Към мамите в Страсбург

  • 620
  • 2
Здравейте,
Имам две дъщерички-близначки на 15 мес., и често съм в близнашкия форум. А иначе съм юрист и от септември ми предстои да замина за 3 месеца в Страсбург на стаж в Съвета на Европа. Говоря английски, напредвам с френския.
Тъй като стажът ми няма да бъде платен, обмислям вариант да подпомагам престоя си с гледане на малки дечица, следобед и вечер, уикендите....
В случай, че вие или ваша позната се интересува, ще се радвам да ми изпратите съобщение. Знам, че периодът не е дълъг, но мисля, че въпреки това можем да бъдем полезни взаимно.
Поздрави на всички!
Виж целия пост
# 1
zdravei,

az sam v edin drug grad no predi bjx v str i gledax dashterjta na edna gena kojto raboteshe v saveta na evropa mnogo gotin chovek - Svetlana se kazva moge bi shte j sreshnesh tam. nalogi se da se razdelim zashtoto mojt mag go premestixa v drug grad na rabota. ot nej znam che ima dosta balgari koito rabotjt v saveta na evropa s detza i si tarsjt postojnno gledachki taka che ne se pritesnjvai mislj che kato se ustanovish tam shte namerish neshto. ako imash njkoi drug vapros za str na tvoe razpologenie sam.
Виж целия пост
# 2
Благодаря ти много за бързия отговор. Изпратих ти бележка, вътре е и e-maila ми. Поздрави!
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия