Павликени

  • 8 608
  • 156
Здравейте бъдещи и настоящи мамчета sohappy .Надявам се ,че има някой от Павликени.Много ще се радвам да споделяме своите радости итревоги.Аз живея от 5-6 години в София,но Павликени си остава моят град и много го обичам.С нетърпение чакам бебчето ми да стане поне на 3 месеца и да стопли времето за да се прибера поне за 2-3 седмици.
Виж целия пост
# 1
И аз съм от София, но мъжа ми е родом от Павликени. Свекървата е от с.Батак, а свекъра от гр.Бяла Черква. Много обичам да си ходим на село  и го правим за празниците - за великден и почти цяла лято сме там.
niunia, можем да се срещнем в Павликени естествено Hug
Виж целия пост
# 2
 newsm44 И моето село е Батак.Баща ми е от там.Наистина ще се радвам да се видим в Павликени.А защо не и в София.Много сладки дечица имате,пу-пу.
Това е моята кукла Мария
Виж целия пост
# 3
Дали не се появи някоя мама от моето градче?аз вече си живея в Павликени и ми е скучно самичка.Няма с кой да се разхождам.
Виж целия пост
# 4
Аз съм си от Павликени и си живея тук. Hug
Виж целия пост
# 5
Здравейте,
Аз също съм от Павликени и също си живея тук.
niunia наскоро те видях в града и даже те показах на мъжа, като му обясних че си от бг форума и съм виждала твои снимки там.
Виж целия пост
# 6
Момичета,много се радвам че писахте.Направо се бях отчаяла.
Виж целия пост
# 7
Zdraveite momicheta,
eto i az da se razpisha kam pavlikenskite mami vapreki che ne givej v Pavlikeni ama sam si rodom ot tam. Sigurno se poznavame vsichki po fizionomij de to v tova malkoto gradche njma kak ama az pone ne se seshtam. shte se radvam da si pishem takmo shte me dargite v techenie za novostite v grada!
Виж целия пост
# 8
Хайде и аз да се разпиша, и аз съм от Павликени и си живея още там. Мажът ми е родом от Батак.
Милена Панова познаваме се задочно. Повече контакт имах с майкати, давах и списания за сватбата ти. Незнам дали се сещаш.
Виж целия пост
# 9
Вероника и с теб се познаваме, последно те видах в Пипи за памперси пазаруваше. Целувки на малката сладурана, много е миличка.
Виж целия пост
# 10
Миленска,това ти ли си Laughing?Преди няколко дни се чудех,коя ли е тази Милена с тоя ник newsm78.

panovamilena,с теб мисля че се познаваме.Учихме в едно училище в Търново,ако не се лъжа.Новости в града няма,освен,че строят паметник на центъра в градинката до читалището.Много измислен,но става хубав.

Я кажете сега,кога ще ходим на разходка newsm47?
Виж целия пост
# 11
niunia ti ezikovata li si zavarshila? zashto ne se seshtam? j mi podskagi malko!!!
inache za razxodkata mnogo mi se shte ama za sega imam samo kolichka bez bebcho sled 2 mesetza moge!
Виж целия пост
# 12
Здравейте,
Мъжът ми е от Павликени, иначе живеем във Варна. Ще ми е много приятно да имам познати мами в Павликени. Точно сега немога да пътувам на дълги разстояния, но може би към есента вече с бебчо  Laughing ще посетим града. Почти нямам познати там и много ще се радвам да се видим.
Виж целия пост
# 13
didkapan,ще се радвам да се запознаем като дойдеш в Павликени?
panovamilena,езиковата съм завършила.Ето малко наши снимки.
Виж целия пост
# 14
pety26,най-накрая успях да разгледам и вашите снимки.Много сладко това бебче бе Heart Eyes.Теб съм те виждала много често пред съвета,ама от къде да ми дойде на ума,че може да си форумка  Laughing.
Marielita,ти нямаш ли снимки?Ако имаш покажи да ви видим,може да се познаваме.
Чакам да свиркате за разходки.Ние се разхождаме от днес с кенгуру,защото много реве в количката.Незнам защо.Ако сте чули напоследък да плаче бебе из центъра,нащо е било Grinning.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия