продуктите на икаров

  • 1 448
  • 10
кажете доволни ли сте от продуктите на икаров и от кои по точно Hug
Виж целия пост
# 1
Доволна съм от бадемовото масло,кайсиевото и маслото от жожоба.Ползвала съм ги само за коса.Не съм доволна от стимуланта за коса и по-точно от миризмата му.
Виж целия пост
# 2
За коса съм ползвала бадемовото масло, през бременността ползвах маслото против стрии. Общо взето съм доволна.
Виж целия пост
# 3
ползвала съм бадемовото масло за коса - много съм доволна.
антицелулитния лосион също съм го ползвала да се увивам с фолио, но не мога да преценя имаше ли ефект, защото не съм правила процедурата радовно  Embarassed
Виж целия пост
# 4
аз питам по скоро за стимуланта за коса и за маслото за нокти
Виж целия пост
# 5
Аз съм много доволна от стимуланта за коса  Hug Благодарение на него си оправих косопада и сега ми расте нова коса. Миризмата наистина не е много хубава, но не е и крайно зле.  Wink
Виж целия пост
# 6
Стимуланта за коса го използвам от около месец и съм доволна.
За маслото за нокти нямам впечатления.Имала съм такова на "Стар нейлс" и не беше лошо.
От маслата на Икаров използвам-прасковено,сусамово(за коса и лице) и с пшеничен зародиш(за връхчетата на косата,лице и понякога сипвам от него в лосионите за тяло).
Виж целия пост
# 7
И аз съм много доволна от стимуланта за коса, а и не мирише толкова зле. Rolling EyesА и другите  неща на "Икаров" са много добри!!
Виж целия пост
# 8
Аз бях доволна от маслото за нокти.  Peace
Виж целия пост
# 9
Аз не съм ги ползвала
Виж целия пост
# 10
аз не съм доволна от маслото за нокти, нямах нерви да го ползвам, а маслото срещу целулит не ми попиваше, розова вода+жожоба и смес от масла за смесена кожа - също ми бяха много мазни,  абе май не обичам толкова мазни неща, колкото и да са добри за кожата
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия