Още се лигави

  • 373
  • 6
   Синът ми е на вече на две, а все още не можем да махнем лигава, защото непрекъснато му текат лигите. Като беше мълък си мислех, че е от зъбите (и може и да е било), но после забелязах, че той просто не си гълта слюнката, особено като се заиграе. Даже се е научил да произнася някои букви като си помага със слюнката. Когато му напомня, че трябва да преглъща го прави, но после веднага забравя. Вече започвам да се тревожа... Дали пък  не е нещо... Според педиатърката ще свикне, ама аз нещо започвам да губя търпение. Има ли и други мами с подобен проблем? Към кого трябва да се обърна за консултация?
Виж целия пост
# 1
и ние сме непрекъснато с легавче. Незнам на какво се дължи, питах педито  и тя каза, че все още било нормално. Незнам какво значи това все още  и до кога е нормално, но вече и аз взех да се притеснявам. 
Виж целия пост
# 2
Дидинка, като гледам лентичката ти май децата ни са родени на един и същ ден - 20 януари, или греша?! Иначе проблемът е, че моето е вече на две и ми се вижда голямо за лигавене...
Виж целия пост
# 3
 Joy  и ние още си ходим с лигавче
Виж целия пост
# 4
А всички зъбки ли изникнаха,ако не са мисля,че може и от това да е newsm78,защото слюноотделянето ни се повишава,точно преди появата на зъбче.
Виж целия пост
# 5
Синът ми е на 2г. и 5м. и още се лигави. Има си всички зъби. Понякога се засилва, а понякога почти изчезва. Аз също се питам до кога? Shocked
Виж целия пост
# 6
   А нямя ли някоя мяйка, която има детенце, което е спряло да се лигави макар по-късно, че да ни успокои малко?! Laughing Laughing
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия