Натурален шоколад и кърмене

  • 714
  • 5
Не се препоръчва натурален шоколад на бременни, а дали може да се консумира от кърмачките?  Embarassed
Виж целия пост
# 1
Може да се консумира както от бременни, така и от кърмачки Grinning. А освен това е много по-богат на антиоксиданети в сравнение с млечния.
Виж целия пост
# 2
Да разбираме ли, че млечният се препоръчва  Grinning

Тъй като бебенцето ти е малко, провери дали се дразни от шоколада - дали има (повече) колики и т.н. Разбира се, с нищо не трябва да се прекалява - всяка по-остра храна може да раздразни нежното стомахче през кърмата (даже да алергизира).
Виж целия пост
# 3
На мен педито ми забрани шоколада докато кърмя ,не че аз не си хапвам де.Знам ,че може бебчето да се обрине, както моето, но от портокала който излапах Embarassed
Виж целия пост
# 4
аз хапвам и натурален и млечен и разни шоколадови десертчета и портокали  и киви и каквото ми душа иска пък малкия дундьо не го знам кое как му понася ..... да си призная поплаква от колики но не съм забелязала от тези неща да се обострят .... виж от прясно мляко ДА ако си позволя някога чашка мляко с какао ..... скъпичко плащам .... със болки в кръста от носене .... а той милия от коремче и не пия
всичко е индивидуално
пробвай каквото ти се яде и наблюдавай
Виж целия пост
# 5
Е аз съм забелязала.
Пих мляко с какао..няколко дни подред.бебето се съсипа да реве,беше нервно,не искаше ад захапе гърдата.Просто превъзбуден.Това е кофеин.
Спрях млякото-и си имам пак спокойно бебче.
Зависи от бебчето ти-как ще го понесе...
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия