Къде спят децата ви?

  • 6 028
  • 174

Анкета

Къде спят вашите деца?

Опции:

Незнам как се получи, но моето дете се озова в нашето легло за постоянно. От начало я взимахме само, докато я приспим. После започна да се събужда към 5ч. и да вдига ръчички, за да я взема при нас ( в просъница съм много мекушава). А сега даже ня я слагам в собственото й легло. Много ми е приятно да я гушкам цяла нощ, но така не мога да си почина. Съзнавам, че ако оставя нещата така, може да спи при нас да 10 годишна. А какво ще стане, като се роди още едно? Споделете опит.
Виж целия пост
# 1
Спи при мен на спалнята, а мъжът ми в другата стая. На пръстите на едната ръка се броят случаите когато е спала в нейното легло откакто се е родила. Чакаме да избият поредните зъби, за да я приучим да спи сама. Вечер поне заспива сама от известно време.
Виж целия пост
# 2
Спи от както се е родила на спалнята. Незнам как ще я отучим, но ще видим зор.
Виж целия пост
# 3
Спят в собствените си легла в собствената си стая.
Според мен всичко завеси от теб, ако твърдо си решила, че е време детето да си иде в собственото си легло ще издържиш една седмица на ревове. Ако не можеш или не искаш ще чакаш детето само да поиска самостоятелност, а кога ще стене това ... ами когато тогава  Wink.
Успех в избора  Simple Smile.
Виж целия пост
# 4
Ние спиме в една стая , като решетката на неговото легло е махната и леглото е залепено за нашето. Това е така по простата причина , че много се буди и ми омръзна да ставам.
Виж целия пост
# 5
Дани от 1 месечна възраст си спи във неговото легло в неговата си стая.
Никога не се е будил през нощта,и никога не е спал при нас.
Но през деня нещата са коренно различни.
Заспива в неговото си легло,като аз трябва да съм там и да ми държи ръката(това от 2 - 3 месеца стана),след 30 - 40 мин,максимум 50 мин,се събужда със истеричен рев и аз го взимам на спалнята да си доспи.
Виж целия пост
# 6
Спи си в неговото легло, но в нашата стая  Laughing, е често посред нощ се налага да го взимам при нас, че много се буди и в тоя студ не ми се става  Rolling Eyes
А баткото си спи в неговата стая и засега не иска малкия ревльо  hahaha пък понатам ще го мислим  Joy
Виж целия пост
# 7
В нашата стая в нейното си легло. Чакаме да ремонтираме нейната стая да си я преместим, но сме на последен етаж и трябва генерално оправяне на целият покрив, което не е ясно точно кога ще стане Confused......
Виж целия пост
# 8
И двете деца спят откакто са се родили в собствените си легла. Баткото когато стана на годинка ние се изнесохме от неговата стая.
Сега се каним като се стопли бебето да го преместим при баткото.
Това не означава, че баткото не пристига понякога посреднощ да се гушне при нас.
Виж целия пост
# 9
Спи си в собственото си легло, защото така съм го научила, всичко зависи от теб  Grinning
Виж целия пост
# 10
Спи си в собственото си легло, защото така съм го научила, всичко зависи от теб Grinning

 newsm10 newsm10 newsm10
Виж целия пост
# 11
Спи в собственото си легло в нашата стая.
Виж целия пост
# 12
Откакто се е родила Мони, спи сама в нейното легло, което е в нашата спалня. Толкова е свикнала да спи така, че няколко пъти съм се пробвала да я гушна при мен в леглото, ако мрънка (заради зъби или ако е болна), но тя не иска, сочи ми леглото си и вика "Там!".
Виж целия пост
# 13
Малкият беше на 6мес ,когато ние се преместихме с таткото в другата стая и го оставихме с каката . Peaceдо тогава,той се събуждаше,ревеше и ни изнасяше серенади.Предприех кардинални мерки отраз и не съжалявам за това.С малко повечко твърдост,нещата си идват по местата. Hug Hug Hug
Виж целия пост
# 14
И ние отскоро спим в собственото си креватче като решетката е махната.Баткото започна да спи сам в креваа си чак на 3.6 г.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия