Как се мият зъбките на "малечко-палечко"

  • 655
  • 9
Здравейте мами,
преди да пусна темата, се опитах да намеря из форумите повече инфо, но ударих на камък.   newsm78
Ясно ми стана, че повечето от вашите деца са започнали да си мият зъбките при 6 до 14 зъбки в устата, разбрах и какви четки и пасти използват.....НО......  Naughty
не ми стана ясно как на дете на 1 год и 1,2 месеца се изплаква устата от пастата за зъби например  #Crazy
Задавам темата в страхотно настроение и забава, но тя наистина ме вълнува  Crazy
Ние си имаме вече 7 зъбчета в устата и се замислям, че може би ни е време да въведа и този режим .....
  ruporuu ....чакам с нетърпение да споделите вашия опит  Hug
Виж целия пост
# 1
И ние сме със седем зъбчета и мием зъбите с Ненедент Бейби. Тя има и силиконов напръстник на който има силиконови реснички върху които се слага пастата за зъби и ти миеш зъбчетата на бебо... ето и снимката(разбрах че вече в доста апеки я има)
Виж целия пост
# 2
Виж тук Sunglasses В началото всички деца гълтат и паста и вода, по-лека лека нещата се оправят - много е важен нашия пример. Поне при Ради беше много полезно да си мием заедно зъбите.
Виж целия пост
# 3
Ама какво смислено изречение съм направила...и нито една запетайка не съм сложила.... Crazy

Забравих да кажа, че Ева си гулта пастата за зъби, но това не е проблем, още повече тя е без флуор.
Виж целия пост
# 4
Слагам много малко количество паста върху четката и не ме е страх като я гълта.Мия и зъбите от първите два,но едва отскоро започна да плюе получилата се пяна (за плакнене още не си и мечтая).
Виж целия пост
# 5
Оооо, това с плакненето е висш пилотаж за нас.Сина ми даже не мога да го науча да изплюва пяната, така я осмуква от четката с настървение, че не знам какво да го правя.Но, споки, всичко с времето си. Grinning
Виж целия пост
# 6
Не я изплаква. Смуче, върти четката за зъби из устата си и гълта пастата.
Виж целия пост
# 7
  Ние мием зъбки само с намокрена четка без паста/на година и 3 месеца сме/ от около месец-два.Много обича младежът да рови с четката в устата Simple Smile.
Виж целия пост
# 8
Ние редовно мием зъби от около месец, преди това по-инцидентно. Не съм знаела, че има четки с гумени накрайници т.н. не мисля че е кой знае какъв пропуск.
Борис обожава да си мие зъбите, особено ако двамата си ги мием едновременно! Слагам паста, около грахово зърно, но я втривам в предварително намокрената четка. Разбира  се, че я гълта, но първо аз му помага, търкам зъбките, показвам. после му оставям да се позабавлява! като гледа как аз плюя, и той се опитва, ама какво да плюе, като вече е глътнал всичко! Joy
Виж целия пост
# 9
И Виктор от самото начало (като стана на годинка) си я гълта пастата, че и досега, харесва му  Crazy  Затова трябва да е детска, без или с малко флуор, и да се слага колкото грахче. Може с намокрена марля или с пръсти да се обира пяната горе-долу, ако ти е проблем, че я гълта.
Иначе му взехме една паста с малко ментолов вкус и нея я плюе  Twisted Evil
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия