В ДОБРИЧ ненадейно - 70та тема юбилейно

  • 144 500
  • 717
# 30
Евростат: Децата в България се хранят най-лошо
Виж целия пост
# 31
Виж целия пост
# 32
Честита Баба Марта!
Виж целия пост
# 33
Честит 3-ти март!  bg
Виж целия пост
# 34
Видях че са открили магазин за почистващи препарати срещу ОУ Христо Ботев. Дали са стандартните марки или има и от паралелния внос?
Виж целия пост
# 35
Бихте ли ми препоръчали добър офталмолог за дете на 1г и 8м. Не е задължително да е детски. Аз съм се насочила към Вяра Ангелова. Когато бях бременна ходих при нея и останах много доволна. Но искам да чуя и други мнения. Детето искам да го заведа на профилактичен преглед
Виж целия пост
# 36
Бихте ли ми препоръчали добър офталмолог за дете на 1г и 8м. Не е задължително да е детски. Аз съм се насочила към Вяра Ангелова. Когато бях бременна ходих при нея и останах много доволна. Но искам да чуя и други мнения. Детето искам да го заведа на профилактичен преглед

Вяра Ангелова е кожен.

Виж целия пост
# 37
Мисля, че Вяра и беше първото име. Работи във Вива-та до План Б. За фамилията съм сигурна, че е Ангелова
Виж целия пост
# 38
Аз бих Ви насочила към д-р Берова  Peace
Виж целия пост
# 39
Видях че са открили магазин за почистващи препарати срещу ОУ Христо Ботев. Дали са стандартните марки или има и от паралелния внос?
Дори, вчера надникнах.
Ариел, Тайд, Рекс, Бонукс, Тема, Медикс, Ленор, Семана.. долу-горе обичайните неща.
Перилни препарати и козметика, шампоани, ароматизатори, домакинско фолио и разни такива. Има и разни домакински неща- кофи, мопове и друг вид "пръчки".
Прилича ми на магазина на ЕСЕ до кино Добрич, само дето ЕСЕ-то е с по-голямо разнообразие, май newsm78
Не обърнах внимание на цените.
Виж целия пост
# 40
Ани, благодаря ти. Значи не заслужава разкарването.

Детски офталмолог май няма в Добрич.
Виж целия пост
# 41
Не е задължително да е детски, важното да е добър. Имам си едни опасения, щото аз съм с доста голям диоптър и просто за мое успокоение да знам, че нищо му няма. Поне силно се надявам Wink
Виж целия пост
# 42
Офталмолози - д-р Няголова/ДКЦ 2 и до Първа аптека/, д-р Ананиева /ДКЦ 1/, Във Вива - д-р Юлия Ангелова , д-р Бацинов - ДКЦ 1, д-р Керанов и д-р Райков - Оптиката на реда на детския магазин Коко, д-р Берова - срещу Математическа гимназия....може и да пропускам някого...

Виж целия пост
# 43
Не е задължително да е детски, важното да е добър. Имам си едни опасения, щото аз съм с доста голям диоптър и просто за мое успокоение да знам, че нищо му няма. Поне силно се надявам Wink

ДКЦ - 2 - д-р Няголова. Добър лекар е и апаратурата в ДКЦ-то е нова и модерна.
Виж целия пост
# 44
Мерси много за отговорите. Сега само трябва да си набавя направление, ама те нали имаха дефицит през месец март. Май май другия месец ще ходим...
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия