Каква доза давате????

  • 620
  • 6
Вече съм сериозно притеснена за дозата която изяжда моето 18 дневно бебе! Храним се с Нан1 и все е гладен след това.Убедена съм че е глад,а не нещо друго! Като Уди Кълвача е,търси още,да захапе нещо и плаче.Почти всеки ден звъня на педиатърката и тя му увеличава дозата.Вчера стигнахме до 80мл. на хранене и виждам че много скоро ще му е малко.Тя каза че може от 80мл. да му остава, но............няма такова нещо! Чудя се дали да не увелича сама като е най-гладен сутрин.Самата лекарка каза че първият месец не трябва да се оставя да гладува защото сега му се оформя мозъка.
Има ли някоя който да ми каже каква доза е давала на такава вжзраст> Кърма нямам никаква!
Виж целия пост
# 1
Цитат на: biliana333
Вече съм сериозно притеснена за дозата която изяжда моето 18 дневно бебе! Храним се с Нан1 и все е гладен след това.Убедена съм че е глад,а не нещо друго! Като Уди Кълвача е,търси още,да захапе нещо и плаче.Почти всеки ден звъня на педиатърката и тя му увеличава дозата.Вчера стигнахме до 80мл. на хранене и виждам че много скоро ще му е малко.Тя каза че може от 80мл. да му остава, но............няма такова нещо! Чудя се дали да не увелича сама като е най-гладен сутрин.Самата лекарка каза че първият месец не трябва да се оставя да гладува защото сега му се оформя мозъка.
Има ли някоя който да ми каже каква доза е давала на такава вжзраст> Кърма нямам никаква!


да не би да има колики? имай предвид че бебетата бъркат колики с глад!
Виж целия пост
# 2
Коликите са вечр-различавам ги.Другото си е глад.Когато се наяде си е кротък,но кагото му е малко................ Neutral Face
Виж целия пост
# 3
Възможно е да е гладен щом различаваш коликите и глада, давай му мляко. Някои деца просто ядат повече. Като Цецо, записала съм си, че на 1 1/2, когато трябваше да изпие 120-130 гр, той пиеше по 180. Няколко пъти рев, увеличавах по 10-20 гр. и така стигнах до извода, че на него не му достига грамажа, който по принцип казват - 100 ml+броя на месеците. След това така беше и с храната, на кръстницата ми изяваше 180 гр зеленчуково пюре, а Цецо 250 гр. И няма шкембенце и си е като тополка Wink  Sign Exclamation
Виж целия пост
# 4
Afroddita,благодаря! Успокои ме много!Смятам и аз така да направя!
Виж целия пост
# 5
Моето бебе ядеше по 80-100 от втората седмица. А към 45-тия ден ядеше по 150. Не се тревожи. И на мен ми говореха педиатрите да не давам, че ще се разшири стомаха, но аз не послушах. Детето ми няма разширен стомах. Така,че споко. Ограничавай го когато яде твърда храна. От това се разширява.
И в крайна сметка- ако едно бебе изяде повече , то ще повърне. Природата си знае разботата. не се тревожи.
Виж целия пост
# 6
Няма проблем.Алекс е на 2 месеца и половина и яде към 160-180.Сама си увеличаваше дозата.Някой път и се яде,някой не-няма да я държа гладна,я??? Laughing
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия