За боровия вазелин?

  • 6 483
  • 2
   Някой може ли да ми каже нещо повече за боровия вазелин? Преди време една приятелка ми каза, че нямало по-добро средство срещу стрии по време на бременност от него (тя го е ползвала преди 7-8 години и редовно). Каза, че тогава не са и осанали никакви следи, докато при втората бременност, когато е ползвала само много скъпа козметика (не знам каква марка) са й са се появили доста стрии. Разбира се, причината може и да е в други неща също.
   После обаче майка ми каза, че още навремето бил заклеймен като вреден заради боровата киселина. Аз съм го използвала не повече от 3-4 пъти и спрях, но все пак се притеснявам малко. 
   При моята първа бременност използвах един крем и нямам нито следа от стрии или нещо друго, но тя не може да се намери във Бг. И аз се чудя на какво да се спра в момента. Но въпросът ми е повече за боровия вазелин -вреден ли е наистина?
Виж целия пост
# 1
Не знам много за боровия вазелин освен, че навремето майка ми го слагаше когато имах херпес на устата. Сега не знам дали го продават. За стриите мога да ти препоръчам да се мажеш със сусамово олио. То действа невероятно върху кожата. Виетнамките си правят ежедневен масаж на ръцете против загрубяване. Аз ползвам сусамовото олио на ИКАРОВ.
Виж целия пост
# 2
  Мисля че ,е безобиден+ това приложението му е външно.
   Лекар ми го беше предписал за оток
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия