Въпрос до американките, защото вече ме побърка тая моя кожа

  • 1 540
  • 21
Значи за лосионите и почистващите маски за лице става въпрос. Минах през всичко - Olay, L'oreal, Body shop... Последно си взех тонер от Victoria's Secret, но проблемите си продължават. Тая сутрин пак съм се опъпчила  smile3511

Чудя се, дали да не мина през някой козметичен салон, но и идея си нямам какви процедури да търся. Някоя от вас посещавала ли е такъв?
Виж целия пост
# 1
Кейси, и аз имах същия проблем. Не съм посещавала салон, но използвам тоник и пяна за почистване на Estee Lauder и крем на Lancome и съм много доволна.
Преди това Clinique ползвах, но установих, че в момента, в който свърших крема лицето ми стана безобразно и прекратих.
Моето е нещо като обрив - кожата направо почва да се лющи и сърби.
А никога преди това не съм имала пъпки - дори през пубертета.
Всички изброени от теб кремове си ги пазя в шкафа под мивката, понеже резултат не дадоха. Някъде към обяд все едно, че не бях слагала нищо по лицето.

Успех
Виж целия пост
# 2
проверила ли си дали не е от на4ина на хранене или на хормонална основа?
Виж целия пост
# 3
О, за Clinique не искам и да чуя. Още в БГ имах проблем с техен крем  Confused Освен да пробвам и Есте-то. И без това и моят шкаф е пълен с какви ли не тубички и шишета.

mariabutti, не ми се вярва да е от храненето, нали пазя линия. Не се тъпча със сладко или с разни боклуци. Ям предимно плодове и зеленчуци, кис. мляко и пр.
Проблеми с кожата имах и в БГ, но откакто сме тук са ужасни  Sad
Виж целия пост
# 4
Какво по точно изполваш като продукти и марка, в какъв ред, колко често?
 Един тонер че ползваш нищо не значи, защото има значение как и в комбинация с какво друго го ползваш. Да не говорим и че поне, ако ме питаш мене, от Victoria's Secret се купува бельо, не кремове за лице  Wink
За козметик- навсякъде има, но не ви знам района, за да те посъветвам. Ако случайно имате Aveda Institute тяхното почистване и въобще целият им facial treatment е невероятен, а и не е и скъп (за тукашни цени), накъде към $40 за 1.5 ч процедура.
А за почистващи маски- аз не купувам, правя си с бг хума+ кисело мляко, някой плод или там каквото ми падне друго на всеки няколко седмици и ми харесва резултата (комбинирано с може би 2-3 пъти годишно facial във въпросната Aveda)

Също- на Ив Роше продуктите са много меки и противоалергични, пробвай ги, ако искаш: http://www.yvesrocherusa.com/
Виж целия пост
# 5
Az sam dovolna ot tozi losion http://www.cleanandclear.com/products/astringents_toners/deep_clean_regular.shtml
Виж целия пост
# 6
В Америка има кремове с glycolic acid, питай в някой drug-store какъв могат да ти предложат. Изпозвай и салицилова киселина. Не забравяй предпазен крем против слънце (заради гликоловата киселина). Ако е нещо като акне, ето една книга, описваща как точно се използват тези кремове:
http://www.amazon.com/gp/reader/1579547427/ref=sib_dp_pt/002-521 … 25618#reader-link
Виж целия пост
# 7
Запознах се с един от най-добрите дерматолози в щатите и за мое учудване ми препоръча Cetaphil. Този, който аз имам е в голям буркан, на него пише овлажнител за чувствителна кожа, неароматизиран. Струва $10-15. По-хубав крем лично аз не съм имала, а съм ползвала от най-скъпите.
Виж целия пост
# 8
Май не е точно акне  newsm78
А и ме притеснява, че май на Clean and clear лосионите са на спиртна основа  newsm78

Да не говорим и че поне, ако ме питаш мене, от Victoria's Secret се купува бельо, не кремове за лице  Wink

Подлъгах се, като видях какви младеещи лелки пазаруваха  Joy

А иначе да беше само тонера... Обикновено купувам и 3-те стъпки  Confused Сега си поръчах и от Ив роше и ще видим...

Ще ги потърся и Aveda, 10х  Grinning
Виж целия пост
# 9
Подкрепям с две ръце козметиката на Ив Роше, страхотни са  Heart Eyes Освен това на мен много добре ми се отразява Клиник, особено почистващият лосион, но явно си е до тип кожа. Аз също в началото като дойдох в щатите имах големи проблеми с кожата, а преди това никога не ми се беше случвало такова нещо. Та според мен това е от боклуците, с които тъпчат храната, защото дори плодовете и зеленчуците им не са като хората. Затова, ако имаш възможност, пазарувай органични продукти - разликата е огромна. Успех в борбата за хубава кожа newsm10
Виж целия пост
# 10
И аз съм доволна на Увес Рочер от продуктите.  ТБих ти препоръчала да пробваш на този link крема:
http://www.yvesrocher.ca/shop_app_CA/app_CA/jms.jsp?_JMS_FLOW_ID … p;articleNo=75325
Той е за чуствителна коя и приятелка го е пробвала след алергия към разни кремове и е бил ок. Дано да ти помогне.
Виж целия пост
# 11
Опитай с продуктите на Lush
Виж целия пост
# 12
Сега като питаш, да видиш какви разностранни отговори ще получиш.  Grinning Аз ги имам същите проблеми откакто се помня, сега се пооправиха нещата, докато съм бременна (но може ли все бременна да ходиш)  Laughing

Аз от Aveda козметиката изобщо не съм доволна (за лице), да не говорим, че в нашия край facial-a е 80-100 долара без бакшиш Sad но може и самата козметичка да не е била добра... много по-доволна съм от Elizabeth Grady салоните, не знам обаче дали са навсякъде.

Разни неща са имали за мен някакъв успех - например на Murad има една серия за проблемна кожа. Има ги в Sephora (онлайн, ако нямаш удобен магазин), там изобщо има каквото се сетиш за всякакви проблеми. Хидратирай се много - това работи за мен, защото повечето кремове за пъпки адски изсушават. Аз не ползвам нищо със спирт и всички гримила са ми oil-free (може да ти е очевидно, не знам, аз да си кажа) Simple Smile

Успех и ако откриеш чудото, моля, сподели го!
Виж целия пост
# 13
Аз от Aveda козметиката изобщо не съм доволна (за лице)...

Моята препоръка не беше за продуктите им, а за facial treatment-а в Aveda Institute, ако където живее го има.

Кейси, аз също съм чувала като Pumpal, че Cetaphil е много препоръчвана и добра марка за чувствителна кожа, но аз лично не съм го пробвала никога.


Виж целия пост
# 14
Най-прилежно си записвам всичко и повярвайте, ако трябва ще изкупя и тях, стига да има някакъв ефект. Дори и на процедури от порядъка на $100-тина съм съгласна, ако ще ми свършат работа, защото вече ми писна...
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия