Крадат ли се столчета за кола

  • 1 919
  • 24
Оставяте ли за през ноща столчето в колата или го сваляте и го прибирате ?Колата ни стои на улицата,не е в гараж ли паркинг и се чудя дали се крадат столчета за кола или да спя спокойно.
Виж целия пост
# 1
Крадат,мамка им...гадовете...ние се опитахме да го застраховаме-ама -нъцки,не можело...Решавайте си вие-ама не си е работа сваляне-слагане постоянно.Ние го оставихме и си стои в колата...докога...
Виж целия пост
# 2
Съпругът ми го сваля щом пристигнем на мястото или се приберем вкъщи. Лятото, докато бяхме на почивка за няколко дни си стоеше в колата.
Виж целия пост
# 3
Нашето стои нон-стоп в колата,на паркинга пред блока.Никога не ми е идвало на ума,че може да го откраднат...накарахте ме да се замисля...
Виж целия пост
# 4
И ние от няколко дни сме със столче. Ами стои си в колата, то не си е работа всеки път да се сваля и слага.
Виж целия пост
# 5
От както сме със столче, а не с кошница, си стои в колата. Тежко и обемно е и няма как да го мъкна напред-назад.
Виж целия пост
# 6
Разбира се , че си остава в колата , не мога всеки път да го откачам от колана , пък и е много тежко .
Виж целия пост
# 7
И нашето столче е в колата. През деня колата е пред офиса на мъжо, а през нощта пред блока. Надявам се да няма неприятни изненади, защото сме го взели от приятели #Crazy Praynig
Виж целия пост
# 8
ИСКАМ ДА ПРЕДУПРЕДЯ,А НЕ ДА ПОУЧАВАМ-ВСЕКИ СИ РЕШАВА САМ,НО НА НАС НИ РАЗБИХА КОЛАТА ОНЗИ ДЕН ЗАРАДИ СТОЛЧЕТО.САМО НЕГО СА ВЗЕЛИ И КОГАТО МЪЖЪТ МИ ХОДИ ПРИ СТАКЛАРИТЕ МУ КАЗАЛИ,ЧЕ Е ШЕСТИЯ ЗА ЕДИН МЕСЕЦ.....
Виж целия пост
# 9
ИСКАМ ДА ПРЕДУПРЕДЯ,А НЕ ДА ПОУЧАВАМ-ВСЕКИ СИ РЕШАВА САМ,НО НА НАС НИ РАЗБИХА КОЛАТА ОНЗИ ДЕН ЗАРАДИ СТОЛЧЕТО.САМО НЕГО СА ВЗЕЛИ И КОГАТО МЪЖЪТ МИ ХОДИ ПРИ СТАКЛАРИТЕ МУ КАЗАЛИ,ЧЕ Е ШЕСТИЯ ЗА ЕДИН МЕСЕЦ.....
Аз да продължа с въпросите.Каква марка ви беше столчето?В смисъл искам да видя дали по-скъпите марки се крадат или няма подбор.
Виж целия пост
# 10
Аз да продължа с въпросите.Каква марка ви беше столчето?В смисъл искам да видя дали по-скъпите марки се крадат или няма подбор.

Няма никакъв подбор. През 2003 ни разбиха стъклото на колата, за да вземат столче марка Safety Baby- цена около 80 лв. Най-обикновено столче, нищо особено като марка, десен, дизайн и пр. Ако столчето се оставя системно в колата- т.е., всяка вечер, вероятността според мен нараства още повече. Това са хора, които обикалят с цел да крадат.  Сигурно си мислят, че ще припечелят 30- 40 лв, като продадат краденото. Това са крадци на дребно, наркомани, или момчета, които търсят пари за пиене...всъщност не знам какви са, но се краде, и то много. Оттогава прибираме столчето в багажника всяка вечер- независимо, че е адски досадно, особено на другата сутрин, когато бързаме за работа и пак трябва да повтаряме процедурата. Но никак не е приятно да дадеш наново 80 лв за столче, да не говорим за поправката на стъклото на колата!

Виж целия пост
# 11
В колата си стои. Не е работа да се сваля всики ден. особено когато бързаме за някъде.
Виж целия пост
# 12
Нашето столче също си стои в колата, а тя е пред блока. До сега не сме имали проблеми. Надявам се и в бъдеще да нямаме.
Виж целия пост
# 13
Ако столчето се оставя системно в колата- т.е., всяка вечер, вероятността според мен нараства още повече. Това са хора, които обикалят с цел да крадат.  Сигурно си мислят, че ще припечелят 30- 40 лв, като продадат краденото. Това са крадци на дребно, наркомани, или момчета, които търсят пари за пиене...всъщност не знам какви са, но се краде, и то много. Оттогава прибираме столчето в багажника всяка вечер- независимо, че е адски досадно, особено на другата сутрин, когато бързаме за работа и пак трябва да повтаряме процедурата. Но никак не е приятно да дадеш наново 80 лв за столче, да не говорим за поправката на стъклото на колата!


Абсолютно съм съгласна. На една позната така им бяха откраднали столчето и количката точно за 30 мин. Били са слезнали за малко и са се прибрали до вкъщи и през това време цап - царапца и са свили нещата на бебето.
Виж целия пост
# 14
НЯМА ПОДБОР,СТОЛЧЕТО НЕ БЕШЕ СКЪПО-84ЛВ,НО БЕШЕ УДОБНО.САМО ДА СПОМЕНА,ЧЕ КОЛАТА НИ СТОИ НА ПАРКИНГ,НО ТАЗИ НОЩТ БЕШЕ НАВЪН,ОТСТРАНИ НА БЛОКА НИ,ПРЕЗ ДЕНЯ СЪЩО Я СПИРАМЕ ТАМ.НЕЗНАМ ДАЛИ НЕ СЕ СЛУЧВАТ КРАЖБИТЕ В ОПРЕДЕЛЕНИ КВАРТАЛИ,ДАЛИ ИМА ЗАВИСИМОСТ,НИЕ СМЕ В СВ.ТРОИЦА.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия