kakvo vi e mnenieto za piene na vitamini prez bremennosta?

  • 2 826
  • 43
zdraveite! Simple Smile az sam v 20 sedmica i vse o6te ne pia nikakvi vitamini i tai kato ne qm mnogo plodove se pritesnqvam.nadqvam se da mi dadete savet kakvi vitamini da piq i da spodelite kakvi vitamini vie ste pili prez bremennosta ili piete v momenta.blagodarq vi predvaritelno Grinning
Виж целия пост
# 1
Всеизвестните витамини 'Матерна'. През цялата си бременност съм изпила само една опаковка. Вътре са 30 таблетки, пие се по 1 на ден. Аз ги пиех така - 10 дена Матерна, 10 дена почивка пак 10 дена вит...
Иначе наблягах на плодовете и зеленчуците. Предпочитам ги пред фабричните витамини!
Виж целия пост
# 2
Цитат на: Svetla1
Всеизвестните витамини 'Матерна'. През цялата си бременност съм изпила само една опаковка. Вътре са 30 таблетки, пие се по 1 на ден. Аз ги пиех така - 10 дена Матерна, 10 дена почивка пак 10 дена вит...
Иначе наблягах на плодовете и зеленчуците. Предпочитам ги пред фабричните витамини!
Май това е най-доброто решение!
Виж целия пост
# 3
Матерна. От 4-я месец докато родих и един месец след това.
Виж целия пост
# 4
Матерна!
И все пак най-добре с лекаря си да се консултираш какво точно и кога да пиеш, на своя глава не е много хубаво да решаваш.
Виж целия пост
# 5
Ако си качила повече килограми можеш да пиеш Матерна през ден два - сутрин след закуска. Задължително питай на консултацията или се консултирай с гинеколог.
Виж целия пост
# 6
Аз не съм пила витамини, моя гинеколог не ми е препоръчвал такова нещо. Последните 2 месеца някъде пих Малтоферфол заради анемията си и ниското си кръвно.
Мисля, че ако се храниш с разнообразна храна и не повръщаш, няма нужда от допълнително внасяне на витамини. Simple Smile
Виж целия пост
# 7
Едва ли изяждаш плодове с килограми! Не е късно да започнеш!
Аз засега пия по половин на ден и може би така ще продължа до края! Всеки намира решение сам за себе си! Мен ме е страх от предозиране, но и липсата може да се окаже сериозен проблем!
Виж целия пост
# 8
Да уточня, че става въпрос за Матерна и на мен ми ги предписаха още от първия ден, в който разбрах. Друг лекар ми каза, че е най-добре да се започне след 3 месец!
Виж целия пост
# 9
Zdraveite,az sa6to sam izpila samo edna opakovka "Materna" kato bqh v 4etvartiq mesec.Sega sam v osmiq i ne piq vitamini,gledam da si gi nabavqm s xranata,vse pak vseki organizam e razli4en i lekarqt nai-dobre moje da pre4ceni ot kakvo se nujdae edna bremenna.Kasmet na vsi4ki mai4eta.
Виж целия пост
# 10
Аз не съм пила никакви витамини - лекарят ми каза, че е по-добре да ям плодове, докато ги има.
Виж целия пост
# 11
не съм пила нищо през цялата бременност.хранех се както и преди да забременея,плодове ядях не всеки ден.резултата е бебе 3750 и който я види казва че е отгледано бебе.на мен нито ми пада косата,нито ми се чупят ноктите,нито ми се развалиха зъбите за разлика от преди да забременея
моето мнение е че ако бебо се развива нормално няма смисъл от химии.
Виж целия пост
# 12
изобщо не си мъти акъла с разни Матерни и други глупости.
Нищо не съм пила, изобщо даже не знам как изглежда Матерната, родих здраво момиченце и без тези гадости.
Обаче наблягах на всичко сурово що се зове плодове и зеленчуци.
Виж целия пост
# 13
Яж разнообразни храни и не мисли за глупости.
Виж целия пост
# 14
Аз пия витамини за бременни от самото начало на бременността и мисля да продължа и след това.  Преди да забременея също пиех витамини редовно....колкото и да се храни нормално човек, не мисля че приема необходимите вещества от храната.....нямам диетолог да ми претегля и преценява какво ям...така 4е витамините са сигурна работа. За предозиране ....това не ми се е случвало, но имам здрава  дълга коса, кожата ми е добре (засега поне Stuck Out Tongue )  и здрави нокти, така че съм ЗА витамините!
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия