Ефреа - на пазар при Елфчетата

  • 6 268
  • 16
Не открих подобна тема.
Много ми хареса концепцията на Efrea.com и отношението им към клиентите, както и всички предлагани от тях допълнителни екстри и услуги. Започнах да пазарувам от там и нямам нищо против ако тук намеря съмишленици да си споделяме, разясняваме и дори да се поизфукаме с находките и придобивките си Simple Smile)
Виж целия пост
# 1
a dovolna li si ot produktite i ka4estvoto im Simple Smile
Виж целия пост
# 2
пазарувала съм няколко пъти от тази фирма и НЕ съм доволна. Изпращат някакви обички от за по левче , картички и всякакви китайски истории като "комплимент", но самата стока е с доста ниско качество. На едната ми рокля пишеше "Произведено в Китай", а другите 2 май бяха шити в България, но бяха доста умалени. Ако ти се занимава да връщаш за размер - ок, но си плащаш пътните. Равносметка - от трите неща, които съм си пазарувала съм носила едната рокля 2 пъти. Другите ги подарих, но честно казано не съм видяла и новите притежателки да ги носят...
Виж целия пост
# 3
Аз си купих палто от тях (тяхна изработка) и съм доволна от качеството.По отношение на избора на номер-имах известно съмнение,но се доверих на консултантката и тя се оказа права,така че не се наложи да сменям дрехата.Когато имаш т.нар."застраховка за размер",т.е.,обявил си размерите си (гр.обиколка,талия,ханш),съобразил си се с препоръките на консултанта и въпреки това се наложи смяна поради неточен номер,транспортните разходи са за сметка на Efrea.Понеже съм пазарувала и от други БГ онлайн магазини за дрехи,мисля че тук цените са добри спрямо качеството.Харесва ми и това,че преди да пристъпиш към дадена покупка,имаш възможност да видиш отзиви на други потребители,които вече са я направили.
Виж целия пост
# 4
До момента имам закупено от този сайт едно палто и като за купено от интернет нещо, без никаква гаранция, че ще ми стане, много си ми харесва. В момента чакам доставката на втората си поръчка. Нямам мнение още относно подаръците, които правят. Към тази втора поръчка имам и подарък клас А, което все още нямам представа какво означава. Не ми пречи, че ще е някоя дреболийка, важно е отношението. Доволна съм за момента от отношението на служители и от това, че сайта е разнообразен с "предизвикателства", " аукциони" и други бонуси за потребителите. Вярно е, че имат кофти и доста бабешки модели,както е казано по - горе,но пък има какво да се купи и обхващат по - голям възрастов диапазон. Като няма нищо интересно - отиваме другаде. Simple Smile За качеството на дрехите също не мога да изкажа стойностно мнение - палтенцето ми никак не е лошо ушито, но само от една дреха не може да се съди.  Simple Smile
Виж целия пост
# 5
Сега разбирам за този сайт и ми стана интересно. Обвързали са го обаче с фейсбук профил, какъвто нямам, а и да имах - от къде накъде онлайн магазин ще ме кара да влизам през профил в социална мрежа Naughty
Виж целия пост
# 6
Почти от половин година пазарувам от Ефреа и съм изключително доволна. Продуктите им са качествени, има разнообразие, има всякаква номерация, а отношението им към клиентите е на ниво, което рядко съм срещала в България. Имам доста покупки и съм много доволна - имам рокли, панталони, блузи...Връхни дрехи не съм купувала още, но и това ще си взема. В общи линии откакто ги открих, не пазарувам дрехи от друго място - абсолютно ми отговарят на изискванията и ми задоволяват потребностите. А пък "предизвикателствата" са бонус, който прави нещата още по-интересни Simple Smile
Препоръчвам  Hug
Виж целия пост
# 7
Сега разбирам за този сайт и ми стана интересно. Обвързали са го обаче с фейсбук профил, какъвто нямам, а и да имах - от къде накъде онлайн магазин ще ме кара да влизам през профил в социална мрежа Naughty
И на мен ми е странно,защо не са дали и директен достъп...Но пък възможността да видиш отзивите на потребители,които вече са направили покупката на даден артикул е уникална (поне аз не съм го виждала в друг онлайн магазин) и много полезна (и много смела  Mr. Green от страна на Efrea ).
Виж целия пост
# 8
И аз много съм се загледала в Ефреа тези дни. И особено в палтата. Истината, че са ми малко странни за интернет магазин, но май ще рискувам с нещо евтино за проба. А странно е, че основна според мен информация я няма в сайта им. Например производители няма; няма начини на плащане, което е МЕГА странно  Shocked От част от другата информация разбирам, че е само с наложен платеж, което също ми се струва недобра практика от страна на един търговец. Не ме разбирайте погрешно - за начало е ОК да платиш като получиш, но пък данните за плащане по банков път дават някаква сигурност и идентификация на отсрещната страна (според мен). Но, както казах - ще се пробвам при нисък риск, пък каквото сабя покаже. Иначе част от стоката им изглежда супер, идеята за застраховка на размера ми харесва... Имат добри хрумки - може пък още да са в началото и затова да е такова положението.
Виж целия пост
# 9
аз съм си много доволна от тях... вече имам доста блузи, панталони и дори яке си взех.. за якето конкретно чак се изненадах - поръчах го малко на шега ... за 27 лева не очаквах кой знае какво, но се оказа достатъчно дебело яке с подплата и качулка - идеално за зимата.. подаръците също ми харесват - вече имам 3 брошки и два комплекта колие с обеци.  може да се каже, че на работа ходя почти изцяло облечена от Ефрея..
Виж целия пост
# 10
Аз нямам профил във Фейсбук и не искам да си правя. Има ли вариант да разгледам магазина?
Виж целия пост
# 11
Аз нямам профил във Фейсбук и не искам да си правя. Има ли вариант да разгледам магазина?

Не, няма вариант да се регистрираш без профил във Фейсбук, за съжаление....
Виж целия пост
# 12
Мерси  Simple Smile Жалко, че са решили така.
Виж целия пост
# 13
Ами и аз нямам,но влизам през профила на сина ми  Mr. Green
И аз си купих палто,от което останах приятно изненадана,тъй като за 70 лева не очаквах кой знае какво...
Виж целия пост
# 14
Моето мнение за Ефреа е следното-чудесно обслужване,много любезен персонал и некачествена стока,произведена незнайно къде.Харесах си палто ,избрах си номера според таблицата им,но за всеки случай  поисках консултация ,след което промених номера на палтото според консултанта.За 2 дена пристигна поръчката ,но изненадата беше неприятна-палтото ми беше страшно голямо,качеството на изработка-под всякаква критика.Веднага се свързах с Ефреа,върнах им палтото на другия ден и ми преведоха парите.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия