а тичат с едни пръчки и гонят въображаеми чудовища и динозаври. През цялото време заедно и много се разбират. Странно ми е толкова малки деца да се държат по този начин...зная, че и те са характери и си имат и чувства и всичко и всичко разбират и въпреки това ми е странно.....ХУБАВО

Днес ще ходим с една чакаща бебче приятелка  до Джъмбо, ще гледаме бебешки дрешки.......... newsm68 Много обичам такива мероприятия ...ля ля ля ля ля

Не ми се смейте, че пиша толкова рано......станахме с мъжа ми в 4.30  Embarassed luvbed rotfImbo

Хубав ден момичета кокичета





Виж целия пост
# 14
Киковата Мери , няма нищо лошо  newsm53 че сте станали рано с мъжо.Таман стриктно спазваш заръките на Мастерчето да обръщаме внимание на половинчовците  smile3534 .Ама защо бе,миличка,не метна и по едно кайве тука,да разберем и ние,че си щастлива булка  tooth
Айде,мацкииии,на кафето
Жакиии , взимайте мерки и се лекувайте-фрешчета,туй,онуй smile3503
Днес е денят на християнското семейство.. Благодарете на близките си и на Бог, че ги имате.. Помолете се за мечтите си.. Отдайте почит на най-близките си хора дори и досега да не сте почитали датата 21 ноември.. Кой друг, ако не родителите ви, заслужават уважение и благодарност, затова, че са ви отгледали и възпитали в любов и добродетелност.. Кой друг, ако не децата ви, заслужават топлината и уюта на домашното огнище, в което са израснали, без значение, че вече може би са тръгнали по свой път.. Денят на християнското семейство, е повод да се замислим, да отворим душите и сърцата си за доброта, за да бъдем благословени – ние, домът ни, семейството ни.
Целунете човекът, който обичате и е с вас в мислите и усещанията.. Простете си.. и продължете по пътя, защото няма нищо по-хубаво от усещането за цялостност и обич..
Обичайте се и бъдете обичани..

Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия