Може ли да е от мензиса?

  • 362
  • 3
Момичета, не ми се карайте, че съм на път да създам поредната градска легенда. Много съм объркана и буквано търся под вола теле. Приемам всякакви мнения!
Ситуацията е следната:
Дени (година и половина) до сега не е боледувала. И изведнъж тази нощ, първо към два, а после в 5 часа повърна здраво на фонтан. След последното повръщане не й дадох да суче и спа сравнително спокойно до преди малко.
Нямам идея от какво може да е, но се сетих, че точно в момента съм в най-тъмночервените дни на цикъла си, пък нали казват, че кърмата променяла вкуса си в тия дни. Мислите ли, че може да има връзка? newsm78
Виж целия пост
# 1
Не съм попадала на данни за такава връзка, може и да има, а може и да е съвпадение.

Но подобно повръщане имаше и при Ирина миналата седмица. Повръща доста вечерта, а на сутринта и дледващия ден беше добре. За всеки случай ще ти напиша какво направих, за да го имаш предвид - по препоръка на други майки бях купила хомеопатичните свещички Вомитусхийл. След като й сложих една, повръщането спря. Вземи си една опаковка за зор-заман, че ако пак почне, да си подготвена.
Виж целия пост
# 2
Струва ми се голяма дъщеричката ти, за да `и правят впечатление такива неща. Хлапета реагираше на цикъла ми до към 6-месечна възраст и после спря да му прави впечатление. Помисли си какво е яла през деня, на вечеря? Да не е настинка?
Виж целия пост
# 3
Благодаря, Хапке за съвета! Взех нещото със засуканото име и мислех да изчакам с надеждата, че ще се размине и без каквито и да е лекарства, но Дени продължи да повръща и през деня. Преди малко й сложих една свещичка и сега спи.
Изглежда ще се окаже вирус някакъв.  Cry Вдигна и температура. Е, ще се борим и с болести вече.  ooooh!

Стейси, сигурно си права, че е голяма за това. Тя до сега е преживяла цяла година с мои цикли и никак не се впечатляваше, но снощи изведнъж... Първо изключих вероятността за храната и понеже нямаше никакви други симптоми освен повръщането, започнах да търся вината в себе си. Но сега с тази температура нещата се променят.  Confused
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия